Samotni faceci w Birmingham

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 15 cze 2013, 15:04 Re: Samotni faceci w Birmingham

Obrazek

Pozdro z Bayernu. Calkiem spoko wojewodztwo tu maja :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 15 cze 2013, 16:19 Re: Samotni faceci w Birmingham

Na temat Polski to powiem tak, geograficznie piękna kraina z górami stawami i pięknym dużym jeziorem Bałtykiem. Jedyny problem to rządzący. W Polsce 90 procent ludzi światowych jest rzadzonych przez 10 procent Baranow, natomiast tu 90 procent Baranow rzadzonych jest przez 10 procent światlych. Różnica jeszcze jedna tu karmi sie plebs w celu kradzieży kraju długoterminowej w Polsce kradnie sie jak najwiecej w ciagu jednej kadencji, bo pózniej koryto może przejąć ktoś inny. Także to takie małe różnice. A co do spotkania ? To może je zróbmy a nie zachowujmy sie jak glomy komputerowe pisząc tylko na forum a zacznijmy zawierać przyjaźnie i znajomosci w realu więc co myślicie o SOBOCIE około 19 pod bykiem i pogadać jak ludzie przy piwku lub soczku, pobawić sie i potanczyc. Co wy na to ? Może byc tez jutro bo przez pogodę i złośliwość rzeczy martwych wypad weekendowy na walie sie nie powiodl.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez boszka » 15 cze 2013, 16:44 Re: Samotni faceci w Birmingham

I co z tego że piękna , jak podstawowych środków do zycia nie ma a jak były to góra zniszczyła . Mój wklad 10 letni zniszczyły absurdalne przepisy NFZ, płakać się chciało,że mozna tak rządzć. Teraz wiem że urzędasy przed niczym się nie cofną.Tylko patrzą aby mieć pełne koryta i tyle ich interesuje człowiek biznesu.Dariusz83 chętnie bym się spotkała i powspominała, narazie za duża odległość dzieli. Muszę się zadowolić netem a póżniej napewno będzie real.Pozdrawiam :roza:

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 15 cze 2013, 17:06 Re: Samotni faceci w Birmingham

Boszka ja tez na emigracji w uk a dokladnie w Wolverhampton, a Polska pozostaje na wakacje ze względu na swój urok. Jest mi przykro słuchać jak ludzie tracą swoje dorobki zycia. Ale nie możemy żyć tym co bylo bo wpadniemy w deprechę a ona niepotrzebna albo potrzebna jak gwóźdź w chyba wiecie w czym. A teraz co potrzebujemy to znaleźć uroki zycia bo odstresu przybędzie nam zmarszczek a wtedy będziemy potrzebować botoks by sie wyglądzic. Takze spotkanie dalej aktualne.

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez boszka » 16 cze 2013, 08:50 Re: Samotni faceci w Birmingham

hejka, dariusz83 narazie mnie nie ciągnie, nawet jej uroda. Stawiając stopę na ziemi obiecanej po prostu zapomniałam jaki los zgotowali mi urzędasy i bzdurne przepisy.Żyję tutaj i zaczynam życie od nowa.Czuję się wolna i zadowolona.Pozdrawiam z Londynu- Wimbledon. :)

boszka
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Dołączyła: 6 sty 2013, 11:54
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 16 cze 2013, 14:44 Re: Samotni faceci w Birmingham

boszka ale co ma to wszystko do tego co piszesz wraz z Dariusz83 z tematem ? :D
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 16 cze 2013, 15:59 Re: Samotni faceci w Birmingham

kurier1111, jak to co? nic tak nie laczy Polaka z innym jak wspolnie ponarzekac :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 16 cze 2013, 16:55 Re: Samotni faceci w Birmingham

plazermen, miło, że zajrzałeś. Jak adaptacja w nowym miejscu? Pozdrawiam g;)
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 17 cze 2013, 14:06 Re: Samotni faceci w Birmingham

bawa31, hej, no jest w spoku. Straszebnie duzo roboty, bo sezon (za fajera po wojewodztwie jezdze sobie z towarami). Ludzie fajni i wesolo jest ogolnie. Fajny sezon-job generalnie. Pozdrowka :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 17 cze 2013, 19:48 Re: Samotni faceci w Birmingham

Kurier1111 w zasadzie masz racje ze nic. Ale szukanie kogoś na sile lub plakanie ze znowu nam nie wyszło to tez do naszego zycia nic nie wniesie. Zamiast tego wyjdzmy do ludzi spotkajmy sie wypijmy piwo, zagrajmy w remika lub pokera na pieniądze, powiedzmy wejście jeden funt, chodzmy do klubu potanczmy ,zamówmy sobie prywatny taniec, wyskoczmy gdzieś na rowery, lub na motorach posmigajmy, jedzmy w gory na narty lub snowboard. Poprostu żyjmy życiem bo kobiety w naszym życiu mogą sie zmieniać tak jak my w ich. Trudno dopasować sie na całe życie w dzisiejszych czasach ale sztuka jest znowu z zwiazku przejść do znajomosci lub przyjaźni, a raz zdobytych przyjaciół jezeli o nich dbamy możemy mieć na całe życie. Ja wiem ze problemu samotności to nie rozwiąże ale pomoze byśmy nie łączyli sie z ludźmi tylko z tego powodu bo pózniej rozgoryczenie jest tym większe. A po drugie jesteśmy ludźmi ale wywodzimy sie od zwierząt, tylko ze u zwierząt kojarzenie w pary następuje na krótki czas bo szybciej młode dojrzewają u ludzi trwa to trochę dłużej a pózniej chemia przeradza sie w przyzwyczajenie, a jak ktoś dla nas jest dobry to opłacamy mu tym samym o i oto cała filozofia na temat ludzkiego zwiazku. No chyba ze ktoś nie docenia co ma to wtedy może płakać jak straci ale może już byc za późno. Drugi plus wychodzenia do ludzi, masz większe szanse na spotkanie kogoś. Po za tym zarejestruj sie na portalach spolecznosciowych zaczep kogoś i poczekaj może będzie odzew a jak nie to wyślij podanie gdzie indziej może tam Cie przyjmą - niekiedy z szukaniem kogos jest jak z szukaniem pracy. A po trzecie kobiety nie lubią byc oznaczane i czuć sie osaczone zreszta tak jak i my więc dlatego jest ważne mieć znajomych przyjaciół męskich z którymi mozna wyskoczyć tu czy tez tu, a od siebie odpocząć. Kobieta powinna byc dodatkiem do naszego zycia ale tu trzeba podkreślić ze bardzo ważnym ale nie całym naszym życiem i żebyśmy żyli tylko nią, bo ucieknie. Poprostu one nauczyły sie swietnie komunikować z sobą a my z sobą i wynika to jeszcze z pradziejow, kiedy to one siedzialy w jaskini i obieraly kurczaki lub inna zwierzynę która my przynosilismy do jaskin a my w tym samym czasie nasza komunikacja rosła miedzy nami. I puśc babę do bab a zobaczysz o czym mowa, bo z tobą już niepogada o tym samym co z innymi jajnikami. Więc panowie i tez panie jak chcą chodzmy na zimne piwko z sokiem lub bez a międzyczasie możemy szukać kogos do zycia nie poświęcajmy temu całego naszego zycia. Sobota 19 pod bykiem kto sie pisze ? Pozdrawiam

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez basiairomek » 17 cze 2013, 21:07 Re: Samotni faceci w Birmingham

Bardzo dobrze powiedziane przez Dariusz83, nie da sie nic na sile. W końcu jak przyjdzie czas to sie samo wszystko ulozy jakos :) I jesli kilka osob bedzie to ja sie pisze :) Zeby tylko pogoda chociaz troche dopisala :)

basiairomek
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 32
Dołączyła: 20 paź 2012, 23:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 17 cze 2013, 21:30 Re: Samotni faceci w Birmingham

Stawiam pierwsza kolejkę dla wszystkich obecnych i za zdrowie pięknych pan. :)

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

PostNapisane przez Guest » 17 cze 2013, 21:35 Re: Samotni faceci w Birmingham

Dariusz83 napisał(a): Sobota 19 pod bykiem kto sie pisze


Ja się piszę tylko napiszcie gdzie jest byk :)

Dodano: -- 17 cze 2013, 22:38 --

Dariusz83 napisał(a):Stawiam pierwsza kolejkę dla wszystkich obecnych i za zdrowie pięknych pan. :)


Na ja bym był ostrożny z deklaracjami bo przyjdzie pół Bham na jedyną kolejkę tego wieczoru :D

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez basiairomek » 17 cze 2013, 21:39 Re: Samotni faceci w Birmingham

mrowek, w samym centrum przy bullringu, trudno go nie znalesc hehe kogokolwiek sie zapytasz to Ci powie jak traffic :)

basiairomek
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 32
Dołączyła: 20 paź 2012, 23:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Dariusz83 » 17 cze 2013, 21:40 Re: Samotni faceci w Birmingham

Pozyjemy, zobaczymy !!!! Ostatnio jak sie zorganizowaliśmy to było nas aż 6 osób :(

Dariusz83
Rozeznany
 
 
Posty: 264
Dołączył: 16 mar 2012, 19:56
Reputacja: 26
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ