Rozterki.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez euphora23 » 15 maja 2012, 16:23 Rozterki.

Historia Jest dluga i skomplikowana wiec tak w skrocie.

Mieszkam z Chlopakiem (ktory jest anglikiem) mamy problemy finansowe z ktore on obwina mnie oczywiscie. Dzis doszlo do tego ze kazal mi sie spakowac i do jutra wyprowadzic.
Pomimo tego ze to zawsze ja dawalam pienadze na wszytko i kiedy tylko mnie zapytal zawsze je mial, a teraz kiedy nie tak dawno stracilam prace i nie mam naprawde pieniedzy on powiedzial ze jak mu nie zaplace za rent to mam sie wynosic. Dodam tylko jeszcze ze to zawsze on odemnie pozyczal pienadze i to sie setki...ale bedzie tego okolo 3000 tysiecy funtow, i po tym jak dzis powiedzial ze ja mu nigdy nic nie dalam i tylko na nim zeruje to naprawde mam sie ochote spakowac i wyprowadzic. tylko tutaj mamy problem bo nie mam ani 1funta na nowy pokoj czy mieszkanie mam laptopa ktorego moge oczywiscie sprzedac ale to niestety nie wchodzi w gre bo On powiedzial ze laptopa zatrzyma za w zamian za moje dlugi. pozyczka tez nie wchodzi w gre bo kto komus kto szuka pracy da pozyczke? a nie wspomnialam o najwazyniejszym On oczywiscie przepala wszystkie swoje pienadze palac trawe. i to nie sa jakies drobne tylko jakies 40 funtow dziennie w sumie to do tego przywyklam po 2 latach. Jednym slowem Weed wyzarl mu mozg a ja jestem w martwym punkcie i niewiem co zrobic dzwonienie do polski i proszenie o pomoc nie wchodzi w gre.. Ktos moze wie jak pomaga w takich sytacjach council social jezli zostaje sie bezdomnym z dnia na dzien? z Gory dziekuje za wszytkie info.. pozdrawiam
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 15 maja 2012, 17:13 Re: Rozterki.

idz do council powiedz o swojej sytuacji powinni pomoc. moja znajoma tez chcial chlopak tak wyrzucic i musial napisac oswiadczenie i nie pamietam co jeszcze i council jej pomogl
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karolinarytro » 15 maja 2012, 17:15 Re: Rozterki.

nie wiem czy ci wspolczuc czy sie z ciebie smiac. z twojej historii wynika ze swiadomie bylas z kolesiem minimum 2 lata. do tego ciagle tolerowalas palenie ziola, pozyczki, itp itd, wiec czego spodziewalas sie po tym wszystkim? tkwilas w tym tak dlugo i jak mozna wywnioskowac po czasie spedzonym z kolesiem, to ci nie przeszkadzalo, ze teraz to nie mam zadnego pomyslu jak mozna by bylo ci pomoc.
a teraz czekam na bluzgi i ukochane dawanie minusow od innych za wyrazenie wlasnej opinii.

karolinarytro
Początkujący
 
 
Posty: 30
Dołączyła: 28 cze 2011, 20:21
Reputacja: -2
Neutralny

PostNapisane przez EWELINASTG2 » 15 maja 2012, 17:42 Re: Rozterki.

idz do councila czy sandwella(nie wiem gdzie mieszkasz)i powiedz ze grozi ci bezdomnosc i nie masz gdzie isc.ja pomoglam kolezance ktora byla w podobnej sytuacji,powinni cos zadzialac.moga cie wyslac do ''hostel''dla kobiet na czas do kiedy znajda dla ciebie mieszkanie.

EWELINASTG2
 
 

KobietaPostNapisane przez Dora86 » 15 maja 2012, 17:53 Re: Rozterki.

Biedulko :( Rzeczywiscie masz ciezka sytuacje. Ale tak jak dziewczyny mowily idz do councilu i opowiedz im wszytsko. Jesli faktycznie chlopak jest tobie tyle winny kase a mowi odwrotnie to walcz o ta kase i o tego laptopa. Co za glupek jest z niego. Najlepiej zapomnij o nim ( wiem ze latwo sie mowi) i znajdziesz se innego fajnego chlopaka:) Zycze powodzenia i bedzie dobrze :*

Dora86
Początkujący
 
 
Posty: 13
Dołączyła: 15 maja 2012, 16:01
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez euphora23 » 15 maja 2012, 17:59 Re: Rozterki.

Wiem ze to moze to wszytko smiesznie brzmi czlowiek uczy sie na bledach szczerze to nie zalezy mi na jakis plusach czy minusach tu na forum poprostu chcialam sie dowiedziec co moge w zrobic w tej sytuacji..Moze i bylam glupia Chyba bylam zaslepiona nie wiem czym tzw miloscia??.. w kazdym badz razie dziekuje za cenne informacje napewno beda przydatne...
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 15 maja 2012, 18:46 Re: Rozterki.

euphora23 napisał(a):i po tym jak dzis powiedzial ze ja mu nigdy nic nie dalam i tylko na nim zeruje to naprawde mam sie ochote spakowac i wyprowadzic.
euphora23 napisał(a):On oczywiscie przepala wszystkie swoje pienadze palac trawe. i to nie sa jakies drobne tylko jakies 40 funtow dziennie w sumie to do tego przywyklam po 2 latach.
az mi sie wierzyc nie chce jak to czytam...chcesz powiedziec ze twoj chlopak przepalal prawie 300£ na tydzien a ty jeszce dawalas mu na to pieniadze??....i to przez 2 lata?.....chyba nie liczysz na to ze odzyskasz jakiekolwiek pieniadze ktore mu dalas, nie majac na to zadnego dokumentu.. iten fragment gdzie piszesz ,,to naprawde mam sie ochote spakowac" -- to ty sie jeszce zastanawiasz czy dalej mieszkac z tym...
nie masz jakis znajomych? u ktorych moglabys przemieszkac do czasu znalezienia pracy?
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez PABLOPAB3 » 15 maja 2012, 19:07 Re: Rozterki.

Nie zastanawiaj sie tylko wybierz sie do concilu majac status bezdomnej masz szanse na mieszkanie za grosze... Mam znajomego co tym sposobem dostal dom. Mysle ze Ci pomoga!!! Powodzenia!!!

PABLOPAB3
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 maja 2012, 20:45
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 15 maja 2012, 19:46 Re: Rozterki.

Niestety prawda jest taka ze jest wiecej takich Polak ktore sa zaslepione nie wiem czym..Ja bym Ci pomogl tzn przenocowal Cie ale Cie nie znam itp gdybym Cie znal nie bylo by problemu..ale podejrzewam ze nikt Ci nie pomoze w ciemno od tak sobie mimo dobrych checi.Co do strony finansowej moge Ci poradzic pare rzeczy byc oze Ci to uratuje 4 litery , napisz na pw jak cos , Szkoda ze tak sie dzieje ale coz zycie nikt nie jest idealny

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

KobietaPostNapisane przez euphora23 » 15 maja 2012, 22:01 Re: Rozterki.

bogini8 napisał(a):az mi sie wierzyc nie chce jak to czytam...chcesz powiedziec ze twoj chlopak przepalal prawie 300£ na tydzien a ty jeszce dawalas mu na to pieniadze??....
Wiem ze nie chce sie wierzyc.. I ja sama nie moge uwierzyc ze bylam taka glupia obudzilam sie jak to mowia z tzw reka w nocniku...

bogini8 napisał(a):chyba nie liczysz na to ze odzyskasz jakiekolwiek pieniadze ktore mu dalas, nie majac na to zadnego dokumentu..
Nie nie licze nawet nie chce ta historia jest opisana tylko w skrocie to nie byly pieniadze tylko na jego trawe rowniez i na inne rzeczy...

bogini8 napisał(a):to ty sie jeszce zastanawiasz czy dalej mieszkac z tym...


Wiem moj blad za dlugo z tym zwlekalam caly czas mialam nadzieje ze jednak to sie zmieni i tutaj kolejny cytat ''Nadzieja Matka Glupich''...Juz nie wierze w ani jedno jedgo slowo mimo iz mnie przeprosil za to co zrobil, to poprostu nie chce i nie widze dalszego mieszkania z nim...
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 16 maja 2012, 06:32 Re: Rozterki.

Pożyczyłaś komuś na gębę 3 miliony funtów?
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez euphora23 » 16 maja 2012, 07:49 Re: Rozterki.

3 tysiace....
Avatar użytkownika
euphora23
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 23 cze 2011, 11:34
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Albiorix » 16 maja 2012, 09:42 Re: Rozterki.

E to 1000 razy lepiej :)
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez mepsi » 16 maja 2012, 15:14 Re: Rozterki.

euphora23, Idz sie leczyc na nogi... bo na glowe za pozno...

mepsi
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączył: 16 gru 2011, 03:42
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ejenenej » 16 maja 2012, 17:01 Re: Rozterki.

Nie wierze.... Masz poważne problemy finansowe a nawet nie poprosiłaś o informacje w sprawie pracy...Możesz przecież pomieszkać u przyjaciól (jeżeli takich posiadasz), i popracować a potem wynająć sobie coś "swojego". Osobiście w takiej sytuacji nie odmówiłabym żadnemu ze swoich znajomych. Współczuje ci dziewczyno tylko ta historia to jakiś koszmar...nie wydaje mi się abyś była bez winy, a zresztą po co tę całą historie opowiedziałaś, nie prościej po prostu zapytac o pomoc bezdomnym...?...

Ejenenej
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Dołączyła: 8 maja 2012, 17:46
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ