Atrakcyjne zapraszam::))

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 08:23 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

creative_29 napisał(a):ten "pan"jedzie po calosci-hurtowo hahahahah
tiaaa
ale skonczmy pana obgadywac bo zaraz nam napisze ze zazdroscimy
a" dyskoteki do rana,imprezy do rana" mmmm kazda o takim imprezowiczu marzy ...


ide poklikac gdzie indziej bno mam zaleglosci na forum hihihi
pozdro ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 11 lip 2010, 08:27 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

olivka, tiaaa
ale skonczmy pana obgadywac bo zaraz nam napisze ze zazdroscimy
a" dyskoteki do rana,imprezy do rana" mmmm kazda o takim imprezowiczu marzy ...

a myslalem ze na odwrot?ale...........musisz my wybaczyc jetsem tylko facetem


wyrazanie wlasnej opini i zdania mozna roznie zinterpretowac
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 08:30 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

creative_29 napisał(a):a" dyskoteki do rana,imprezy do rana" mmmm kazda o takim imprezowiczu marzy ...

a myslalem ze na odwrot?

no i dobrze myslales ;)

to musi byc mega sexy - dzwonisz do swojego mezczyzny rano a on "sorry malenka, bylem na imprezie do rana, kaca mam, zadzwon po 14"
creative_29 napisał(a):wyrazanie wlasnej opini i zdania mozna roznie zinterpretowac

zgodze sie. nawet ostatnio mialam taka niezrozumiala sytuacje. kazde cos mowil a sluchacz co innego myslal i wyszlo nie porozumienie a wszystkim chodzilo o to samo hihi
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 11 lip 2010, 08:38 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

olivka, to musi byc mega sexy - dzwonisz do swojego mezczyzny rano a on "sorry malenka, bylem na imprezie do rana, kaca mam, zadzwon po 14"

to jak takie slowa bys uslyszala to bys miala "szczescie" hahahaha
co by bylo jakbys uslyszala damski glos z tekstem"sorry ale on spi-cos przekazac? badz jesli sie obudzi to przekaze by oddzwonil" hahahahahaha
to bylby kabaret

olivka, zgodze sie. nawet ostatnio mialam taka niezrozumiala sytuacje. kazde cos mowil a sluchacz co innego myslal i wyszlo nie porozumienie a wszystkim chodzilo o to samo hihi


to mialas szczescie bo my ludzie zazwyczaj szczerosc odbieramy za probe obarzy 2 osoby(mylac takowe pojecia)ale coz zrobic,...........jeslesmy tylko ludzmi


olivka, podgladajac ww pana fotki( NIE ZEBYM BYL PEDALEM!!!) wydaje mnie sie ze taki pan jest....................napewno nie bratt pitt :razz: a jako ze ty kobieta to moze wyraz swa opinie?

olivka, KURNA ..........sami piszemy:P
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 08:45 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

creative_29, nie pisz tu juz
bo ja tu niechce pisac a pisze bo ty piszesz hihihihi


mowisz ze pana fotki ogladales....hihihi
zgodze sie, pan nie wyglada jak bratt pitt...ale....
ja nie komentuje wygladu.
komentuje tylko zawarte w ogloszeniu glupie teksty.


a co do telefonu nad ranem hihih bylby kabaret jakby jakas laska odebrala...ale ja nie otaczam sie takimi "imprezowiczami" wiec nie grozi mi taki ZONK hihihi
;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 11 lip 2010, 08:49 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

olivka, creative_29, nie pisz tu juz
bo ja tu niechce pisac a pisze bo ty piszesz hihihihi

ok juz przestaje-to gdzie mam pisac???

olivka, mowisz ze pana fotki ogladales....hihihi
zgodze sie, pan nie wyglada jak bratt pitt...ale....
ja nie komentuje wygladu.
komentuje tylko zawarte w ogloszeniu glupie teksty.

niby tak jets ale.............jesli ktos robi reklame to zazwyczaj jest tak ze ma cos do zaoferowania a w ww przypadku?
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 11 lip 2010, 08:55 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

creative_29 napisał(a): zazwyczaj jest tak ze ma cos do zaoferowania a w ww przypadku

mysle ze jakby mial to by sie nie oglaszal desperacko wszedzie
bo tutaj to nie jego pierwsze ogloszenie......

niewazne.
i tak chyba nie wierzy ze "cos upoluje" bo juz tu nie zaglada...chyba.
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 11 lip 2010, 10:06 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

olivka, moze i cos upoluje ale czy ona bedzie atrakcyjna?czy poleci jak hienia(na ochlapy)hahahaahah
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk20088 » 12 lip 2010, 11:04 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Pozdrawiam wszystkich ,::))dzięki za odpowiedzi właśnie wróciłem z urlopu i mnie nie było na forum.Miłego dnia życzę::))
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 45
Dołączył: 10 maja 2008, 00:43
Lokalizacja: Coventry, Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 12 lip 2010, 11:54 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

dziekuje za pozdrowienia
to byl urlop?czy zajefajna impreza niczym niekonczaca sie ...............................
zycze powodzenia ale wydaje mi sie ze moglbys obracinny sposob podrywania ATRAKCYJNYCH kobiet
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk20088 » 13 lip 2010, 11:38 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

wiesz Creative był fajny urlop :roll:(ale krótki::((...) ,byłem na weekend w moim mieście i super zpędziłem te trzy dni::)pozdrawiam..::))byłem nad jeziorkiem w Borkowie i pokąpałem się w morzu:))ale tylko chwilkę bo mało czasu było:))
Agaa masz racje nie pasowaliśmy byśmy do siebie jesteś wyższa::((
Ok spadam trzeba iść do pracy::)pozdrawiam wszystkich::)) :roll:
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 45
Dołączył: 10 maja 2008, 00:43
Lokalizacja: Coventry, Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 13 lip 2010, 15:20 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

patryk20088 napisał(a):zpędziłem
patryk20088 napisał(a):pasowaliśmy byśmy


:mrgreen: :twisted: wyuczenie w dzisiejszych czasach powala na kolana :twisted: :mrgreen:

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez patryk20088 » 14 lip 2010, 00:36 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Draco masz rację powinno być ,spędziłem,pasowalibyśmy :):)to nie chodzi o wyuczenie tylko o zmęczenie:))a może o coś innego,ale dzięki że mnie poprawiłeś::)
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 45
Dołączył: 10 maja 2008, 00:43
Lokalizacja: Coventry, Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez pussycat » 14 lip 2010, 09:52 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

juz nie krytykujcie tak faceta, ma potrzebę to sobie zamieścił ogloszenie, duzo osób korzysta z forum, moze łaśnie jakaś atrakcyjna, niekoniecznie bystra, odpowie mu na ogloszenie i bedziemy tu mogli śledzic fajną telenowelę :)

no dziewczyny, odwagi!!!

:P
Diabełka potrzeba pilnie na umowę o dzieło, praca w godzinach od 8:00PM do 6:00AM :P
Avatar użytkownika
pussycat
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 20 gru 2009, 12:44
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 17 lip 2010, 14:19 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

hehehe jak to wszystko czytam to smiac mi sie chce z kolesia napisal beznadziejny anons wszyscy po nim pojechali a pozniej nagle sie odezwal jakby nigdy nic ze byl "niby" na urlopie nad jeziorem ale plywal w morzu ( to tez ciekawe jak mozna byc nad jeziorem i plywac w morzu) aga go wysmiala a on mysli ze to na powaznie pisala az sie zastanawiam czy naprawde dorosly facet w jego wieku moze byc az taki tepy wybacz patryk nic osobistego ale z takim anonsem to raczej nie znajdziesz kobiety szukasz ladnej atrakcyjnej kobiety?? pamietaj ze nie ma na swiecie brzydkich kobiet a jezeli ktoras akurat tobie nie przypadla do gustu to jest inna sprawa no i jak szukasz kobiety na serwisach randkowych to jak mozesz tam dodawac zdjecia z innymi laskami hehe chcesz zeby te ktore jeszcze cie nie znaja i byc moze uwazaja ze jestes przystojny juz od razu byly o ciebie zazdrsne heheh otoz patryku dla rozjasnienia umyslu powiem ci ze ja uwazam ze raczej jezeli jakas kobieta juz spojrzy na twoj profil to od razu sobie ciebie odpusci po takich zdjeciach. moze ja sie nie znam na tym bo nie jestem kobieta ale gdybym to ja powiedzmy szukal laski po internecie to napewno gdybym zobaczyl zdjecia z innymi facetami to chocby byla najpiekniejsza kobieta jaka kiedykolwiek widzialem to odrazu przeskakuje na inny profil. takze ogarnij sie czlowieku bo jak rzeczywiscie chcesz kogos znalezc to nie z takim podejsciem do sprawy itak w sumie masz duze szczescie ze dziewczyny potraktowaly cie delikatnie w tym temacie...

[ Dodano: Sob Lip 17, 2010 15:19 ]
przepraszam wszystkich ze sie tak rozpisalem ale krocej sie nie dalo :D:D
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ