Gdzie się poznaliście

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 7 lis 2011, 16:05 Re: Gdzie się poznaliście

na GG, ponad 4 lata temu i do tej pory jestesmy razem :)
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Luiza » 7 lis 2011, 20:49 Re: Gdzie się poznaliście

W pracy. Mało romantycznie.
Ponad 7 lat temu. jeszcze w pl. A zakochaliśmy się dopiero jak on wyjechał i prowadziliśmy wielogodzinne rozmowy telefoniczne. Razem oficjalnie 6 lat i 2 miesiące.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez adamirus » 10 lis 2011, 20:54 Re: Gdzie się poznaliście

ja mojego księcia poznałam ....w autobusie :lol:
on - kierowca
ja - pasażerka :lol:

a że do szkoły jeździłam codziennie ;) to tak się to zaczęło ..... ;)

11 lat temu,jeszcze w Polsce :)
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Sofia21 » 14 lis 2011, 19:30 Re: Gdzie się poznaliście

Ja swojego chlopaka poznalam przez internet:) przyjaciolka miala dosc mojego gadulenia wiec zalozyla mi konto na portalu randkowym tutaj w Anglii i tak sie rozwinela nasza znajomosc z moim boyem ze jestesmy razem 5 miesiecy:)
Sofia21

Sofia21
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 12 gru 2010, 15:11
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 15 lis 2011, 20:13 Re: Gdzie się poznaliście

chociaz nie jestesmy ze soba..dokladnie 1 rok i 22 dni temu,tu na polonii Birmingham poznalem moja milosc.. nadal ja kocham,chociaz.. wybaczcie brak slow..:(

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Sofia21 » 15 lis 2011, 20:32 Re: Gdzie się poznaliście

Mam nadzieje ze sie wszystko ulozy i glowa do gory... Wiem ze to tak latwo powiedziec... Mialam to samo jak ty przez dluzszy czas ale jakos z tego wybrnelam i od 5 miesiecy jestem szczesliwa i zakochana:) tobie tego samego zycze i uwierz ze bedzie ok:)
Sofia21

Sofia21
Początkujący
 
 
Posty: 39
Dołączyła: 12 gru 2010, 15:11
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez izka19870 » 8 gru 2011, 00:23 Re: Gdzie się poznaliście

Ja poznalam sie z miom mezem na dyskotece wcale na niego nie zwracalam uwagi w koncu wyszlam i bylam w drodze do domu a on zamna wybiegl i tak to bylo teraz juz 6 lat razem i 2 synkow:D Pozdrawiam wszystkich

izka19870
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 2 gru 2011, 18:04
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yummybrummiemummy » 8 gru 2011, 08:56 Re: Gdzie się poznaliście

Byla niedziela, po godz.23.
wlasnie skonczylam popoludniowa zmiane w pracy i czekalam na ostatni autobus.
Bylo ciemno i pusto.
Widzialam, jak przejechal pierwszy raz, zdziwilam sie widzac ze zawraca na rondzie.
Zatrzymal sie, wysiadl i zapytal o numer telefonu.
Musialam wygladac na bardzo zdziwiona, bo szybko wytlumaczyl, ze zauwazyl jakie mam ladne nogi :oops:
Tak mnie zaskoczyl komplementem i mial taki sexi ton glosu, ze dalam mu numer :)
Powiedzial, ze zapytalby czy dam sie podwiezc do domu, ale nie chcialby mnie wystraszyc... i pojechal.
Czekalam 3 dni, odezwal sie dopiero we wtorek! Powtarzalam sobie, ze sie nie dam, ale ten glos... :)
6 lat pozniej jestesmy razem, mamy dwoje dzieci :) Na dobre i na zle :)

Teraz juz wiem, ze nogi i stopy to jego najwiekszy fetysz :) Do tej pory po kryjomu kupuje mi buty :)
Stay Drunk! Avoid Hungover!!!
:D
Avatar użytkownika
yummybrummiemummy
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 40
Dołączyła: 19 lip 2011, 20:40
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 8 gru 2011, 09:36 Re: Gdzie się poznaliście

yummybrummiemummy napisał(a): Do tej pory po kryjomu kupuje mi buty


:)

nie jeestem przesadna, ale to jedno zawsze chodzi mi po glowie jak moj luby chce mi kupic buty...ze nie wolno bo milosc odejdzie :wink:

wiem ze to bzdura ;) ale jak po kryjomu to chyba ok
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 10 gru 2011, 22:21 Re: Gdzie się poznaliście

yummybrummiemummy napisał(a):Teraz juz wiem, ze nogi i stopy to jego najwiekszy fetysz

tez sie kiedys spotykalam z facetem ktory najpierw zwrocil uwage na moje stopy obute w sandalki.przejechal kolo mnie na rowerze, zawrocil i zaczal komplementowac moje stopy :D
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez yummybrummiemummy » 14 gru 2011, 18:14 Re: Gdzie się poznaliście

hanoka77, on mi nie zdradzil powodu od razu, przyznal sie dopiero po kilku miesiacach :)

A ten fetysz sie ujawnial powoli - rajstopki, podwiazki, w koncu szpilki :)
Ale, zebyscie sobie nie mysleli, ze on taki jest boski, to zdradze, ze na pierwsze wspolne swieta Bozego Narodzenia dostalam od Stephena dwie pary szpilek (zapakowane w gazete! :shock: ).
Czerwone rozmiar 5.

Czarne rozmiar 7. :mrgreen:


Mozecie zgadywac, jaki rozmiar nosze :D
Stay Drunk! Avoid Hungover!!!
:D
Avatar użytkownika
yummybrummiemummy
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 40
Dołączyła: 19 lip 2011, 20:40
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 14 gru 2011, 19:27 Re: Gdzie się poznaliście

zapewne 6

:lol: :lol: :lol:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez yummybrummiemummy » 14 gru 2011, 19:40 Re: Gdzie się poznaliście

dorotajab, bo sie do dzisiaj zastanawiam...
Ok, sie chlopu porabalo, zapomnial, chcial dobrze...
Ale 2 rozne rozmiary :?: :!: :?:
:065:
Coz, po 5 wspolnych latach moge smialo powiedziec, ze prawdopodobienstwo, iz Stephen nadal nie zna rozmiaru mojej stopy wynosi okolo 95% ;)
Stay Drunk! Avoid Hungover!!!
:D
Avatar użytkownika
yummybrummiemummy
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 40
Dołączyła: 19 lip 2011, 20:40
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Joanna81 » 11 sty 2013, 23:56 Re: Gdzie się poznaliście

Hej

Fajnie sie czyta te wasze historie :). Niektore naprawde jak z filmu :)

Joanna81
Początkujący
 
 
Posty: 37
Dołączyła: 24 cze 2012, 17:21
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 12 sty 2013, 08:16 Re: Gdzie się poznaliście

pięknie naprawde pięknie
dla mnie jak facet umi kupić sam prezent swojej Pani to już jest boski
choćby dwa rózne buty i dwa rózne rozmiary liczy się ze znalazł czas i chciał zrobić Ci niespodzianke
Moj mąż nigdy tego nie robił i nie robi nie umi
jesteśmy razem 22 lata ja miałam 16 lat i tak już zostało mamy 2 coreczki :___)))

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ