40-ci lat i co,odrzut?!

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 31 mar 2012, 12:58 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

No na zyczliwa osobke to ty sama nie nadajesz sie za bardzo wiec spasuj.....obgadujesz na forum dziewczyny z agencji pracy , otwarcie jakiegos biednego fryzjera mieszasz z blotem jaka to ty wielce niezadowolona....albo ty dziecko masz klopoty z wlasna konsekwencja w tym co piszesz, albo to hormony ;-)
Ja przynajmniej otwarcie twierdze ze jestem wredna, czepliwa i na dodatek szowinistyczna swinia ;-)
P.S. i dobrze mi z tym.
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ewelajna1111 » 31 mar 2012, 13:24 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

anirad napisał(a):No na zyczliwa osobke to ty sama nie nadajesz sie za bardzo wiec spasuj.....obgadujesz na forum dziewczyny z agencji pracy , otwarcie jakiegos biednego fryzjera mieszasz z blotem jaka to ty wielce niezadowolona....albo ty dziecko masz klopoty z wlasna konsekwencja w tym co piszesz, albo to hormony ;-)
Ja przynajmniej otwarcie twierdze ze jestem wredna, czepliwa i na dodatek szowinistyczna swinia ;-)
P.S. i dobrze mi z tym.

heheh odrazu wyczulam.a kogo ja obgadywalam ?? pisalam prawde,jak to jest w agencji i to nie tylko ja to uwazam i o panu fryzjerze bo akurat byl taki watek wiec sie wypowiedzialam bo sama na wlasnej skorze sie przekonalam,wiec po co jakas dziewczyna ma starcic kase i nie bedzie zadowolona,nie podalam imienia i ulicy gdzie kto pracuje wiec niewiem o co Ci chodzi...zreszta nie bede sie denerwowac bo w moim teraz stanie nie jest to WSKAZANE.!!!! POZDROWIONKA DLA CIEBIE !!!!

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 29 lis 2011, 15:40
Lokalizacja: Bearwood/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 31 mar 2012, 13:39 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

prawde,hehehe, jest zawsze moja prawda,twoja prawda i gowno prawda.wszystko jest subiektywne i takie sa rozmowy na forum.( a dziewczyny z GB znam osobiscie i powiem szczerze ze gdybym ja tam pracowal i mial do czynienia z takim przekrojem polskiego i nie tylko spoleczenstwa to do niektorych bym strzelal)
a co do fryzjerstwa - zawsze mozna isc do eleganckiego salonu w centrum i zaplacic dziesiec razy tyle co u " prywatnych polakow" i wtedy biadolic ze cosik jest nie tak
i nie stresuj sie bo to nie zdrowo( zwlaszcza w stanie zapylenia)
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Ewelajna1111 » 31 mar 2012, 13:53 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

:) udany z ciebie gigus :)

Ewelajna1111
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 29 lis 2011, 15:40
Lokalizacja: Bearwood/Bham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulak » 1 kwi 2012, 22:40 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Witam...
Zrobil sie z tego temat o dyskryminacji Polakow....nie zauwazyliscie?
A tak serio ..piszac...wiekszosc z was pisze z punku siedzenia.czyli z mniej lub bardziej szczesliwego czlonka zwiazku malzenskiego lub partnerskiego...
Ja pozwole sobie zabrac glos jako osoba samotna.....Propozycje typu....powyzszego...rozmowy i zaproszen do parku lub na kawe....kojarzy mi sie wlasnie z jednym...Przykre ale zonaty facet....nie jest materialem na spotkania....dla pan wolnych...Pewno wiele osob cos zarzuci...ale moim zdaniem zdrowe relacje raczej sa zachowane...jesli dwie osoby sa wolne...Mozna miec znajomych...ale najlepiej to naprawde dbac i uzdrowienie zwiazku w ktorym sie tkwi.....Poznawanie wielu nowych osob...milych atrakcyjnych nie zawsze konczy sie przyjaznia jak wiemy....Moralnosc....natura..to dwie rozne sprawy...i nie zawsze ida w parze jak napisali forumowicze....a zwlaszcza wiosna kiedy ptaszki cwierkaja.....pozdrowienia :)
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 1 kwi 2012, 22:49 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Na bogów ciemności, Ulaku, nie nadużywaj trzykropków.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 2 kwi 2012, 18:54 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Fajny temat :)

justyna37 napisał(a):tkloskowski napisal temat i sie nabija jak sobie jedziemy żenada jak sie komus nie podobaja czyjes poglady to co robimy? nie że nie ja uwazam inaczej tylko zaraz nie masz racji jestes goopia itp krytykujecie a nie jesteście nic lepsi jak nie gorsi na poczatku każdy wypowiedział sie w swoim temacie tak jak uweażał no ale trzeba było wejsc na forum i pojechać polakom bo co i napisać ze sa idiotami a co i sie wzmocnić widać w świecie realnym mało znaczą tyle mam do powiedzenia i z ulak się zgadzam żonaty pan to nie materiał na randki po parkach zwiazki jak wchodzi w nie nuda trzeba ratować a nie myślec o przyjaciółce


Przepiękne, długie zdanie. Yyy, właściwie 2 zdania. Ino nie mogę złapać ich sensu :/...

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez ulak » 3 kwi 2012, 21:58 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Przepraszam...usmiechnelam sie po prostu na widok wypowiedzi...ale chyba chodzilo o to ze mam racje..Dziekuje. Mysle, ze ilosc kropek jest dowolna...Mr. ALBIORIX.coz kazdy ma swoj styl wypowiedzi..Ja preferuje wlasnie taki.Moze malo konwencjonaly ale milszy do czytania.Ja np. mam dosc stresu na codzien i w przerozny sposob probuje jakos sie go pozbyc. Swiat wydaje sie bardziej kolorowy jesli piszemy troche bardziej kulturalnie i bez agresji. Ja ze swej strony(mysle), ze jest to jedna z lepszych stron polskich/mam na mysli wlasnie ta strone/ na ktorych cos sie dzieje...nie jest martwa.Wypowiedzi zaleza prosze panstwa tylko i wylacznie od tego, ile kultury w nas pozostalo i czy komus za bardzo nerwy nie puscily....Ale co tam...zyczmy sobie na odmiane Wesolych Swiat i smacznego jajka. ci..a i tak nie maja pojecia o co w tym chodzi....Pozdrawiam jak zawsze wszystkich inteligentych ludzi z tej stronki. Pozdrawiam
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 3 kwi 2012, 23:36 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Co za urocza moralnosc, a nieinteligentnych juz nie pozdrawiasz?
A to ich wina ze natura matka dala im mniej szarych i mniej pary na synapsach? i maja miec teraz biedni Swieta bez pozdrowien?
...no...nie...zasne...
...cholera...bo...nie...wiem...czy...moja...sasiadka...zasnie...bez...pozdrowien
pytanie...jeno...zatem...czy...chodzi...o...inteligentnych...w...twoim...mniemaniu...czy...ichciejszym...
w...mysl...zasady...ze...sa...2...racje...realne...mojsza...i...twojsza...

sorki nie moglam sie powstrzymac :D :D :D
pozdrawam wszystkich
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 4 kwi 2012, 12:13 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

AdamBoltryk napisał(a):justyna37 napisał(a):tkloskowski napisal temat i sie nabija jak sobie jedziemy żenada jak sie komus nie podobaja czyjes poglady to co robimy? nie że nie ja uwazam inaczej tylko zaraz nie masz racji jestes goopia itp krytykujecie a nie jesteście nic lepsi jak nie gorsi na poczatku każdy wypowiedział sie w swoim temacie tak jak uweażał no ale trzeba było wejsc na forum i pojechać polakom bo co i napisać ze sa idiotami a co i sie wzmocnić widać w świecie realnym mało znaczą tyle mam do powiedzenia i z ulak się zgadzam żonaty pan to nie materiał na randki po parkach zwiazki jak wchodzi w nie nuda trzeba ratować a nie myślec o przyjaciółce

Przepiękne, długie zdanie. Yyy, właściwie 2 zdania. Ino nie mogę złapać ich sensu ...

Pozdrawiam

Adamie bo tego na trzezwo nie da sie zrobic :D
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ulak » 4 kwi 2012, 21:23 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Hej ,,nie raczej inteligentnych inaczej nie pozdrawiam...Kazdy ma swoje...prawo do pisania jak chce...Nie lubie sie czepiac...bez powodu a nabijanie to wiesz akurat nie w moim typie. Dlatego nigdy nie lubie rozmow bez sensu...A Ty chyba sie nudzisz......Ja akura nie nudze sie nigdy i po prostu odpowiadam...Baaardzo smieszne..jak sie ma duzo czasu i brak pomyslu na to, co by tu madrego wymyslic... A moze nowy temat zamiast zgryzliwosci? :D I nadal pozdrawiam inteligentych... :)
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Betty » 4 kwi 2012, 22:12 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

Zgadzam sie z Ewelajná.....
Jednakze jezeli mi sie cos nie podoba, to czemu
nie moge szczerze napisac ze tak wlasnie jest?
Jest wolnosc slowa...
A moze autor siedzi teraz zaciera lapki i mysli: Ech glupie Polaczki, a niech sie klocá miedzy sobá....
Tez uzylam trzykropków (bo lubie)...
Moglby przynajmniej sie pochwalic czy znalazl te ,,wróblicé''?
Betty

Betty
Rozeznany
 
 
Posty: 108
Dołączyła: 10 maja 2007, 08:04
Lokalizacja: pól godziny od centrum
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Thesignerka » 4 kwi 2012, 22:30 Re: 40-ci lat i co,odrzut?!

ulak napisał(a):[...]A Ty chyba sie nudzisz......Ja akura nie nudze sie nigdy i po prostu odpowiadam...Baaardzo smieszne..jak sie ma duzo czasu i brak pomyslu na to, co by tu madrego wymyslic...[...]


faktycznie wtedy sie nudzilam, wstawianie trzykropkow wszedzie bez zadnego skladu i ladu gramatycznego jest naprawde czasochlonne.No! Ale cieszymy sie ze Ty sie nie nudzisz :)

znalazlam w jednym miejscu 6 kropkow (kropek)

nie wiem co o tym sadzic boje sie, ze to jakis niemily podtekst

ide zapalic :twisted:
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

Poprzednia strona

Powrót do STREFA UCZUĆ