uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 20 sie 2009, 16:17 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

leila napisał(a):uciekły skrzydełka :roll:

nóżek dostały....
eh, co za pech, to już sobie aśćka nie polatasz...
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez leila » 20 sie 2009, 16:18 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

nigdy nie latałam :roll:
Avatar użytkownika
leila
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 13 sie 2009, 07:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 20 sie 2009, 16:20 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

leila napisał(a):nigdy nie latałam :roll:

a za facetami?
hm...
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez leila » 20 sie 2009, 21:39 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

tez nie :smile: :smile:
Avatar użytkownika
leila
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 13 sie 2009, 07:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 20 sie 2009, 22:24 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

leila napisał(a):tez nie :smile: :smile:

i słusznie,
bo na facetów to trzeba się rzucać,
a nie za nimi latać,
skrzydełka całkiem nieprzydatne,
jeno trza wziąć fest rozbieg!
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 20 sie 2009, 22:25 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

a do sklepu?
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 20 sie 2009, 22:32 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

plazermen napisał(a):a do sklepu?

no do sklepu to chyba latała,
może się tylko wstydzi przyznać,
oj, Plaz, w czuły punkt uderzyłeś,
wszystkie latają...
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez tulipan2009 » 19 paź 2009, 17:52 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

witam.widze ze znalazla sie jedna ktora mnie opisuje,wiec moze streszcze.Moze i mam bajer ale lase mam jedna,nie w menchesterze,nie w londynie,nie w ............nie wiem sam gdzie.historia zawsze jest historia a skoro ty to piszesz to musialem tez cie nabrac-zbajerowac o czym swiadczy ze jestes latwowierna i szybko..........chodzisz z facetami do lozka.moze sie przedstaw bym mogl ci rozpoznac!a co do tatuazy???jak kolega napisal ..........w dzisiejszych czasach henna potrafi czynic cuda.To nie ja jetsem nim ale postanowilem przybrac taki nik by go bronic.czemu?koles wybiera polskie laski co swiadczy o tym ze je uwielbia.piszesz ze ma kilka?spotkalas go z jakas?widzialas?Nagle on taki zly bo ma kilka dziewczyn czy jedna!a co wy polki robicie i jak sie nazywacie-to co robicie z murzynami,ci..a itp.skoro on jets zly to jakie wy jestescie idac do lozek z kolorowym???!!!to tak na marginesie,piszesz o nim zle ,ze jest taki i siaki a same co robicie?!to jest dobre?pisac o kims a samemu miec cos na sumieniu?czasami warto sie zastanowic nad tym co sie p;isze i o kim! :smile:

[ Dodano: Pon Paź 19, 2009 18:56 ]
hgvedjuvedcj h hf cyhf yhfg

tulipan2009
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Wiek: 87
Dołączył: 19 paź 2009, 17:32
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 19 paź 2009, 22:09 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

tulipan2009 napisał(a):.piszesz ze ma kilka?spotkalas go z jakas?widzialas?Nagle on taki zly bo ma kilka dziewczyn czy jedna

A skad ty mozesz wiedziec czy ona go nie widziala z tymi dziewczynami??
Widzisz po wypowiedzi dziewczyny widze, ze koles sie bawil kosztem innych ale tak naprawde nikt tego nie moze stwierdzic bo potrzebna byla by konwersacja z autorka postu. Wiec nie bede oceniala i wydaja mi sie ze nikt na podstawie tego postu nie moze powiedzc jak ty
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 20 paź 2009, 09:23 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

tulipan2009, Żenada, chciałeś popisać na temat puszczalstwa Polek to takich tematów już było milion, ten temat i twój post jest poprostu śmieszny i nie wnosi żadnych sensownych i nowych informacji...
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 20 paź 2009, 18:38 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

A ja nie rozumiem całego "halo". Puszczalskie od wieków są były i będą w każdej nacji, rasie, klasie społecznej i jakim tam podziale jeszcze chcecie. Podobnie jak z podrywaczami, tulipanami, macho itd.
I zupełnie tak samo jest z tymi wiernymi. Są byli i będą.
Jak trafi swój na swego to jest OK. Ale jak tulipan na wierną albo odwrotnie, no to powstają takie tematy jak ten.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 21 paź 2009, 13:57 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

no i przyczajony jednopostowiec wypowiedział się,
wirtualpapier cierpliwy jest...
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez krzys12 » 3 sty 2011, 21:30 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

ha ha ha ale jaja no prosze ;) kazdy ma jakis sport ;-) oproc dziarek zapewne wyczwiczyl tez klate ;) wiec kozysta zapracowal na to ;)
no coo
Avatar użytkownika
krzys12
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Wiek: 37
Dołączył: 20 maja 2009, 20:24
Lokalizacja: Birmingham/Gorlice
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez ptr » 7 lut 2011, 20:02 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

:))))) napisał(a):drogie kolezanki chcialabym was ostrzec przed pewna osoba ktora gra na kobiecych uczuciach.bardzo charakterystyczny mezczyzna blondyn ok.190 cm wzrostu szczuply,charakterystyczne tatuaze zrobione pismem gotyckim na plecach dwa imiona dzieci na lopatce kobieta na rece litera R w plomieniach na nodze odwrocona litera Z.przez ostatni czas jezdzil srebrnym uszkodzonym punto ,czesto ma czerwona kurtke.przedstawia sie jako Lukasz badz Kuba inne imiona sa mi nieznane.uwodzi kobiety na dobry bajer wiadomo mi ze ma dziewczyne w menchesterze,w birmingham i londynie.drogie panie uwazajcie poniewaz on szczyci sie tym ze ma tyle kobiet a kazda zdradza i oklamuje.


Czy to nie chodzi czasem o Davida Beckham'a? tylko to punto uszkodzone mi nie pasuje.
Avatar użytkownika
ptr
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 44
Dołączył: 26 lip 2008, 11:13
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulak » 9 lut 2011, 12:24 Re: uwaga tulipan w birmingham i nie tylko

czesc . Znam ta osobe, jesli ktos potrzebuje informacji, chetnie udziele. Wyszukuje kobiety na kazdym portalu internetowym...to czlowiek ktory nie ma zadnych zasad.....Pozdrawiam i tez informuje, ze na tym forum pisane byly skargi na ta osobe w tamtym roku...Wystarczy poszukac....Uwaza ze jest bezkarny, bo nikt mu nic nie zrobi , ze to zadne przestepstwo....
Urszula

ulak
Raczkujący
 
 
Posty: 83
Wiek: 12
Dołączyła: 6 cze 2010, 18:42
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 8
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ