Samotne Polki :)

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 21 lut 2013, 08:12 Re: Samotne Polki :)

Imigrantkom łatwo, imigrantom gorzej: bo facet samą urodą nic nie zwojuje. Musi mieć tzw. starus oraz "pakiet socjalny" a cóż wart jest na rynku matrymonialnym angielskim biedny polski pakiet socjalny w porównaniu z konkurencją, która na dodatek oferuje opcję egzotyczności :) Stąd i niewesoła pozycja męskiej części emigracyjnej populacji.
Damska część ma się natomiast całkiem spoko.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 21 lut 2013, 11:51 Re: Samotne Polki :)

plazermen, nie każda kobieta leci na kasę. Myślę, że kobieta, która jest ambitna i dąży w życiu do osiągnięcia celów będzie szukała oparcia w mężczyźnie, a nie w jego kasie. Fakt jest wiele laleczek, które zamiast iść do pracy wolą siedzieć na czyimś garnuszku, ale nie każda taka jest. Jest wiele kobiet, które spełniają się zawodowo, pną się po schodach kariery, bądź dążą do tego by mieć lepsze życie np studiując.
Ja miałam wielkie szczęście, bo znalazłam mężczyznę, który nie patrzył na to ile ja zarabiam (tak dobrze czytacie - mój były tylko kasę ode mnie ciągnął na chlanie - więc nie tylko kobiety patrzą na kasę, faceci także), ale wspiera mnie w każdym zadaniu w jakiego się podejmę. Jestem na początku, że tak napisze kariery, wróciłam na studia, pracuję na cały etat i mało tego jeszcze chodzę na niepłatne praktyki. Mam niesamowicie dużo obowiązków, dodatkowo mamy swój dom, więc trzeba o niego dba, poza tym obiadki, zakupy itp i nie narzekam. Mój Mężczyzna we wszystkim mi pomaga i niesamowicie mnie wspiera. Naprawdę dziękuję Bogu, że postawił na mojej drodze tak dobrego i kochanego mężczyznę. Także nie dla każdej liczy się kasa. Dla mnie najważniejsze jest to, żebym miała oparcie w swoim ukochanym.
Tak naprawdę to wy jako mężczyźni zadajcie sobie pytanie czy wy naprawdę robicie coś dla swoich kobiet? Może czasem zamiast wychodzić z kumplami na piwo lepiej spędzić ten czas ze swoją kobietą, zabrać ją gdzieś np na kręgle, albo przygotować jej ciepłą kąpiel i pomasować plecy. Żadna kobieta nie zostawi faceta, który będzie się nią opiekował i liczył z jej zdaniem. Zamiast obwiniać kobiety może zacznijcie zmianę od siebie i zastanówcie się czy wy naprawdę jesteście wporządku. Kobieta, która czuje się kochana nigdy w życiu nawet "nie spojrzy" na innego faceta. Wiem to po sobie. Wiem, że mój Mężczyzna kocha mnie nad życie i że zrobi wszystko, żebym była szczęśliwa i ja zrobię dla niego wszystko, żeby zawsze czuł się najważniejszy i kochany. Dawanie drugiej osobie uczucia, uczęśliwianie jej naprawdę sprawia, że i my czujemy się szczęśliwi. Pozdrawiam i życzę wszystkim znalezienia tej drugiej połówki tak jak i mi się to udało. Pamiętajcie nic na siłę. Miłość przychodzi w najmniej oczekiwanym momencie
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez broken85 » 21 lut 2013, 12:35 Re: Samotne Polki :)

Jest takie powiedzenie:''nie smuć się,że jesteś sam/a ,to znaczy ,że Bóg trzyma dla ciebie kogoś wyjątkowego".Teraz poznać dobrą osobę na swej drodze to jak wykopać dinozaura :).Ale myślę ,że jeszcze trochę takich dinozaurów chodzi po tej ziemi.Zapewne nie jeden z nas już się przejechał na drugiej osobie parę razy i potem ma wyrobioną opinię i mierzy wszystkich potem jedną miarą niepotrzebnie.Myślę ,że jest jeszcze dużo dobrych osób i nie ważne czy to kobieta czy facet dla których liczą się te wartości których nie kupisz żadną monetą.Dobrze jest poznać kogoś kto będzie z tobą nawet w chwili ciężkich problemów życiowych,których nigdy dość .Kogoś co nie zostawi cie samemu z problemami a sam ucieknie jak tchórz.Dobrze jest poznać ludzi odpowiedzialnych,którzy naprawdę wiedzą co to słowo oznacza.

broken85
Początkujący
 
 
Posty: 22
Wiek: 38
Dołączył: 21 lut 2012, 08:46
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 21 lut 2013, 17:19 Re: Samotne Polki :)

vanilia, zgadzam się z tobą :grin: prawdziwych facetów jak na lekarstwo i super, że tobie się udało takiego znaleźć. Mnie się już nie chce szukać, bo to jak igła w stogu siana. Narzekających na materializm kobiet informuję, że takich jest garstka a reszta tak jak napisała vanilia, szuka uczucia i wsparcia od mężczyzny a nie ciągłego narzekania, że "nie daje rady" lub "nie ogarnia" problemów. My mamy siłę żeby zmierzyć się z każdym problemem jak ktoś nas nie dołuje. Polki to w większości takie stworzenia co nie tylko ugotować potrafią i stworzyć rodzinną atmosferę, ale także zrobić remont czy załatwić papierkowe sprawy bez problemu. Facet jest nam potrzebny do kochania, przytulania i docenienia tego co mu z siebie dajemy. Tak trudno jest wam powiedzieć "skarbie, jesteś najlepsza na świecie i dasz radę a ja zawsze jestem z tobą i będę"? Jak nie czujemy waszego wsparcia to się nam odechciewa starać. Myślę, że wy też chcecie być doceniani i nie lubicie jak wam ktoś stale z wysokości kuchennego zlewu odburkuje od niechcenia "wiedziałam, z tobą to tak zawsze" zamiast przytulić się i powiedzieć " mój ukochany, ty zawsze jesteś the best". Pozdrawiam szukających :grin:
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez joannanobig5 » 21 lut 2013, 19:01 Re: Samotne Polki :)

VANILIA - zazdroszcze Ci
i gratuluje
NIE PLACZ Z POWODU FACETA - MAKIJAZ WAZNIEJSZY! DON'T CRY BECAUSE OF MEN - MAKE-UP IS MORE IMPORTANT!

joannanobig5
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 17 cze 2012, 15:06
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 21 lut 2013, 19:51 Re: Samotne Polki :)

Tu się z wami nie zgadzam ponieważ to są mrzonki jakieś. Mówię to po moich doświadczeniach. Kobiety przeraża prawda i to że jest ktoś lepszy od nich. Gdy opowiadam o sobie mówię prawdę, Ponieważ kłamstwo zawsze wyjdzie na jaw. I gdy w tedy porażka. Naprawdę nie wiem co powiedzieć wam. Każda mówi że szuka tego samego (pomocy, wsparcia) a gdy ma faceta przed sobą, ucieka jak szara myszka. Do 2007 r miałem firmę budowlaną w Londynie, w lutym 2007 R miałem poważniejszy wypadek na urlopie w Pl. 9 miesięcy w szpitalu miesiąc pospałem. Nauka od początku wszystkiego jak niemowlę. Zajęło to troszkę czasu ale się nauczyłem. Przy okazji zostałem z małą torbą ciuszków, reszta przepadła. Zrobiłem prawo jazdy C+E po wypadku. Obecnie pracuję jako kierowca na samozatrudnieniu. I właśnie gdy o tym wspominam jest koniec. Ale przeszłości zmienić nie możemy i kobiety powinny patrzeć na to kim jest człowiek co osiąga, a nie na to co przeżył. Zagmatwałem to wszystko troszkę. Pozdrawiam Jacek
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bawa31 » 21 lut 2013, 20:51 Re: Samotne Polki :)

jacek19819, nie rozumiem co ma samozatrudnienie do związku. Jaki to niby ma mieć wpływ na to czy kobieta chce z tobą być czy nie? To tylko rodzaj pracy. Co do oglądania się w przeszłość zgadzam się. Gdy spotykasz kogoś liczy się tu i teraz oraz to co będzie dalej a nie przeszłość.
Gdy życie rzuca ci kłody pod nogi - otwórz tartak.

bawa31
Stały Bywalec
 
 
Posty: 376
Dołączyła: 1 wrz 2008, 13:14
Reputacja: 35
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez vanilia » 21 lut 2013, 21:43 Re: Samotne Polki :)

bawa31, joannanobig5, dziękuje dziewczyny. jacek19819, a ja chyba rozumiem o co biega. Mojego Mężczyznę też wiele lasek skreśliło z powodu jego pracy i niech żałują bo wiele straciły. Napewno kiedyś każdy znajdzie tą drugą połówkę nie wolno się załamywać.
Wszystkim poszukującym życzę powodzenia
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez anna28 » 21 lut 2013, 21:46 Re: Samotne Polki :)

Jackowi chodzi raczej o to ze miał wypadek i ze uczył sie wszystkiego od poczatku. I kiedy mowil to jakiejs kobiecie to wtedy ona uciekała.

Jacek powiem Ci jedno nie kaźda kobieta jak uslyszy o czyms takim to odrazu ucieka.

anna28
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 40
Dołączyła: 2 sty 2013, 21:48
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 21 lut 2013, 21:48 Re: Samotne Polki :)

bawa31, joannanobig5, dziękuje dziewczyny. jacek19819, a ja chyba rozumiem o co biega. Mojego Mężczyznę też wiele lasek skreśliło z powodu jego pracy i niech żałują bo wiele straciły. Napewno kiedyś każdy znajdzie tą drugą połówkę nie wolno się załamywać.
Wszystkim poszukującym życzę powodzenia
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 21 lut 2013, 22:45 Re: Samotne Polki :)

Anna28 masz rację, uważam że nie ma co ukrywać przeszłości to zawsze wyjdzie a lepiej wcześniej niż pózniej, zresztą nie mam się czego wstydzić a moje przeżycia jedynie mnie wzmocniły. Do wszystkiego dochodzę zawsze sam bez niczyjej pomocy. A kobiety gdy o tym słyszą uciekają jak bym miał trąd heh. Ale to nic, nie ja tracę tylko one. Każda niby szuka tego samego ale zastanówcie się panie czy aby na pewno. Wiem że każdy jest inny. Lecz najważniejszy jest charakter człowieka, to zostaje na wieki. Cała reszta to życie, uroda przemija, dziś na szczycie jutro na samym dnie. Dzięki charakterowi potrafimy wyjść z najgłębszej otchłani naszego życia. Pozdrawiam was serdecznie Jacek
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anna28 » 21 lut 2013, 23:03 Re: Samotne Polki :)

Jacek zgadzam sie z Toba. Każda kobieta jest inna. Wkoncu trafisz na taką która Ciebie zrozumie.

anna28
Początkujący
 
 
Posty: 11
Wiek: 40
Dołączyła: 2 sty 2013, 21:48
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 21 lut 2013, 23:05 Re: Samotne Polki :)

Bankowo anna28
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 22 lut 2013, 01:16 Re: Samotne Polki :)

vanilia napisał(a):(...)
Tak naprawdę to wy jako kobiety zadajcie sobie pytanie czy wy naprawdę robicie coś dla swoich facetów? Może czasem zamiast wychodzić z koleżankami na zakupy lepiej spędzić ten czas ze swoim facetem, pójść z nim gdzieś np na kręgle, albo przygotować mu ciepłą kąpiel i pomasować plecy. Żaden facet nie zostawi kobiety, która będzie go kochała i wspierała. Zamiast obwiniać facetów może zacznijcie zmianę od siebie i zastanówcie się czy wy naprawdę jesteście wporządku. Facet, który czuje się doceniany nigdy w życiu nawet "nie spojrzy" na inną.(...)


Troche przeredagowałem

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez jacek19819 » 22 lut 2013, 01:39 Re: Samotne Polki :)

Tu się nie zgodzę. To po prostu zależy od charakteru człowieka. Najważniejsze to być partnerami w życiu na równych prawach. Pozdrawiam
Doceniajmy kobiety każdego dnia, a nie tylko o święta!!!!!!!!!
Avatar użytkownika
jacek19819
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Wiek: 42
Dołączył: 13 sty 2013, 14:56
Lokalizacja: Worcester
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ