A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez Jolly » 4 mar 2008, 15:24 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

wiem jestem surowy i niewiem kto kim jest tutaj ale popatrz na wypowiedzi nie ktore nie maja wogole sensu, ale dlaczego wszyscy mysla tylko o samotnosci jako samotnosci a nie wezma sie w garsc i cos zaczna robic cos zeby to zmienic

post creo0 mnie zirytowal jak ktos moze twwierdzic ze nikt niezna takiej samotnosci jak on skoro nie wie co kazdy z nas przeszedl

Nie zawsze mialem pozytywne myslenie byl w moim zyciu okres w ktorym zalamalem sie psychicznie stracilem wiare w Siebie w ludzi myslalem non stop tylko o tym ze nie mam nikogo a tak naprawde mialem kolo Siebie duzo znajomych bliskich mi osob rodzine, ale zapomnialem o tym bo sie zalamalem i stracilem poczucie Siebie na tym świecie. Trudno mi bylo obudzic sie ale zacząlem aktywnie zyc starac sie jak najwiecej ruchu, ostatnio jezdze z forumowiczami na wypady w plener i powiem wam samotni ze warto bo poznalem duzo fajnych ludzi i nie czuje tej samotnosci chociaz czasami kazdemu ona sie przydaje:)

mysle ze to tylko od nas samych zalezy czy jestemy samotni czy nie... kazdy ma wybór


i znow temat skreca na tor wojny mielismy sie umowic na kawe i co nikt nie jest chetny moze bysmy poznali fajnych ludzi pierwszy krok aby obudzic sie z letargu....
Avatar użytkownika
Jolly
Stały Bywalec
 
 
Posty: 528
Wiek: 39
Dołączył: 3 cze 2007, 00:11
Lokalizacja: Edgbaston
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lori » 4 mar 2008, 21:08 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

No wiec wlasnie :) Kiedys tez sie pojawie przy jakiejs okazji, mieszkajac z 3 facetami zaczynam odczuwac brak towarzystwa kobit :twisted:
Avatar użytkownika
Lori
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 2 gru 2007, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez karpio » 16 mar 2008, 19:51 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

witaj lori a co Ty nie masz nikogo ze tak narzekasz na towarzystwo facetow;> z checia sam bym gdzies wyskoczyl ale nie ma z kim:( pozdro dla wszystkich

karpio
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 41
Dołączył: 8 sty 2008, 14:30
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Lori » 17 mar 2008, 12:59 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Nie bardzo rozumiem pytanie :roll:
Avatar użytkownika
Lori
Raczkujący
 
 
Posty: 55
Dołączyła: 2 gru 2007, 19:03
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez karpio » 17 mar 2008, 15:48 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

no wlasnie sam nie bardzo rozumiem chyba za duzo piwek wczoraj :)

karpio
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 41
Dołączył: 8 sty 2008, 14:30
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Sobert » 17 mar 2008, 23:34 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Ja juz mam zasade - nigdy nie udzielac sie na forum po pijanemu :-D
''...nikt już sie nie dobudzi w Tobie, astronoma, muzyka, altruisty, poety, czlowieka
którzy zamieszkiwali może Ciebie kiedyś...''
Avatar użytkownika
Sobert
Rozeznany
 
 
Posty: 162
Wiek: 46
Dołączył: 6 lut 2007, 23:32
Lokalizacja: Wrocław / Tamworth
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez karpio » 18 mar 2008, 16:10 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

oj tam odrazu po pijanemu :) pare piwek no ale wystarczylo zeby ktos nie zrozumial mojego pytania hehe pozdro

karpio
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 41
Dołączył: 8 sty 2008, 14:30
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 19 mar 2008, 23:43 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Sobert napisał(a):Ja juz mam zasade - nigdy nie udzielac sie na forum po pijanemu :-D


jak bym mial taka zasade to bym mial moze ze 200 postow :twisted:
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez karpio » 20 mar 2008, 16:14 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

racja :) dokladnie swiete slowa

karpio
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 41
Dołączył: 8 sty 2008, 14:30
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez akaishia » 22 mar 2008, 18:12 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Witam serdecznie !
Muszę przyznać Jolly rację... Pięknie ująłeś to w słowa !
Pozdrawiam serdecznie.
Paulina. :-)

akaishia
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 40
Dołączyła: 10 mar 2008, 09:14
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez karpio » 22 mar 2008, 18:18 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

baj de łej wesolych swiat:) pozdrawiam wszystkich

[ Dodano: Sob Mar 22, 2008 18:19 ]
akaisha czy ty nie masz konta na fotce;> :)

karpio
Początkujący
 
 
Posty: 44
Wiek: 41
Dołączył: 8 sty 2008, 14:30
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez K.J. » 5 kwi 2008, 18:04 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

creo0 doceniam twoja pozytywna wypowiedz na temat mojego postu ale nie wiem kto ma gorzej, nie lubie sie licytowac sie w tym wzgledzie. ( bo i tak najgorzej mam ja :-P ), no zartuje oczywiscie ale caly czas szukam kogokolwiek. bez powodzenia dalej jednak. coraz czesciej zaczynam sie bac, ze to mi to do starosci zostanie. ale mam nadzieje, ze w tym roku to juz sie zmieni.
Ostatnio edytowano 16 maja 2008, 13:43 przez K.J., łącznie edytowano 1 raz
Bhamvegas
Avatar użytkownika
K.J.
Stały Bywalec
 
 
Posty: 516
Wiek: 39
Dołączył: 6 lut 2008, 20:55
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez thebracelet » 28 kwi 2008, 20:01 Re: A Ja dalej Samotny przez wielkie "S"

Anek napisał(a):To moze skorzystaj z : wwwpolishdatingco.uk Dla mnie to juz zapozno ale dla Ciebie powinno byc ok. :mrgreen:


Mozna również sprobować Love deram portal Polish Dating.
pozdrawiam

thebracelet
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączył: 28 kwi 2008, 19:46
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ