walsall

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 11 wrz 2007, 17:53 Re: walsall

evika napisał(a):niech ktos powie ze mieszka w perry barr... kolo sutton coldfield... bo mi samotnie...


ja mieszkam na perry barr i tez mi jakos samotnie...
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez evika » 11 wrz 2007, 20:52 Re: walsall

o widzisz... a na jakiej ulicy????????ja mieszkam na college road...kolo duzego tesco.
Avatar użytkownika
evika
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 39
Dołączyła: 14 lip 2007, 13:47
Lokalizacja: Bham City Centre
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 11 wrz 2007, 22:31 Re: walsall

ja mieszkam na church road to jest miedzy walsall road a aldridge road czyli calkiem nie daleko :) jakies 50m od mojego domu jest pub Tennis court , moze kiedys tam bylas?
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 12 wrz 2007, 08:27 Re: walsall

Ja pracuje w Sutton Coldfield ;] I jak sie da to nastepnym razem sie tu gdzies w okolice wprowadze.

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 12 wrz 2007, 10:09 Re: walsall

Owen angielki tez sa bez boczkow i brzucha tylko trzeba wiedziec gdzie ich szukac,w Walii az sie roi od tego a ostatnio bylem na wypadzie do Leamington, poczlapalismy troche po knajpach ze znajomymi i jest po prostu 100 razy lepiej z angielskim towarkiem niz w Bham(jeden koles - Polak ktorego spotkalismy na ulicy dal nam tylko jedna rade - trzeba sie :???: kazdej pytac czy robila testy :),aha no i trzeba przejechac pare milek do miejsca "polowania" szkoda ze ze mnie taki slaby mysliwy(chodzi mi o moj angielski - tak dla sprostowania:).
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 12 wrz 2007, 10:41 Re: walsall

Hmmm, ja nie mowie ze nie ma. Narazie poki co panny sa tutaj specyficzne, czesto z niezlymi nogami, dobrym biustem, za to maja brzuch daleki od perfekcji no i sylwetki butelki coca-coli tez nie ma :D
Choc jak slusznie zauwazyles - mozna znalezc takie, ktore z brzuchem i boczkami nie maja problemow lecz te sa w mniejszosci.

Jezeli chodzi o Bham to jest sporo roznych mieszanych dziewczyn, ktore potrafia byc atrakcyjne.
W leamington nie bylem :-)
A odnosnie bycia mysliwym w jezyku angielskim to mysle ze wiekszosc z nas bedzie miala problem zeby byc tak zabawnum jak w ojczystym jezyku. Ale mysle, ze jak sie podobasz dziewczynie, to nie ma znaczenia co powiesz :D

Jako przyklad mozna podac slaby kawal opowiedziany dziewczynie przez 2 facetow. Ten, ktory sie jej nie podoba zostanie za kawal skrytykowany. A ten facet, ktorego chce poderwac bedzie bardzo barzdo smieszny ;] Nie oszukujmy sie, tak to dziala :D No ale ja tu z panna jestem wiec dla mnie testowanie angielskiego materialu to nie to.
Mowie co widze i wiem ;-)

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez evika » 12 wrz 2007, 10:58 Re: walsall

Mike napisał(a):ja mieszkam na church road to jest miedzy walsall road a aldridge road czyli calkiem nie daleko :) jakies 50m od mojego domu jest pub Tennis court , moze kiedys tam bylas?



jeszcze nie... ja tu jestem od 2,5 tygodnia wiec na razie staram sie nie pogubic na wlasnej ulicy... ;)
Avatar użytkownika
evika
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 39
Dołączyła: 14 lip 2007, 13:47
Lokalizacja: Bham City Centre
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 12 wrz 2007, 11:08 Re: walsall

Hehe dla mnie tez nie bo ja wlasnie wole pogadac najpierw(za duzo gadam jak mawiaja niektorzy) i szukam raczej czegos na stale. Mam trudnosci ze zrozumieniem naszych PAŃ a co do tego by bylo z angielskimi:)hehe

a kolezanke zapraszam na zwiedzanie:-)
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 12 wrz 2007, 12:08 Re: walsall

"A o czym tu niby gadac.Zabierasz sie do tego jak pies do jeza, chcesz sie bzykac czy nie?"

Jakos tak to brzmialo w chlopaki nie placza :D
Jak sie szuka kogos na stlae to trzeba omijac kluby :-) Mozna nawet kogos na ulicy zaczepic albo w autobuise. Optymalnie jest w bibliotece ;-) Pogadac, zaprosic na kawe a pozniej to juz jakos samo idzie ;-)

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez evika » 24 wrz 2007, 12:56 Re: walsall

owen napisał(a):Ja pracuje w Sutton Coldfield ;] I jak sie da to nastepnym razem sie tu gdzies w okolice wprowadze.



a gdzie pracujesz??????/ :D







boB napisał(a):a kolezanke zapraszam na zwiedzanie:-)


rozwaze rozwaze... lol ;) a jest co zwiedzac tak btw...?
Avatar użytkownika
evika
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Wiek: 39
Dołączyła: 14 lip 2007, 13:47
Lokalizacja: Bham City Centre
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

Powrót do STREFA UCZUĆ