Samotni faceci w Birmingham

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 28 lut 2013, 18:36 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C, ty się nie napalaj jak łysy na tupecik, bo ja szczegóły mojego pożycia intymnego w wyżej wymienionym zostawię dla siebie. Twoja cnota nie ucierpi i spowiadać się nie będziesz musiał :D a ja będę nadal uchodzić za stateczną niewiastę co to powiedzmy rumieńcem własnie spłonęła była :oops:
Ostatnio edytowano 28 lut 2013, 18:51 przez bawa31, łącznie edytowano 1 raz
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 18:51 Re: Samotni faceci w Birmingham

No i zgasiłaś mą chora wyobraźnię jak peta na ulicy.
Dość! Nie będa mną kobiety pomiatały!
Ide pozmywać, prasowanie zrobić i śmieci wyrzucić!
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 28 lut 2013, 19:00 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C, jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma. Ja za to idę położyć latorośle do pościeli coby jutro nie miały problemu do szkoły wstać - czyt. nie wkurzały mnie z rana słowami "mamusiu jeszcze minutkę". Miłego wieczoru panom zyczę :grin:
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez snowman103 » 28 lut 2013, 19:04 Re: Samotni faceci w Birmingham

Bogini o to mi chodzilo ze zdjecia zdjecia ktos Ci sie moze podobac lub nie a czasem spotykasz ta osobe i nie ma tego zalotu tego grymasu na buzi itp i nie ma nic w sobie albo na odwrot , nie zgodza sie z poprzednia kolezanka ze o to chodzi na portalach ze zdjecia itp bo wiem ze np kobiety robia 100 zdjec z czego wybieraja 3 najlepsze zeby najlepiej wypasc itp

Co do cyckow itp to troche inny temat rozumieja go chyba Ci co mieli ,ja np mialem kobiete bardzo atrakcyjna zadbana pachnaca cale pensje wydawala na ciuchy markowe:D ale do rzeczy kazdy zazdroscil ludzie na ulicy zwracali uwage itp i widzieli w niej tylko atrakcyjna kobiete , a ja poza ta cala otoczka jak juz ne byla wystrojona w domu kochalem ja za to jaka jest bez makijazu chocby w podartej koszulce itp kazda wade nie tylko zalety dlatego nie da sie kogos kochac bo ma duze piersi albo ladna figure mozna jedynie kochac za to cos , jak tak patrze na te wszystkie kobiety ktore sa naprawde ladne atrakcyjne to mam ochote taka poznac i wlasnie udowodnic jej ze tak naprawde ma cos w sobie innego rownie pieknego bo uroda kiedys przeminie ale to cos jest na cale zycie ale wydaje mi sie ze kobiety czasami nie rozumieja zeby nie dac sie nabrac tym ''nieporzadnym'' bo pozniej tak czy siak placza ze ich skrzywdzili , duzo przypadkow jest takich ze fajny facet jest z niefajna kobieta i fajna kobieta z facet ktory jej nie szanuje , tak juz chyba jest , ja np wiem ze jestem skreslany z gory czasem bo wygladam jak wygladam i duzo ludzi mowilo mi ze jak mnie poznaje to zmienia zdanie a za to przyciagam inne kobiety.. takze to temat wielki jak rzeka i Tabu:)

I co do tej odwagi to slyszalem od kilku kobiet atrakcyjnych ze np maja taka sytuacje ze facet boi sie podejsc bo jest za ladna i mysli ze mu da kosza i to chyba prawda Ci co sa chamami podchodza i mowia cos w stylu ej mala a Ci porzadni nie chca podejsc bo nie chca byc wscibscy i zle odebrani

Ja osobiscie podszedlem tutaj w bham do jednej dziewczyny wyszedlem z pracy poszedlem za nia na przystanek i spytalem czy jest z polski powiedziala ze tak zapytalem o nr a ona powiedziala ze ma chlopaka pogadalismy chwile bardzo sympatyczna byla kilka tygodni dopiero tutaj a pozniej pomyslalem sobie ze moglem spytac czy chlopak w Polsce jest bo wiekszosc takich zwiazkow i tak nie przetrwa:P ale nie bede zyrowal na czyims nieszczesciu:))

Zapytalem tez kiedys kolezanek nie polek ze ja jakbym chcial poderwac kogos kto np stoi na przystanku a zauroczylbym sie mega to poszedlem po bukier roz i dal na przystanku i spytal o nr , z czego hinduska powiedziala ze gdybym tak zrobil do niej do dala by mi w pysk:)wiec nie wiem czy to dobry i romantyczny pomysl...anglia to chyba jednak nie polska:)a szkoda:)

snowman103
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 3 maja 2012, 05:31
Reputacja: 17
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 28 lut 2013, 19:33 Re: Samotni faceci w Birmingham

snowman103, nie przesadzaj, małe w pysk od nieznajomej Ci się nie podoba? ;)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez P-C » 28 lut 2013, 19:47 Re: Samotni faceci w Birmingham

plazermen napisał(a):snowman103, nie przesadzaj, małe w pysk od nieznajomej Ci się nie podoba? ;)


To nie jest temat o seksie!!!

LOL:D
Ponad wątły umysł Twój bądź...
Avatar użytkownika
P-C
Stały Bywalec
 
 
Posty: 377
Wiek: 52
Dołączył: 5 cze 2011, 16:18
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 61
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 28 lut 2013, 22:11 Re: Samotni faceci w Birmingham

P-C, to gratuluje wyboru partnerki zyciowej, jesli twoim priorytetem sa fajne cycki a w glowie moze byc sieczka...masakra jakas....:D to ja jednak wole sie kierowac tym co facet ma w glowie a nie w majtkach :)) pozatym co by panow nie dolowac, nie liczy sie wielkosc tylko jakosc i żywotność ;):D:D

Dodano: -- 28 lut 2013, o 22:17 --

P-C napisał(a):Pewnie, że z idiotką nawet mająca cycki pierwszy sort się długo nie wytrzyma... Ale za to przyjemniej.
A jak ma być coś na dłuzej to czy ma nobla z astrofizyki czy tylko kurs french stylizacji pazurków nie ma znaczenia
ludzie maja rozne zboczenia..dla ciebie pociagajaca moze byc cycta dlugonoga blondyna, a inny facet spotka okularnice nawijajaca o fizyce kwantowej, na co on od razu dostanie orgazmu bo to go wlasnie kreci i podnieca ;) nie raz widzi sie fajna laska idaca chodnikiem z potencjalnie dla nas brzydkim osobnikiem, lub odwrotnie, wiec jakies przyciaganie musi byc, jedno drugie uzupelnia :)) Zauwaz ,ze malo takich par supermodel+supermodelka, nie ma ludzi idealnych i kazdy ma swoje wady, bez nich byloby nudno :)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez kurier1111 » 28 lut 2013, 23:11 Re: Samotni faceci w Birmingham

..no wlasnie.Nie bede pisal co ,jak i gdzie spotkalem pewna osobke,bo moze mnie skojarzyc i juz nie byc taka dla mnie milutka jak zawsze,ale z kumpel akurat trafilismy na jedna Pania,on stwierdzil,ze jest bee.. a dla mnie byla super,w ogole powiedzial,ze jestem dziwny bo lubie dziwne kobietki i prosze mi tu teraz nie wymieniac epitetow , bo wiem,ze zaczna sie za chwilke jakies :D no coz.. moze i tak jest,nie obchodzi mnie kto co mowi na moj temat :)
...
Avatar użytkownika
kurier1111
Rozeznany
 
 
Posty: 132
Dołączył: 27 lis 2011, 09:46
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 1 mar 2013, 05:08 Re: Samotni faceci w Birmingham

Wszędzie cycki. I jakoś nie widzę tego faceta żującego pszczoły heh. Wolę już być tym facetem w połowie heh.
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 1 mar 2013, 05:26 Re: Samotni faceci w Birmingham

Zaraz zaraz.. czy Wy sugerujecie że u kobiety 10 cali powyżej cycek znajduje się jeszcze jakaś twarz? Obrazek
Hmm.. to by wiele wyjaśniało. Często miałem wrażenie że z tamtego kierunku dochodziły mnie jakieś odgłosy. No nic, trza będzie kiedy zerknąć i zbadać tę sprawę :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 1 mar 2013, 07:09 Re: Samotni faceci w Birmingham

snowman103, napisał iż posiadał kiedyś Kobietę która całe pensje wydawała na ciuchy markowe !!!! Dla mnie to szok jakby mój facio wydawał kasę na ciuchy całą to uznała bym iż to narcyż a fujjjjjjj
w zyciu są inne cele , z ciuchami to jak z kobietami dziś są modne jutro nie!!
Zostaje wiedza którą zdobyliśmy tego nikt nam nie zabierze
Wcale bym nie chciała by mi wszystkie laski zazdrościły męża bosze chyba bym zwariowała ciągle bym myślała czy mi któraś wkońcu go nie odbierze
Zreszta z tego co kolega pisze ta piękna modna Pani chyba też poszła w sniną dal\Ja osobiście wole za ciachami się pooglądać popodziwiać pupy i tyle
A i jeszcze jedno myślę Panie że musimy zwracać uwagę na męskie przyrodzenia skoro cycki są tak ważne dla PANÓW to moze czas zwracać uwagę nie tylko na klatę i pupę a i na co nie co więcej
Powinno być tak że na dzień dobry ptaka na stół pooglądamy popodziwiamy albo i nie i będziemy wiedzieć czy nam sie intelektualnie podoba hahhahahah
Bo przeciez najważniejesze to intelekt prawda? hahhahaha

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 1 mar 2013, 08:07 Re: Samotni faceci w Birmingham

mam37, rozbawiłas mnie na dzień dobry, dzięki dobra kobieto :D

Dodano: -- 1 mar 2013, o 08:09 --

plazermen, odkrywca z ciebie całą gębą :grin:
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 1 mar 2013, 08:12 Re: Samotni faceci w Birmingham

bawa31, ależ bardzo proszę :))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 1 mar 2013, 08:13 Re: Samotni faceci w Birmingham

kurier1111, nad gustami się nie dyskutuje, jak mówi moja mama "jeden lubi ogórki, drugi ogrodnika córki" :) nie bierz sobie do serca jak ktoś wyśmiewa twój gust

Dodano: -- 1 mar 2013, o 08:19 --

jacek19819, jak się trafi na tą jedyną/jedynego to są i pszczoły, i miód. Facet powinien być i twardy, i miękki. P-C, tylko mi nie zarzuć znowu podtekstów :D Wszystkim życzę miłego dnia :grin:
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez mam37 » 1 mar 2013, 08:23 Re: Samotni faceci w Birmingham

bawa31, nie mówi się miękki tylko mniętki hahahah
swoją drogą zawsze wolałam jajka na twardo :oops:

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ