a druga polowka w Polsce...

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez Kibob » 3 sie 2007, 15:04 Re: a druga polowka w Polsce...

Ja też mam za sobą takie rozstanie... szczęśliwie z happy end'em :mrgreen:
Wyjechałam, miałam wrócić po pół roku, ale zostałam. Pierwsze rozstanie trwało 3 mieiące, mój skarb przyleciał do mnie na dwa tygodnie, ciężko było przez ten czas, ale poradziliśmy sobie i wiedzieliśmy już że musimy zrobić wszystko żeby jak najszybciej być razem. W drugim rozstaniu wytrwaliśmy tylko miesiąc i byliśmy już razem. On zostawił wszystko w Polsce i przyleciał. Nasza "walka" o związek nie trwała długo ale była sporym wyzwaniem, bo nasz staż był zaledwie dwumiesięczny i w związku z tym uczucie nie było jeszcze tak głębokie. Chociaż już wtedy wiedzieliśmy że musimy być razem i koniec :grin: Ps. ja też wierzę w przeznaczenie i to pewnie dlatego się udało :)

Kibob
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 36
Dołączyła: 20 paź 2006, 18:15
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kryzys79 » 14 sie 2007, 23:34 Re: a druga polowka w Polsce...

Latwo powiedziec wszystko bylo ok przez 8 lat razem, mielismy zaplanowane wesele na 25 sierpnia, mieszkanie swiezo kupione w remoncie, zaczela nowa prace. Wierzylem ze lepiej byc nie moze.
Poznala swojego nowego facet i wszystko na marne, wystarczyl miesiac jak zaczela sciemniac, a nie wiezylem znajomym

I powiedzcie mi ze kobiety nie robia nas w ... (wiem ze nie wszystkie sa takie)

kryzys79
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 44
Dołączył: 13 sie 2007, 00:16
Lokalizacja: lodz
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez emcia04 » 15 sie 2007, 06:31 Re: a druga polowka w Polsce...

oj kryzys79 :roza: to musialo zabolec
Zycie jest za krotkie zeby sie za siebie ogladac

emcia04
Rozeznany
 
 
Posty: 207
Wiek: 40
Dołączyła: 17 sty 2007, 10:56
Lokalizacja: Chelmsley Wood
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kryzys79 » 15 sie 2007, 08:56 Re: a druga polowka w Polsce...

Bolalo i nadal boli 7 miesiecy minelo a czlowiek nadal ma metlik w glowie

kryzys79
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 44
Dołączył: 13 sie 2007, 00:16
Lokalizacja: lodz
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anka » 15 sie 2007, 09:54 Re: a druga polowka w Polsce...

Nie chcialabym cie dolowac ale moze lepiej teraz przed ślubem niż po a pozatym wina zawsze leży po środku może czegos brakowało.Wiem co mówie ja mam za soba nie udane małużenstwo i sperspektywy czasu wiem że oboje zawinilismy.Z facetem z którym teraz jestem też nie bylo kolorowo bo wyjechal do Angli jak bylam w 8 miesiącu ciąży i zostalam sama ale tak zupelnie bez rodziny . 10 miesiecy bylam sama i nie bylo lekko ale zależalo mi na nim pozatym powiedziałam sobie że jak z nim nie wyjdzie to juz nie chce rzadnego innego faceta.No i dwa miesiace temu przyjechalyśmy do niego i choc nie podoba mi sie tu i wcale nie jest lekko bo w sumie od nowa uczy sie byc ze soba to wiem ze wole to zycie z nim tu niż bez niego.Przepraszam ze nie pocieszam tylko o swoim życiu pisze ale zobaczysz że znajdziesz ta druga polowke i pewnie bedzie jeszcze lepiej a o tamtej zapomnisz :wink:kryzys79,

Anka
Raczkujący
 
 
Posty: 99
Dołączyła: 11 lip 2007, 09:48
Lokalizacja: Tamworth (wrocek)
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kryzys79 » 18 sie 2007, 01:52 Re: a druga polowka w Polsce...

jedyne co zrobilem to za bardzo zaufalem ale to ma tez swoje dobre strony jeszcze nie wiem jakie ale na prwno ma
:mrgreen:

kryzys79
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 44
Dołączył: 13 sie 2007, 00:16
Lokalizacja: lodz
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez koliberek » 18 sie 2007, 05:27 Re: a druga polowka w Polsce...

zaufanie to dobra cecha dla związków, pewnie w nastepnym zobaczysz że warto ufać czego Ci zyczę i wszystkim również, pozdrawiam :smile:
koliberek ;)

"Jutro ktoś obcy będzie miał absolutną słuszność, mówiąc to, cośmy myśleli i czuli przez cały czas." Ralph Waldo Emerson, esej "O poleganiu na sobie"

koliberek
Początkujący
 
 
Posty: 47
Wiek: 45
Dołączyła: 5 sie 2007, 15:55
Lokalizacja: Karkonosze
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ