Squash Squash Squash

Rozmowy dotyczące różnych dziedzin sportowych, meczy, drużyn , spotkań sportowych

MężczyznaPostNapisane przez Sajmonides » 6 sie 2009, 13:15 Squash Squash Squash

Gdyby ktos byl chetny powyzywac sie na scianie to zapraszam :) Najlepsza lokalizacja dla mnie to osrodek Wyndley kolo parku w Sutton, ale gdzie indziej tez moge podjechac. Moje gg to 3998167

Sajmonides
Początkujący
 
 
Posty: 43
Wiek: 42
Dołączył: 31 paź 2008, 14:47
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 6 sie 2009, 19:32 Re: Squash Squash Squash

Hej,

Jakis czas temu tez zaczalem temat squasha na forum, niestety szybko umarl smiercia naturalna...

Nie gralem juz pare miesiecy ale przed tym grywalem w malej lokalnej lidze wiec jak masz ochote to mozemy popukac o sciane... Ja mieszkam w Acocks Green a naleze do David Loyd ale tam niestety trzeba nalezec zeby moc grac... Tak czy inaczej daj znac co i jak i na pewno uda sie gdzies zagrac... Moje gg1960622.

Tymczasem serdecznie pozdrawiam,

Tomek.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez reniatom » 10 sie 2009, 17:19 Re: Squash Squash Squash

hej, ja zaczelam grac tutaj w anglii, typowa amartoszczyzna ale juz 6 miesiecy sie bawie. gram na acocks green leisure centre albo na smethwicku. tomk do ktorego David Loyd ty nalerzysz? i ile cie kosztuje granie u nich bo ja poszukuje jakiegos klubu

reniatom
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 25 lip 2006, 10:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 10 sie 2009, 18:38 Re: Squash Squash Squash

Hej,

Zobacz jaki ten swiat maly... A juz myslalem ze sam jedyny mieszkam w Acocks Green haha...

Reniatom, jezel masz ochote na troche amatorszczyzny to daj znac i bedziemy mogli zagrac. A co do David Lloyd to z nimi jest o tyle dobrze, ze jak nalezysz do nich to mozesz grac w ktorym kolwiek Ci pasuje na terenie calej anglii. Z racji tego ze sporo pozdrozuje bardzo mi to odpowiada. A jakoz ze pracuje w Solihull to uczeszczam do tamtego. Nie wiem ile normalnie kosztuje skladka miesieczna bo ja mam znizke korporacujne. Jednak jak masz ochote to moge sie dowiedziec...

Tymczasem serdecznie pozdrawiam,
Tomek.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez reniatom » 12 sie 2009, 15:14 Re: Squash Squash Squash

hejka, teraz wyjezdzam na wakacje na tydzien ale postaram sie odezwac zaraz po powrocie to z checia zagram z toba. postaram sie zlapac cie na gg

reniatom
Początkujący
 
 
Posty: 21
Dołączyła: 25 lip 2006, 10:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Tomk » 12 sie 2009, 15:32 Re: Squash Squash Squash

Hej,

Wspaniale... Ja rowniez wyjezdzam na tydzien od 15 wiec w sam raz... A po tygodniu wypoczynku bede moze mial wystarczajaco sily na mala rywalizacje haha...

Serdecznie pozdrawiam i zycze udanego urlopu...

T.

[ Dodano: Pon Sie 24, 2009 20:17 ]
Hej,

Ja juz spowrotem z wakacji i gotowy na jakis wysilek fizyczny wiec jezeli macie ochote to czekam na jakis kontakt i do gry...

Pozdrawiam
Tk.
Avatar użytkownika
Tomk
Rozeznany
 
 
Posty: 111
Dołączył: 11 cze 2008, 19:29
Lokalizacja: Bristol/Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Luk4sz » 31 mar 2012, 00:03 Re: Squash Squash Squash

Odswiezam watek.

Grywa ktos w squasha? Ja ostatnio zaczelem grywac i naprawde jest to wciagajaca gra?
Moze ktos z forumowiczow gra w squasha na Smethwicku?

Luk4sz
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączył: 21 lut 2011, 17:13
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Machina » 9 maja 2012, 22:54 Re: Squash Squash Squash

Witajcie moze nie na temat a moze na temat. Bylby ktos chetny pograc w tenisa ziemnego? Niedaleko mnie sa dwa darmowe korty na ktorych mozna popykac, w parku Summerfield. Szukam osob grajacych na poziomie srednio zaawansowanym, nie poczatkujacych :D prosze o PM :)

Machina
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączył: 7 mar 2011, 19:25
Reputacja: -2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 18 gru 2013, 18:39 Squash

Szukam partnera do squash'a. jedynie grywalam na Sutton Coldfield i z miejsca jestem zadowolona, ja natomiast jestem z Handsworth Wood, ale jesli ktos zna inne miejsce jestem otwarta na propozycje. jesli ma ktos ochote pograc zapraszam.

Pozdrawiam
Lucyna

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dewoj » 17 sty 2014, 23:27 Re: Squash Squash Squash

Szukam partnera/partnerki do squasha.
Zacząłem grac rok temu(2x w tyg) ale od 2-3miesięcy nie mam z kim grac.
Najbardziej pasują mi(nie jest to warunek konieczny):
-Smetwick http://www.slt-leisure.co.uk/leisure-ce ... ure-centre
-Tipton http://www.slt-leisure.co.uk/leisure-ce ... ts-academy
-Wyndley LC http://www.birmingham.gov.uk/cs/Satelli ... FCFWrapper

dewoj
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 paź 2013, 14:20
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 11
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 21 sty 2014, 21:58 Re: Squash Squash Squash

Lucyna, bierz partnera i mozemy sie razem gdzies wybrac na meczyk :)

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez czelson » 9 mar 2014, 14:39 Re: Squash Squash Squash

Hej ludzie, squash jest zapewne spoko, ale ja chciałbym Was namówić na tenisa ziemnego, tym bardziej że jak gracie w squasha to nie będziecie mieli z tym kłopotu...a kortów jest tu od cholery, więc może ustalmy kilka miejsc kompromisowych, i co tydzień będziemy sobie grywać w większej grupie...hmmm?! Jestem z Dudley i tutaj mam cztery korty koło siebie, blisko centrum, także serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych (przede wszystkim weekendy wchodzą w grę, choć w tyg też mógłbym się zorganizować). Kontakt do mnie to gg 847787 ewentualnie podam później telefon. pzdr Darek Dudley

czelson
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 9 mar 2014, 14:11
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez neonik2 » 8 maja 2014, 11:29 Re: Squash Squash Squash

Hej szukam partnera do squasha. Mieszkam na Edgebaston. Pasują mi godziny popołudniowe. Mogę zacząć od przyszłego tygodnia. Jak coś pisać na prv.

neonik2
Początkujący
 
 
Posty: 27
Dołączył: 26 mar 2014, 18:18
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez dewoj » 15 kwi 2015, 23:54 Re: Squash Squash Squash

Może ktoś ma ochotę zagrać w squasha na Aston University?
http://www.aston.ac.uk/prospective-stud ... ts/squash/

dewoj
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 paź 2013, 14:20
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 11
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez radziunio » 31 lip 2015, 15:57 Re: Squash Squash Squash

razem ze szwagrem jeździmy co niedzielę na squasha do bilston, przydałaby się jeszcze jedna osoba ale może być i więcej wtedy można rozegrać kilka sesji, jeździmy z walsall
Avatar użytkownika
radziunio
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączył: 1 lip 2007, 19:14
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SPORT