Polki przestały się rozmnażać...

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 27 sty 2008, 00:38 Re: Polki przestały się rozmnażać...

emcia,mi chodzilo o antykoncepcje w polsce...ehhh przeczytajcie do konca wszystko co tam pisali zrozumiecie same w czym zecz a nie wyrywkowo :roll: Od dawna polki jezdzily za granice by usunac ciaze,nie tylko teraz gdy jestesmy w uni.Przypomnijcie sobie jak glosno bylo o rejsach statków zdaje sie do szwecji,gdzie podczas rejsu usówano ciaze kobiet...hmmm a ze tu teraz sie tak narobilo skrobanek,to same wiecie jakie temu sa powody.Znam malrzenstwo które usónelo tu ciaze,bo zaeabiaja pieniadze a dziecko zmieniloby ich plany...to jest juz pazernosc..a te "inne" to juz bez komentarza ;)

[ Dodano: Nie Sty 27, 2008 00:42 ]
olivcia ,choc jedna zalapalas... :-) pozdro

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kik1976 » 27 sty 2008, 09:29 Re: Polki przestały się rozmnażać...

rzeczywiscie olivcia, o tym mowie, tylko w sposob ironiczny - chyba nie wszyscy wiedza co to ironia-. artykol mowi o statystykach w anglii, a nie w polsce. tam to dopiero jest paranoja.
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 27 sty 2008, 16:19 Re: Polki przestały się rozmnażać...

wiec wlasnie....artykul jest o aborcjach w anglii dlatego napisalam ze tu antykoncepcja jest bezplatna....
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 27 sty 2008, 19:39 Re: Polki przestały się rozmnażać...

no wlasnie.. wsumie to kazda miala na mysli to samo a przedstawione czy napisane inaczej juz ma inny "wymiar"...
;)

lece popisac w innym temacie ...jakims weselszym ;-)

pozdrawiam Was Kobitki..
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 27 sty 2008, 21:34 Re: Polki przestały się rozmnażać...

ano wlasnie ,"ironicznie" podeszlysmy :roll:

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 27 sty 2008, 21:42 Re: Polki przestały się rozmnażać...

Najlatwiej zawsze wypowiadac sie tym ktorzy nigdy nie mieli z tym do czynienia.
Przede wszystkim nie wyobrazam sobie,abym w jakikolwiek sposob mogla ocenic kogokolwiek jezeli chodzi o aborcje.Strasznie duzo krytyki tutaj widze.Padaja slowa:
"Ja bym nie mogla" "Ja bym nie mogl..."
Tak naprawde malo kto z nas mial bezposredni kontakt z aborcja.
Ja osobiscie jestem zwolennikiem aborcji i nie boje sie o tym mowic.
Uwazam,ze lepiej miec wybor niz go nie miec a i tak to zrobic.
Kazda kobieta zasluguje na to,aby moc zadecydowac sama lub ze swoim partnerem co dalej.Urodzic czy nie...
Jezeli nie chce rodzic -pozwolmy dokonac jej aborcji legalnej,sterylnej,bezpiecznej.Chyba sam zabieg jest wystarczajaco dolujacy,aby jeszcze bardziej ja dobijac strachem,niepewnoscia...
Ktoras madrala napisala tutaj,ze Polki usuwaja ciaze,bo sa z "ci***ak".
Czytajac cos takiego-zastanawiam sie kim ta dziewczyna jest.Rozumuje,ze jezeli Polka jest w ciazy z Polakiem,Angolem,Niemcem ...to nie usunie???
Ja wiem co ta osobka miala na mysli,ale mysle,ze ta osobka jest bardziej uposledzona niz ta ktora dokonuje aborcji.
Ja personalnie po prostu wspolczuje i ubolewam nad kobietami ktore podejmuja takie decyzje.To jest straszne .Zapewne cierpia i maja wyrzuty sumienia.
Wiem ze bylabym ostatnia ktora moglaby oceniac ich postepowanie.
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 27 sty 2008, 21:49 Re: Polki przestały się rozmnażać...

monia...nic dodac nic ujac ....BRAWOOO!!!!

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

Nie wybranoPostNapisane przez owen » 28 sty 2008, 10:34 Re: Polki przestały się rozmnażać...

Monia, milo znow Cie widziec ;-)

Podpisuje sie pod Toba 2 rekami....

owen
Stały Bywalec
 
 
Posty: 332
Dołączył(a): 22 cze 2006, 21:51
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 28 sty 2008, 22:46 Re: Polki przestały się rozmnażać...

A ja sie nie zgadzam :!:
Jestem przeciwna aborcji, bo to morderstwo na bezbronnych i niczemu niewinnych istotach :!: :!: :!:
I nic nie tłumaczy kobiety ani mężczyzny, którzy zabijają własne dziecko. Są przecież inne rozwiązania.
Akceptuje tylko jeden wyjątek, jeśli ciąża zagraża życiu kobiety.

Takie jest moje zdanie :!:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez smerf_tsfaniack » 29 sty 2008, 00:32 Re: Polki przestały się rozmnażać...

ciekawe jakie byloby twoje zdanie w wieku 15 lat poblogoslawiona przez swojego chloptasia.
ciekawe jakie byloby twoje zdanie jakbys sama sobie nie miala czego do gara wrzucic.
ciekawe jakie byloby twoje zdanie jakby chciala jeszcze pozyc a chloptas mialby ciebie gleboko w zadzie.
ciekawe jakie byloby twoje zdanie gdyby poblogoslawil cie chloptas wbrew twojej woli.
etc etc.... czasmi warto postawic sie w sytuacji innych.
czy dziecko bedac niechcianym byloby szczesliwe? dziecko urodzone po katolickiemu moralnemu innemu emu oddane w dobre rece byloby szczesliwe? ile takich siedzi aktualnie po bidulach?
[one drink one joint jah loves....]
Avatar użytkownika
smerf_tsfaniack
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 26 paź 2007, 14:07
Lokalizacja: uhuh?
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 29 sty 2008, 16:31 Re: Polki przestały się rozmnażać...

http://www.nieaborcji.pl/index.php?p=1& ... dc26ea2a7d popatrzcie i zobaczcie cala prawde o aborcji

[ Dodano: Wto Sty 29, 2008 16:35 ]
dodam,ze jestem caly czas za aborcja mimo tego ze wklejam ten link

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Mlody » 29 sty 2008, 16:42 Re: Polki przestały się rozmnażać...

nie wiem co myslec, wiem jednak to ze babki czesto gesto dla zabawy, nowych doznan ida z facetami do wyra, po czym powstaja czeste problemy, a co za tym idzie rowniesz i aborcja,

nie mowie nie, sa sytuacje w zyciu przy ktorych jest lepiej usunac, ale jak szalonej nocy, to juz przeada, moze zanim sie wpakujemy do wyra z kims, warto pomyslec o konsekwencjach, bo niesadze zeby ludzie ktorzy sie kochaja i sa ze soba szczesliwi i wpadna, to zdesyduja sie na aborcje

lipa ale to my wybieramy
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że można ludzi uczynić gorszymi.

Mlody
Rozeznany
 
 
Posty: 238
Wiek: 45
Dołączył: 22 cze 2007, 18:40
Lokalizacja: West Midlands :>
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez smerf_tsfaniack » 29 sty 2008, 19:12 Re: Polki przestały się rozmnażać...

Mlody napisał(a):wiem jednak to ze babki czesto gesto dla zabawy, nowych doznan ida z facetami do wyra


ahh tak, czyli facet z babka do wyra wtedy nie idzie? wnioskuje, ze kobiety same sie zapladniaja plemnikami. gwalca biednych samcow i wyrzucaja przed sniadaniem?
zawsze wydawalo mi sie, ze dziecko jest wspolna wypadkowa obojga plci. a skutki tego najbardziej dotykaja kobiete, no i ewentualnie zarodek.
[one drink one joint jah loves....]
Avatar użytkownika
smerf_tsfaniack
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 26 paź 2007, 14:07
Lokalizacja: uhuh?
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agi » 29 sty 2008, 20:51 Re: Polki przestały się rozmnażać...

smerf_tsfaniack, piszesz tak jakbyś nie wiedziała że istnieje coś takiego jak antykoncepcja :!:
Jeśli dwoje ludzi czuje sie na tyle dojrzale by iść ze sobą do łóżka, to powinni też wiedzieć jakie mogą być tego konsekwencje :!:
Nie pisz mi tu o biednych 15-sto latkach, czy kobietach które nie mają co do gara wrzucić, bo po to są przecież gumki, żeby właśnie takie niechciane dzieci sie nie rodziły. A na dodatek tutaj prezerwatywy są za darmo :!:

Ludzie, trzeba myśleć PRZED a nie PO :!:
Avatar użytkownika
agi
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 41
Dołączyła: 18 cze 2007, 13:15
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez moniavika » 29 sty 2008, 21:45 Re: Polki przestały się rozmnażać...

Czesc Owenek,cmokalek w dupalek!

Antykoncepcja w UK jest darmowa i chwalic za to Boga.Nalezy a wrecz powinno sie jej uzywac jezeli nie chce sie dziecka.Niestety tak jak wszystko i antykoncepcja czasami zawodzi.Co wtedy?
Poza tym...No dlaczego tylko kobieta musi ponosic odpowiedzialnosc tego,ze poszla z facetem do lozka?Bez wzgledu na to czy byl to staly czy nowo poznany facet-odpowiadaja tak samo.
Decydujac sie na sex oboje partnerow powinno brac te sama odpowiedzialnosc.
Przeciez tak nie mozna ludzie no!!!!
Bedac iles tam czasu z facetem,zachodzac w ciaze nagle slyszymy:
"No sorry kotku,ale to nie moj problem"
Albo
"Jakiejkolwiek decyzji nie podejmiesz-uszanuje ja"
Albo
"A mowilas,ze sie zabezpieczylas..."
Panowie!!!!!!!!!!!Odrobinka odpowiedzialnosci.
Macie ochote na sex-to konsekwentnie ponoscie tego skutki tak jak my to robimy.
Gwalt...No tutaj to chyba nie podlega zupelnie dyskusji,ze matka takiego dziecka powinna miec szczgolnie wolna reke i moc podjac decyzje jaka jej pasuje.
Urodzic,usunac,oddac do adopcji...
15latka...chyba jak dla mnie za wczesnie na podjecie wspolzycia,ale w dzisiejszym swiecie to zaczyna byc normalne.
Ja mam corke i za 10lat moze stane przed takim samym dylematem.
Nie wiem jak sie zachowam w takiej sytuacji(pewnie osiwieje do reszty,strace nerwy,schudne z 80kg,obgryze paznokcie u rak i nog :-D ),ale wiem,ze zapewne nie zostawie swojego dziecka w tej sytuacji samego.
Aborcja powinna byc legalnym zabiegiem.To moje osobiste zdanie.
Moze to i "mordowanie" niewinnej istotki,ale lepsze to niz porzucenie takiego malenstwa lub skazanie go na zycie bez milosci,niechcianego,samego.

Ktos zapyta co z moralnoscia...????
Hym...tak naprawde robimy w zyciu tyle gorszych rzeczy,ze czasami aborcja jest niczym wobec naszego postepowania.

Po raz kolejny powiem,ze mozliwosc wyboru jest czyms bardzo istotnym w naszym zyciu.
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ