Powiedzial do mnie imieniem swojej bylej dziewczyny

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
He he h e wiesz no az taka wredna to nie bede,nie bede krzyczec w extasie innego imienia bo to juz bylby cios ponizej pasa:)) hehe ale czy wogole bede krzyczec dla niego? mysle ze nie,a koles rzeczywiscie jeszcze mlody

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

tocamiracle22 napisał(a):No wlasnie,brunetki,blondynki Ty wszystkie calowac chcesz,a pozniej sie dziwisz ze sa takie tematy

Hehe to Ci sie udalo:)

[ Dodano: Nie Lis 29, 2009 21:41 ]
Wedlug mnie to nie masz co sie przejmowac, zacznij dopiero wtedy jak powie jeszcze raz tak:)

Mareczek21
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 35
Dołączył: 22 sie 2009, 02:03
Reputacja: 0
Neutralny

Kobieta do seksu potrzebuje więzi,poczucia bezpieczeństwa,miłości a mężczyzna przeważnie
- miejsca... :-D

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

marcin.p napisał(a):
Marcin bardzo ladnie brzmi wykrzyczane glosem w extazie .... goraco polecam :)


no chyba mi nie powiesz ze probowales ;)


a tak serio to sytuacja ktora zalozycielka tematu przedstawia oceniac mozna na kilkaset sposobow... zalezy kto ma jaki humor, stosunek do facetow/kobiet itp... nie ma dziwne ze osoby ktore wlasnie zakonczyly zwiazek powiedza Ci ze to cos zlego i masz byc podejrzliwa a osoby ktore sa w zwiazku calkiem na odwrot...

poprostu przypatrz sie kolesiowi czy robi Cie w jajo czy nie, i nie przez pryzmat "ksiecia z bajki" bo nic Ci to nie da

jak juz ktos napisal:

"o co chodzi??"

pozdrawiam
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

Ja nie próbowalem ... Ale czasami słysze :)
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

Nie no ja nie probowalam krzyczec innego imienia:) zreszta zdaje sobie sprawe z tego jak druga osoba moglaby to odebrac:) raz sie pomylilam ale to kilka ladnych lat temu,i nie przy ekstazie, tylko po prostu hehe :))
A nawiazujac do tematu chlopak o ktorym pisalam w temacie SIE NIE ODZYWA,
ale coz -zycie.
Chyba zle zrobilam ze napisalam mu ze chce numer do tej laski,pewnie sie wystraszyl:)) pzdr

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

hehe dobra jestes :-D

Mareczek21
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 35
Dołączył: 22 sie 2009, 02:03
Reputacja: 0
Neutralny

tocamiracle ... jak chesz ja ci dam numer do mojej laski ... Ale musisz krzyczec moje imie w extazie :)


Tego kwiatu jest pól swiatu .... ale przykro ze w sylwestra nikt nie pocaluje .... no cóz

A numeru nie dal bo jego laska nie chciala trójkata ... och te trójkaty.....


Jak w piosence pudelsów
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

Trojkatow nie lubie,wiesz nie moglabym patrzec jak moj facet ,,,tzn jak inna kobieta krzyczy przy mnie imie mojego faceta:))
o nie nie nie to by nie przeszlo,a co dso Sylwestra to wiesz , jesczze wszystko sie moze wydarzyc....heheh pzdr

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

marcin.p napisał(a):JA zawsze staram sie znalezc stanadardowe rozwiazanie i nie mówic do dziewczyny po imieniu . Koduje ja sobie w glowie jako sloneczko , kociczka, iskierka , żuczek, czy takei tam ... I wtedy nawet jak mi sie porypie to wychodze obronna reka :)
a to dopiero metoda :mrgreen: gratuluję pomysłowości

etole_2007
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 7 wrz 2009, 09:39
Reputacja: 0
Neutralny

pomyslowosc to moja mocna strona :) ale mam tez troche innych wad ....


A jesli nie lubisz jak obca krzyczy jego imie to zwiaz i zaknebluj .... zawsze to jakis nowy bodziec
Pogromca dziewiczego wiatru .....

marcin.p
Zadomowiony
 
 
Posty: 866
Wiek: 43
Dołączył: 15 maja 2006, 23:15
Reputacja: 3
Neutralny

marcin.p napisał(a):pomyslowosc to moja mocna strona :) ale mam tez troche innych wad ....


A jesli nie lubisz jak obca krzyczy jego imie to zwiaz i zaknebluj .... zawsze to jakis nowy bodziec



kulke na gumce ;) albo maska z lateksu z zamkiem :twisted:
Avatar użytkownika
Bartsun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 589
Dołączył: 27 wrz 2006, 22:26
Reputacja: 1
Neutralny

No tak Wy to Panowie zawsze macie najwiecej do powiedzenia,ja juz bym wiedziala czym zamknac buzie,ale wogole nie ma sytuacji, takiej i nie bedzie..ho ho ho Merry Christmas:))

tocamiracle22
Początkujący
 
 
Posty: 25
Dołączyła: 2 lut 2009, 21:31
Reputacja: 0
Neutralny

mi kiedys (lata temu) chlopak powiedzial
ze na wszelki wypadek umawia sie z samymi Dorotami :)

tak mysle ze jak mezczyzna myli imie to cos tu nie gra- ja myle tylko jak nie gra :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

macie problemy nie ma co :mrgreen: ja chodziłem do laski przez 4 lata i co? Pewnego dnia wchodze do niej do kuchni i patrze że siedzi przy kompie i ja tak z nienacka pocałowałem i wszystko by było extra gdyby nie to że to była jej siostra :-D :-D normalnie ze tak powiem "od tyłu" były identyczne :-P
Avatar użytkownika
Artek2587
Początkujący
 
 
Posty: 42
Dołączył: 20 lip 2010, 06:10
Reputacja: 7
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ

cron