A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez lucy » 20 lut 2008, 10:53 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Jolly napisał(a):bo sa inne bardziej wartosciowe rzeczy w zyciu


powiedz prosze, jakie tu, w Anglii sa bardziej wartosciowe rzeczy?
porownujac z nasza Polska kultura, tradycja, podejsciem ludzi do zycia, ja nie widze by tu bylo jakos lepiej. A co do tutejszej edukacji to slyszalam, iz nie stoi na zbyt dobrym poziomie. Wrecz przeciwnie mnostwo mlodych ludzi wychodzi ze szkoly nie umiejac czytac, konczac studia, zas nastepnie starajac sie o prace, okazuje sie iz nie maja odpowiednich kwalifikacji.
Polska nie jest perfekcyjna, ale sory - nie mozna powiedziec, ze tu jest cos o niebo lepszego - przewyzszajacego nas. Oczywiscie oprocz wyzszych wynagrodzen:/

[ Dodano: Sro Lut 20, 2008 10:55 ]
POWYZSZE PYTANIE OCZYWISCIE SKIEROWANE BYLO DO Jolly'EGO ;)

[ Dodano: Sro Lut 20, 2008 10:56 ]
moze i ukamieniowany :grin: , ale moze postara sie jakos wybronic ;)

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 20 lut 2008, 12:43 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

zgodze sie z Toba uzyłem zbyt ostrego słowa mój bład i chcialbym dodac jeszcze ze nie Jully tylko Jolly :):)

[ Dodano: Sro Lut 20, 2008 12:50 ]
lucy napisał(a):
Jolly napisał(a):bo sa inne bardziej wartosciowe rzeczy w zyciu


powiedz prosze, jakie tu, w Anglii sa bardziej wartosciowe rzeczy?
porownujac z nasza Polska kultura, tradycja, podejsciem ludzi do zycia, ja nie widze by tu bylo jakos lepiej. A co do tutejszej edukacji to slyszalam, iz nie stoi na zbyt dobrym poziomie. Wrecz przeciwnie mnostwo mlodych ludzi wychodzi ze szkoly nie umiejac czytac, konczac studia, zas nastepnie starajac sie o prace, okazuje sie iz nie maja odpowiednich kwalifikacji.
Polska nie jest perfekcyjna, ale sory - nie mozna powiedziec, ze tu jest cos o niebo lepszego - przewyzszajacego nas. Oczywiscie oprocz wyzszych wynagrodzen:/

[ Dodano: Sro Lut 20, 2008 10:55 ]
POWYZSZE PYTANIE OCZYWISCIE SKIEROWANE BYLO DO Jolly'EGO ;)

[ Dodano: Sro Lut 20, 2008 10:56 ]
moze i ukamieniowany :grin: , ale moze postara sie jakos wybronic ;)


zle mnie zrozumialas i mozliwe ze zlego slowa uzylem ja nie mowilem ze w Angli jako o Angli. I nic nie mówilem na temat ze
Anglia jest lepsza bo nie załuje tego ze sie wychowałem w Polsce wrecz przeciwnie bardzo sie ciesze to najllepsze co mogło mi sie w zyciu przytrafic bo jestem Polakiem i sie tego niewstydze i proste że Polska jest lepsza pod kazdym wzgledem....

oprócz pieniedzy np. przyjazn, nauka, podrózowanie, chec poznawania innych kultur i obyczajów,
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 20 lut 2008, 13:03 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

eewula napisał(a):Takze Panowie proponuje troszke rezerwy, spojrzenia na siebie i trafnych wyborow,bo z tego co widze to sami przeskakujecie z lozka do lozka,ale zony to pewnie byscie szukali w kosciele.

Ooo, widze, ze niektore panie tu sa naprawde zaciekle i wsciekle, zabawne :smile:
Mysle, ze mam tyle rezerwy ile potrzebuje.
Widzisz ja sie nie puszczam, bo chyba do mnie napisalas ( nie widzialem zeby ktos wiecej pisal o kontaktach z Angielkami ). To, ze probowalem, to chyba nic zlego? Wiesz ja naprawde chce znalesc kogos do przytulania, kogos o kim mogl bym myslec z usmiechem i przeciez nie bede czekal na Polki skoro ich nie ma.
Teraz wiosna idzie i mam nadzieje, ze nie zaczne sie qr..ic na lewo i prawo.
Co do dziewczat z kosciola, to co mial bym robic z taka w lozku?
Spotykalem sie tu z angielka ktora miala wielu partnerow i naprawde nie chcial bym miec zony dziewicy :-)
Cholera mialem juz sie nie wypowiadac w tym temacie :-P
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lucy » 20 lut 2008, 14:15 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Jolly napisał(a):nie Jully tylko Jolly


hm.. dziekuje za poprawienie mnie, bynajmniej nie przypominam sobie zebym popelnila blad :643:

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 20 lut 2008, 14:32 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

jak to nie, a nadużywanie wyrazu "bynajmniej" ;)

mnie ciągle plażermAn przezywają, nie wiem czemu, może za skomplikowana ksywkę mam ;D
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez lucy » 20 lut 2008, 15:25 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

haha :030: postaram sie ograniczyc je, bynajmniej nie gwarantuje 100% poprawy ;)

lucy
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Wiek: 42
Dołączyła: 19 sty 2008, 13:15
Lokalizacja: Wroclaw
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 20 lut 2008, 16:00 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

lucy napisał(a):
Jolly napisał(a):nie Jully tylko Jolly


hm.. dziekuje za poprawienie mnie, bynajmniej nie przypominam sobie zebym popelnila blad :643:


to nie do Ciebie tylko do uzytkowniczki eewula
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez eewula » 20 lut 2008, 19:37 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Jolly napisał/a:
nie Jully tylko Jolly

Bije sie w piers za pomylke.Przepraszam jesli urazilam. Popelnilam gafe.
........
Avatar użytkownika
eewula
Rozeznany
 
 
Posty: 133
Dołączyła: 19 lut 2007, 10:10
Lokalizacja: blisko
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 20 lut 2008, 19:57 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Dla rozladowania atmosfery-wyskoczmy na kawe wszyscy razem i tam rozwalmy sobie glowy podczas dyskusji! :mrgreen:
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 20 lut 2008, 20:04 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

eewula napisał(a):Jolly napisał/a:
nie Jully tylko Jolly

Bije sie w piers za pomylke.Przepraszam jesli urazilam. Popelnilam gafe.


spokojnie nic sie nie stalo przeciez nikt nie jest doskonały nie gniewam sie ;)


ja bym byl za kawa tylko bez zadnego rozwalania
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 21 lut 2008, 09:19 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

moniavika napisał(a):Dla rozladowania atmosfery-wyskoczmy na kawe wszyscy razem i tam rozwalmy sobie glowy podczas dyskusji! :mrgreen:

ja nie bralam az tak zacietego udzialu w tej dyskusji ale co do kawy - chetnie!
rozwalenie glow mi pasuje ale tak w przenosni od kofeiny w kawie hihi
:grin: :roll: ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez AngelinaJ » 21 lut 2008, 12:05 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Strasznie mnie denerwuje jak ludzie generalizuja :!: uwazam ze sa kobiety ktore wola anglikoe ale sa i takie ktorw ola polakow, ja nigde nie zwiaze sie z innym facetem jak polak.Poprostu jest mi latwiej sie dogadac, jestesmy z tych samych swiatow.Jak dla mnie anglicy sa za bardzo rozpieszczeni i sa strata czasu(choc tutaj tez uznaje zasade ze wyjatek potwierdza regule :smile: ).To samo mozna powiedziec o mezczyznach z polski ze sa wyjatki.Kazdy czlowiek jest inny i tak nalezy patrzec na nowo poznana osobe :mrgreen: bo jak za kazdym razem urodzi nam sie mysl w glowie ze to polka i nie warto sie z nimi zadawac to naprawde mozemy przegapic fantastycznych ludzi :neutral:
Avatar użytkownika
AngelinaJ
Rozeznany
 
 
Posty: 130
Wiek: 39
Dołączyła: 19 lis 2007, 15:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez boB » 21 lut 2008, 12:23 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

ok w niedzielę ale może coś mocniejszego? ;) na spotkaniu :-)
Im szybciej, tym widzę wyraźniej...
Avatar użytkownika
boB
Rozeznany
 
 
Posty: 265
Wiek: 43
Dołączył: 16 lip 2007, 07:24
Lokalizacja: z Karpia
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 21 lut 2008, 15:41 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

AngelinaJ napisał(a):Strasznie mnie denerwuje jak ludzie generalizuja :!: uwazam ze sa kobiety ktore wola anglikoe ale sa i takie ktorw ola polakow, ja nigde nie zwiaze sie z innym facetem jak polak.Poprostu jest mi latwiej sie dogadac, jestesmy z tych samych swiatow.Jak dla mnie anglicy sa za bardzo rozpieszczeni i sa strata czasu(choc tutaj tez uznaje zasade ze wyjatek potwierdza regule :smile: ).To samo mozna powiedziec o mezczyznach z polski ze sa wyjatki.Kazdy czlowiek jest inny i tak nalezy patrzec na nowo poznana osobe :mrgreen: bo jak za kazdym razem urodzi nam sie mysl w glowie ze to polka i nie warto sie z nimi zadawac to naprawde mozemy przegapic fantastycznych ludzi :neutral:


dobrze mowisz nie mozna wszystkich wlozyc do tego samego worka, pozostaje mi tylko trafic na jakas fajna Polke:)

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 15:41 ]
boB napisał(a):ok w niedzielę ale może coś mocniejszego? ;) na spotkaniu :-)


szoty Teqiuli :-D

[ Dodano: Czw Lut 21, 2008 15:44 ]
olivka napisał(a):
moniavika napisał(a):Dla rozladowania atmosfery-wyskoczmy na kawe wszyscy razem i tam rozwalmy sobie glowy podczas dyskusji! :mrgreen:


ja nie bralam az tak zacietego udzialu w tej dyskusji ale co do kawy - chetnie!
rozwalenie glow mi pasuje ale tak w przenosni od kofeiny w kawie hihi
:grin: :roll: ;)


to razem zemna, Moniaviką i Olivka sa trzy chetne osoby na kawe wiec kiedy macie czas?? moze ktos sie przyłaczy?? im wiecej osob tym bardziej ciekawy klimat...
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez AngelinaJ » 22 lut 2008, 10:34 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Ja bym sie bardzo chetnie przyłączyła :) tylko za bardzo nie mam kiedy :-(
Avatar użytkownika
AngelinaJ
Rozeznany
 
 
Posty: 130
Wiek: 39
Dołączyła: 19 lis 2007, 15:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ