uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez artur80 » 1 maja 2011, 05:49 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Widzisz kmiocie,nawet nie umiesz dobrze zinterpretowac tego co napisalem.Poznalem kogos kogo oszukales,dlatego napisalem,ze wiem o Tobie wiecej niz Ci sie wydaje,a za materac nie robie,nie przypinaj mi Twoich cech---to Ty posuwasz wszystko co nie zdazy na drzewo zwiac,fuj :587: I w ogole do kogo ta mowa---dno i 10m mulu jestes,wiec reszte komentarza Ci daruje.Komentuj ten wpis jak chcesz,produkuj sie jak zawsze,mnie to i tak nie rusza :fuckyou:

artur80
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 sie 2010, 10:22
Reputacja: 1
Neutralny

PostNapisane przez Krystianek » 6 maja 2011, 09:29 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

...Nie pisze do ciebie Jakubie.......bo szkoda polemiki, ale do innych by nie dali sie nabrac chudemu blon brzydalowi z zakazana geba.....szkoda nawet minuty na takich typow.....w zyciu....
Mam pytanie-przeciez ty bylas nim,polecialas na chudego blondyna z zakazana geba itp wiec o czym mowa?
Czytajac ten caly post to wnioskuje ze............albo go nadal kochasz i pragniesz zwrocic uwage na siebie (jak Brokenheart_29 napisze posta to ty zaraz odpisujesz-obojetnie co by to bylo)
Albo nienawidzisz go tak bardzo ze jetses bezslina
a swoja droga-powinny sie wypowiadac te osoby ktore znaja obustronna historie i wtedy ciekawi mnie-ile osob by sie wypowiedzialo.dlatego teraz zamilkne bo nie znam zadnej z tych osob



Pozdrawiam

Krystianek
 
 

KobietaPostNapisane przez ulak » 6 maja 2011, 13:38 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Jestes jedna i ta sama osoba oszuscie, znam twoje postepowanie.Jestes zgnitym do szpiku kosci debilem, a inne kobiety nie pisza, bo po prostu nie wiedza , ze tu siedzisz. Bardzo to mozna tylko sie brzydzic takimi osobami. Nawet jesli kogos sie kochalo, zawsze mozna zmienic orientacje. Wyszukujesz kobiety na portalach czatowych , internetowych tylko dzieki klamstwu, nikt nie rzucil by nawet okiem na Ciebie z racji walorow osobowych.Po prostu takich nie masz...Podajesz sie za Krystianka, Kubusia, Broken Haearta a to ta sama kupa g................Ale dzieki Bogu zawsze mozna sie obudzic z paskudnego snu , ale Tobie to juz sie nie uda.wszystkie twoje dzieci, kobiety osacza Cie jak psa, nie wspominajac o Policji i kolegach z wiezienia.......Takim to jestes swietnym blondynem...wiecznie 29 letnim.......Smiac mi sie z tego chce teraz, taka polemika do niczego nie prowadzi. Widzisz wszyscy sie Toba brzydza...... :sad: Po prostu szkoda mi czasu na takie nic jak ty..............Zycie idzie do przodu....wiosna i czas zaczac zycie od nowa...I tym optymistycznym akcentem zakoncze to pisanie....Nic nie trwa wiecznie, nawet fascynacja..Rozowe okulary spadaja..i sa jeszcze inne ciekawsze rzeczy do zrobiena....niz siedziec tutaj.......i sie mscic......Olewam to.....
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Krystianek » 7 maja 2011, 08:17 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

ulak, bez urazy babo ale nie laduj mnie do jednego wora z nim-wolnosc slowa jest na forum i poza nim a nie napisalem nic takiego bym cie mogl czymkolwiek obrazic.nie masz na kim sie mscic?to na nim sie mscij kobieto a nie na obcych osobach-widac zostal ci konkretny uraz po nim i wez sie w garsc bo jak tak kazdego faceta traktujesz to...............
to na tyle-widac niektorzy sa tak wrazliwi ze w kazdej wypowiedzi widza obraze

Krystianek
 
 

KobietaPostNapisane przez ulak » 8 maja 2011, 09:59 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

witam

Smieszy mnie taka twoja wypowiedz...
Zalozone konto pare dni wczesniej i pyskowka, bym wziela sie za siebie..Peknac ze smiechu mozna.
Z tonu twojej wypowiedzi wynika brak kultury i poszanowania dla innych...NIE MA O CZYM Z TOBA ROZMAWIAC...Takich panow solidaryzujacych sie niby z fajnym kolesiem jest na kopy....A zalozytc nowe konto moze kazdy.....Normalni ludzie potrafia czytac i rozumiec,,, ty ....nie.....
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

PostNapisane przez Krystianek » 8 maja 2011, 12:29 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

nie mam o czym z pania rozmawiac-nie moja granica wiekowa :P (zwlaszcza jesli ktos do kogos mnie porownuje)
a czytam forum od X czasu i nikt nie musi zakladac od razu konta-to ze ja zalozylem dopiero teraz nie znaczy ze jestem kims kto z toba byl kobieto.a kulture kazdy ma-jedni mniejsza inny wieksza i nie nalezy sie wysmiewac z innych gdyz to nie ladnie swiadczy.A czy ja jestem fajnym kolesiem?kazdy jets fajny-na swoj sposob.
Tyle na ten temat-wiecej nie mam o czym z toba rozmiawiac

Krystianek
 
 

PostNapisane przez Brokenheart_29 » 9 maja 2011, 14:23 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

ulak, nie stresuj sie wychudzona blondynko uwazajaca sie na tym forum za osobe ktora zjadla wszystkie mozgi tylko wiesz co slonce-zapomnialas zjesc swojego.
A tak na serio to pewnie ze jestem krystiankiem,artur80,brokenheart_29,Va,Ka Pe i pozostalymi forumowiczami-wogole-to forum to jedna osoba-ja:)
Pomysl kobieto troche i powodzenia w C.....-blizej mnie sie przeprowadzasz-ciekawe czemu???:P

 ! Adam napisał(a):
Posty użytkownika Krystianek oraz brokenheart_29 zostały wysłane z tego samego adresu IP

Brokenheart_29
 
 

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 9 maja 2011, 15:23 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

A tak na serio to pewnie ze jestem krystiankiem,artur80,brokenheart_29,Va,Ka Pe i pozostalymi forumowiczami-wogole-to forum to jedna osoba-ja:)


Informacja od moderatora:
Posty użytkownika Krystianek oraz brokenheart_29 zostały wysłane z tego samego adresu IP
to sie chlopaku naciales ;)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez artur80 » 10 maja 2011, 08:16 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Brokenheart_29 hahahaha teraz to Cie tylko wszyscy z forum wysmiac moga,ale wpadka co,nawet sie nie spodziewales...Tak docinasz Urszuli i wyszlo na jaw,ze te wszystkie konta to Twoja sprawka.Widze,ze chyba juz Ci je nawet usuneli i dobrze...Ciebie tez powinni usunac calkowicie z systemu spoleczenstwa.Wpadles kmocie hahahahaha

artur80
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 sie 2010, 10:22
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulak » 10 maja 2011, 20:32 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Witam forumowiczow....
Dziekuje ze mile slowa, zawsze mowie, ze prawda sama sie obroni....
Czyz trzeba jeszcze jakiegokolwiek komentarza?
Dziekuje moderatorowi..i normalnym ludziom, bo kpic jest najlatwiej...i niech nikt nie mysli, ze nie moge sie otrzasnac, po prostu pisze prawde, by ludzie wiedzieli co to za typ i mieli sie na bacznosci.
Jesli kobieta nawet kogos takiego poznala, swiadomie nie tylko odrzuci, tak jak ja wyrzycilam tego typa z mego zycia, ale pzowoli poznac innym, aby uwazali, bo ten czlowiek zeruje w tym miesice i ANGLII od paru ladnych lat.....uwaza sie za bezkarnego,nie zwazajac na to co dobre w zyciu i jakich norm trzeba w nim przestrzegac..... Zdaje sobie sprawe, ze to juz jeste nudne, ale dla osob oszukanych i nie mysle w tej chwili o sobie, nie jest...A jest ich wiele.......Zycze wszystkim ludziom, ktorzy mnie tu wspomogli slowem, aby tego kogos nie mieli okazji spotkac...pzodrawiam serdecznie....
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny
Góra
-3

KobietaPostNapisane przez Anula35 » 5 maja 2015, 16:46 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Mike napisał(a):O boze jak moglas mnie tak wydac !!! :506:


Dobrzeee hiehiehie :P

Anula35
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 5 maja 2015, 15:32
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ