JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Beata » 8 lis 2008, 22:14 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

A ja podchodzę do stresu bardziej filozofocznie. Zastanawiam się czy ta sytuacja, która mnie stresuje jest warta stresu i staram się na daną sytuację popatrzeć z perspektywy czasu.

Prosty przyład:
Jak w szkole dostałam 1, zastanawiałam się czy warto się nią stresować. Zawsze stwierdzałam, że nie warto, bo to tylko ocena w szkole, która nie będzie miała kompletnie żadnego znaczenia w przyszłości.

Takie podejście do sprawy, można przełożyć na każdą stresującą sytuację. I sami stwierdzicie, że nie warto się stresować. Bo z każdej sytuacji jest jakieś wyjście.

:wink:
Bela
Avatar użytkownika
Beata
Stały Bywalec
 
 
Posty: 436
Wiek: 42
Dołączyła: 30 kwi 2007, 09:55
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 9 lis 2008, 21:45 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Dzidzia napisał(a):A ja w stresie wychodze gdziekolwiek jestem i jezdze, obalajac teorie, ze kobiety sa gorszymi kierowcami niz mezczyzni...

Dzidzia, mam to samo,
nie obalam co prawda teorii,
po prostu jeżdżę,
ostatnio jakoś mniej stresów, ale w PL...
wsiadałem w wiernego audika i grzałem na maxa,
przeważnie na trasie GD Wejherowo, kręta droga przez las,
w nocy pusto i z daleka światła widać, więc mogłem zabić tylko siebie,
wiem, to głupie,
ale chodziło o koncentrację za kółkiem,
to tak jak już ktoś tu napisał,
nie myśleć, skoncentrować się, jak w ZEN,
to lepszy pomysł

[ Dodano: Nie Lis 09, 2008 21:51 ]
agatak napisał(a):...... postaci Erykhi Badu lub Lamb, jakis Fisz z Tworzywem


o tak... i pokonywać przestrzenie nie koniecznie tramwajem...

[ Dodano: Pią Lis 14, 2008 22:42 ]
Dzidzia napisałaś w podpisie czy mam suszarkę,
żeby sprawdzać czy ci z przeciwka zwalniają,
śpieszę donieść, że nie,
nie zauważyłem też by wykonywali jakieś nerwowe manewry,
zresztą jak już pozwalałem sobie na odrobinę szaleństwa za kółkiem,
to na pustych drogach,
zresztą już chyba z tego wyrosłem, no... z grubsza...
za to ci z tyłu to co innego,
czasem jak słucham czegoś fajnego,
to za pomocą kierownicy, a przy zwalnianiu również hamulców,
podryguję sobie razem z autkiem w rytm muzyki,
zawsze zwalniają i trzymają się w bezpiecznej odległości....
:mrgreen:
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez xvioletx » 24 sty 2009, 12:59 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Wakacje: słońce, plaża, dobre jedzonko i dużo drinków pomaga, zwłaszcza zimą
...catch me if you can...
Avatar użytkownika
xvioletx
Stały Bywalec
 
 
Posty: 306
Wiek: 40
Dołączyła: 28 lis 2007, 16:06
Lokalizacja: Birmingham City Centre
Reputacja: 11
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kropelka » 28 sty 2009, 14:08 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

jem czekoladę, słucham muzyki...

kropelka
Przyczajony
 
 
Posty: 8
Wiek: 33
Dołączyła: 3 sie 2008, 20:05
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez StepByStep » 31 sty 2009, 22:36 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

biore goraca kapiel potem objadam sie najrozniejszymi smakolykami i czytam-ksiazki, gazety, artykuly w internecie na przerozne tematy. Uwielbiam czytac, bez ksiazek nie swiat by nie istnial. Jesli ma byc na stres to oczywiscie cos lekkiego i zabawnego :wink: najwazniejsze-musze miec ciepelko, wygrzewanie sie przy czytaniu to cos wspanialego :mrgreen: czy czytal ktos "male zbrodnie malzenskie"? :-)
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez bluebery » 10 kwi 2009, 23:55 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Wyzywam sie na pierwszej z brzegu niewinnej osobie :evil: , a potem gdy juz ochlone przepraszam :oops:

:-D :-D :-D
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 15 kwi 2009, 19:48 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

bluebery napisał(a):Wyzywam sie na pierwszej z brzegu niewinnej osobie :evil: , a potem gdy juz ochlone przepraszam :oops:

:-D :-D :-D



ostra jestes Twoj chlopak musi miec niezle bango jak jestes zesteresowana ;)
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bluebery » 15 kwi 2009, 19:57 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

Ale za to JAAAAK PRZEPRASZAM .... :grin:
i raczej sie nie denerwuje, mam bezstresowe podejscie do zycia :-) :smile: :grin:
Avatar użytkownika
bluebery
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Dołączyła: 10 mar 2009, 23:25
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 4 lis 2010, 19:19 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

a ja wsiadam do samochodu zalanczam muzyczke i jade na ostra przejazdzke , a na koniec by ochlonac z adrenaliny bo stres odszedl jade na autostrade i na luzaku jade myslac kurde ale ja jestem ...
chodz nie dodam ze dobry sex jest tutaj chyba najlepszym rozwiazanie ;)
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mena 33 » 4 lis 2010, 19:49 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

sex lekarstwo na wszystko :wink:

mena 33
Raczkujący
 
 
Posty: 78
Wiek: 47
Dołączyła: 8 mar 2010, 11:30
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 4 lis 2010, 22:04 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

dokladnie ;) odstresuje , wyluzuje , poprawia samopoczucie , spala zawsze zbedne kalorie ;) he he wszystko jest dla ludzi
pomijajac fakt ze stres wywolywany jest poprzez samotnosc , monotomnia , dbaniem o lepsze jutro itp.
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 19 lis 2010, 13:19 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

z tym seksem to calkiem niezla teoria- kiedys z kims dawno temu wlasnie cos takiego zaobserwowalam- napiecie roslo roslo roslo i albo sie pozadnie poklocilismy, albo zrobilismy cos innego rownie pozadnie- to drugie zdecydowanie lepsze rezultaty przynosilo :)

tyle ze zalezy skad sie stres bierze- czasem ludzie stresuja sie przez innych i ostania rzecza jaka sie che zrobic to uprawiac z taka osoba seks ;)

ja pozbywam sie stresu w samochodzie, jade wtedy zawsze gdzies, do kogos, w jakism celu- spotykam ludzi, ogladam widoki, pomagam przyjacielowi.

lubie tez jechac do przyjaciolki, usiasc z nia na zimny dworze i zaplic papierosa- nie pale, ale w takich momentach lubie... ta cisze, to zimno, ta przyjaciolke i tego papierosa :)

potem siadamy w cieplym pokoju, ona glaszcze mnie po wlosach i ogladamy po raz setny przyjaciol... albo seks w wielkim miescie :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 19 lis 2010, 13:41 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

dorotajab napisał(a):potem siadamy w cieplym pokoju, ona glaszcze mnie po wlosach i.... uprawiamy sex w Wielkim mieście
hihihi ubarwiłam trochę twoje słowa , teraz nie jeden forumowicz chciał by być twoją przyjaciółką :-P
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 19 lis 2010, 13:47 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

malaroksi napisał(a):
dorotajab napisał(a):potem siadamy w cieplym pokoju, ona glaszcze mnie po wlosach i.... uprawiamy sex w Wielkim mieście
hihihi ubarwiłam trochę twoje słowa , teraz nie jeden forumowicz chciał by być twoją przyjaciółką :-P


tak tylko ze ona mieszka na wsi ;)

coz jak juz mnie poznaja to przestana chciec sie ze mna przyjaznic :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 19 lis 2010, 18:39 Re: JAK SOBIE RADZICIE ZE STRESEM?

dorotajab napisał(a):coz jak juz mnie poznaja to przestana chciec sie ze mna przyjaznic


ja Cie odrobine poznalem i nie przestaje chciec :)

Guest
 
 

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ