Atrakcyjne zapraszam::))

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 20 lip 2010, 13:41 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 20 lip 2010, 22:01 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

testowy napisał(a):tera laski to już całkiem romantyczne nie są,


alez sa :mrgreen:

duzo trudniej znalezc romantycznego samca :mrgreen:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez pussycat » 26 lip 2010, 22:18 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

hanoka77 napisał(a):
testowy napisał(a):tera laski to już całkiem romantyczne nie są,
a w dodatku wszystkie zajęte,
więc jak już nawet spotkasz ot tak przypadkiem jakieś cudo niewido,
to kurka wodna i motyla noga, zajęte...
eh,


alez sa :mrgreen:

duzo trudniej znalezc romantycznego samca :mrgreen:


romantycznych samców brak, albo się pochowali
a laski są:
i są romantyczne
i nie wszystkie zajęte
i na dodatek często też w miarę ładne :P


i nie ma to jak miłość od pierwszego wejrzenia, a nie pierwszego dwukropka i gwiazdki :P
Diabełka potrzeba pilnie na umowę o dzieło, praca w godzinach od 8:00PM do 6:00AM :P
Avatar użytkownika
pussycat
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 20 gru 2009, 12:44
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 29 lip 2010, 04:06 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Hanoka, no wiesz... tak obcesowo...samca...
a gdzie romantyzm?
Pussykoteczku, wiesz, jakoś mam wrażenie,
że te fajniejsze laski to nawet jak się rozstają, to po paru milisekundach znów są zajęte,
jakaś posucha tutaj w UK jest,
zaczynam myśleć o powrocie do PL, bo tu ciężko w tematach romantycznych,
eh, życie ciężkie jest,
no i mi się Pussykociaku nie obrażaj czasem,
może i superfajnozajebiste laski wolne są,
ale i przeszkoda czasem prozaiczna bywa,
doświadczenia, przejścia i takie tam pierdoły,
i nie gadać mi na chłopaków, że nie romantyczne,
my są, ale inaczej,
może nie każden kwiatki pamięta kupić na te wszystkie okazyje,
ale jak nogę złamiesz na wycieczce,
to przez dzień i noc na plecach cie będzie nieść przez góry,
o!
nio.. chyba... że... chodzi o taką jedną koleżankę kolegi...
Dorciak wiesz jaką :mrgreen:
ale to zupełnie inna historia
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 29 lip 2010, 08:39 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

no widzisz testowy- bo Ty wybredny jestes. wszytkie kobiety maja w sobie cos - tylko czasem trzeba to wygrzebac i juz :mrgreen: :mrgreen:

hahah ale zdanie :) :mrgreen: :mrgreen:

w kazdym razie nie ma co sie czepiac duzych palcow u nogi czy tez pryszcza na nosie, albo wykonywanych zawodow i zajrzec do wnetrza. ja poki co to chyba mialam tylko jednego pieknego i porzadnego faceta ... niektorzy o nim mowili ze bogiem jest i trzeba sie go za nogi chwycic i tak dyndac- ja puscilam bo jak to mowi moja mama "ladna miska jesc nie daje", a to ze mnie nie bil nie znaczylo ze idelanym mezem by byl, no i z tym romantyzmem tez kiepskawo bylo... nudy... coz moze tu chodzi o co innego- o chemie na przyklad?????

jak jest chemia to czy ladna czy brzydka, czy dziwka czy zakonnica, czy zajeta czy tez akurat w tych kilku wolnych milisekundach to czlowiek sobie nie odpusci chociazby mial zaczac sie ubierac na rozowo, nauczyc sie chinskiego czy tez pojechac na antarktyde.

tu nie chodzi o zabijanie samotnosci tylko o dostrzezenie tego czegos co nie daje spokoju- niektorzy w takim stanie to potrafia pod samochody wlazic.

wiele kobiet jest wolnych, ale wiele kobiet mowi, ze woli takie pozostac... i tak wlasnie jest az ich strzala amora nie trafi. czas po trudnym zwiasku jest bardzo wazny i nikt nie chce swiadomie pakowac sie w kolejny- a jak sie ktos taki przez przypadek zakocha to wylacza racjonalne myslenie i nie pamieta dlaczego tak bardzo nie chcial sie z nikim wiazac.

Testowy musze cie oswiecic moj kochany aniolku- nie rozkochales w sobie na zaboj a i Ty sie nie zakochales tak zeby nie odpuscic i tyle

ale na szczescie zycie sie nie konczy jutro- ponoc w 2012 wiec jeszcze czasu a czasu :)

poza tym pare osob oostnio powiedzialo o Tobie "zadko spotyka sie tak wspanialych ludzi jak Testowy" no i masz pozdrowienia od paru kobiet i mezczyzn :*
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez pussycat » 29 lip 2010, 10:37 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Doroto!!

Napisałaś wszystko to o czym ja myslalam, tylko nie umiałam tego tak ładnie ubrac w slowa jak TY!!!

moja mama zawsze mi powtarza troche inaczej: "na piękną miedzę to zające chodzą... (nie powiem co:P )

wiec nie chodzi tu o piękność zewnętrzną, tylko o to kim człowiek jest... tyczy sie i kobiet i mężczyzn, choć Ci drudzy to raczej wolą puste lalki aby ładne były.. no a z kobietami jest inaczej.. szczypta romantyzmu, spora doza chemii, kilka listków spontanicznosci, po ziarnku pomyslowosci, błyskotliwosci i intelektu, to wszystko podlać szampanem, lub winem czerwonym i przepis na udany eliksir milosci gotowy... oczywiscie proporcje mozna zmianiac w zależności od potrzeb i upodobań :wink:

wiec Panowie, kociołki na ogień i zabierać się do gotowania!! :P


pozdrawiam ze slonecznej Polski gdzie klimat sprzyja wakacyjnym flirtom :twisted:
Diabełka potrzeba pilnie na umowę o dzieło, praca w godzinach od 8:00PM do 6:00AM :P
Avatar użytkownika
pussycat
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 20 gru 2009, 12:44
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 29 lip 2010, 23:53 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

eeeh Dorciak,
było mi pisać w takich niebezpiecznych tematach...
teraz to się spalam ze wstydu,
ale oczywiście dziękuję za pozdrowienia,
no i przyznaję rację,
takie tam głupoty, jak choćby zawód, nawet zawód miłosny, nomen omen :mrgreen:
nie mają znaczenia,
obywatele wszystkich krajów kochajcie się!
:mrgreen:

[ Dodano: Pią Lip 30, 2010 01:15 ]
a jednak skomentuję,
Szanowna Pussykotko,
to kompletna bzdura z tym, że wolą ładne lalki,
uroda ma znaczenie drugoplanowe,
kobieta przede wszystkim ma być ładnie podana, jak mawiał pewien mój kolega,
każda dziewczyna, która może uchodzić za brzydactwo wg powszechnego postrzegania,
jeśli potrafi i chce zadbać o siebie,
to będzie atrakcyjna,
w przypadkach skrajnych, ludzie mówią o oryginalnym typie urody,
ale jak laska ma tłuste włosy,
jest niedomyta, niedoubrana, bo leniwa, bo głupia,
obżera się tylko ciastkami i całymi dniami ogląda telewizję albo siedzi na gg itp.
i z tego wszystkiego to już przez drzwi ciężko ją przepchać,
to czyja to wina, że nie ma powodzenia?
oczywiście facetów, bo się tylko za lalkami oglądają,
najłatwiej całą winę zwalić na innych,
i w błogoleniwym poczuciu niesprawiedliwości sięgnąć po kolejne ciastko,
by sobie tę niesprawiedliwość wynagrodzić,
jasne, że wolimy by nasza wybranka budziła zazdrość u innych chłopaków,
ot, szczypta próżności,
a co, nie chcecie mieć takiego faceta by inne samiczki zazdrościły?
ale to nie jest powód,
wybieramy takie kobiety które nas pociągają w ten niewytłumaczalny sposób,
gesty, sposób podejścia do życia, jakieś drobiazgi...
mówi się, że chemia,
i tyle w tym temacie,
ps. prysznic to połowa sukcesu (Woody Allen)
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 30 lip 2010, 08:51 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

alez my to wiemy- Tobie nie chodzi o urode, ale o to cos- nie musimy cie spotykac osobiscie zeby to wiedziec- slowo pisane mwoi wszytko :)

mysle ze wiekszosc ludzi jest zainteresowana wlasnie "tym czyms", a jak nie sa to szkoda dla nich czasu marnowac.

ja tylko uwazam ze czasem czlowiek sie za bardzo skupia czy poznana osoba ma "to cos" czy "go" nie ma :)

a milosc przychodzi do nas "w najmniej spodziewanym momencie" - tak powiedzial mi kiedys szef, a szef ma zawsze racje :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 30 lip 2010, 09:04 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Oj no, do peknych niewiast tabunami walą egoiści, bo oni chcą czerpać jedynie przyjemność z obcowania z ładnym dziewczęciem, cokolwiek by pod to "obcowanie" nie podciągnął. Także ładne mają trudno, bo muszą przefiltrowywać te tony niskich lotów amantów, brzydkie mają trudno bo nie łatwo im się w "tym czymś" reklamować.
Najłatwiej mają ładne i głupie, bo im tacy słabi amanci, jakich setki pasują bez problemu ;)

Testowy: z tą turystyką w celach miłosnych do Polszy to masz rację, w Anglii panie jest pustynia dla polskich facetów.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez pussycat » 30 lip 2010, 12:21 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

plazermen napisał(a):Testowy: z tą turystyką w celach miłosnych do Polszy to masz rację, w Anglii panie jest pustynia dla polskich facetów.



z tego też powodu pozwoliłam sobie na długi urlop w PL, może mi się uda coś "złowić" albo komuś "złowić" mnie :P


peace :]
Diabełka potrzeba pilnie na umowę o dzieło, praca w godzinach od 8:00PM do 6:00AM :P
Avatar użytkownika
pussycat
Raczkujący
 
 
Posty: 82
Dołączyła: 20 gru 2009, 12:44
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 30 lip 2010, 13:20 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

plazermen napisał(a):
......w Anglii panie jest pustynia dla polskich facetów.



Cóż...pozostają jedynie wielbłądy... :506:
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 30 lip 2010, 13:22 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

buhahahahhahaha


dosc garbato sie poczulam :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jed » 1 sie 2010, 18:28 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

To co w kilku tematach piszecie babeczki samo sobie czasami przeczy, a jeszcze owiane jest dla dopelnienia niechecia do komunikacji cyfrowej i jednoczesnie do powierzchownego blichtru. ;) Nauczone doswiadczeniem wielblady starych bledow popelniac nie musza. To tak mi sie wydawalo jakbyscie siebie chcialy przekonac czy innych oszukac nikczemnie. Powinienem nakreslic to w kaciku nienawisci, to moze nikt by sie nie obrazil, a jeno by bylo widac ze to z dobrego serca plynie.
Doroto: dziwi mnie Twoja okresowa eskalacja paprotkami, kotkami, kurczakami i anegdotami z burzliwego zycia towarzyskiego. :P Pospieszne snucie wnioskow o dziwo zdawalo mi sie brakiem glebokich refleksji, ale w tym szalenstwie jest metoda o potencjale jaki mi sie w glowie nie miesci. Chyle czola przed intuicja. ;)
Kotku: Ciebie akurat znam duzo lepiej, choc tylko sie staram tlumaczyc na swoj jezyk tresci. Twoja obecnosc w najmniejszym stopniu nie jest wolaniem o pomoc, ale rowniez zauwaz ze niecierpliwosc glownie postronnym dostarcza rozrywki. Licze, ze klimat flirtowny to tez czas na rodzine albo zamkniecie spraw wiele winnych. Diabelka tez trzeba, bez konwenansow, podziwiam na nowo optymizm. To "cos" wreszcie znajdziesz i w kraju Merlina. Pojmuje z meskoscia nowiny. :)

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 2 sie 2010, 08:41 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

jed napisał(a):Doroto: dziwi mnie Twoja okresowa eskalacja paprotkami, kotkami, kurczakami i anegdotami z burzliwego zycia towarzyskiego. :P


a ty co wszytkie rozumy pozjadales?????
dlaczego cie dziwi? co ty o mnie wiesz????

po pierwsze, na forum czesto pisze sie zartem, a czesto uzywamy ironi - dlatego mozna czasem samemu sobie zaprzeczac. poza tym TYLKO KROWA NIE ZMIENIA POGLADOW, jak to mawia moja mama.

poza tym:
o paprotklach nic nie pislam-to raz,
a zawsze lubilam rosliny- to dwa
trzy- teraz mam warunki zeby je trzymac!!!

kotow nie lubie, wole psy. o kocie kolezanki pisalam, a nie swoim- a to ze chce miec psa to chyba tez moje sprawa- i tez zawsze go chcilam miec tylko nie mialam warunkwo.

kurczaka nie pamietam- ale znajac ciebie to pewnie mi tu zaraz wywalisz kilka cytatow udawadniajac ze masz racje, a pozniej jeszcze statystyke, ktora mowi ze sie towarzysko wcale nie udzielam bo wieszosc czasu jestem na necie...

i tak wlasnie anegdoty z burzliwego zycia towarzyskiego byly zawsze, tylko nie zawsze o nich pisalam bo denerwuje mnie jak jakis mol internetowy je komentuje, albo wyrabia o nich swiatopoglad. sa to anegdoty z zycia, a nie tylko z roku czy tez z tygodnia- tak sie sklada ze moje zycie towarzyskie jest tak bogate, ze czasem nie mam nawet czasu zeby podlac moje paprotki.

wiec jak widzisz NIC tu nie jest okresowa eskalacja!



i mam prawo do tego, jak ty masz prawo powiedziec co myslisz.....

...ale czy ty czlowieku nigdy nie przestaniesz wiedziec wszytko najlepiej???? masz duzo oleju w glowie i czasem potrafisz go bardzo ladnie wykorzystac- przestan robic bledne psychoanalizy bo to naprawde frustruje i bardzo do ciebie zniechecajace. nie pisalam tyle czasu wlasnie zeby uniknac podobnej konfrontacji z osoba, ktorej wydaje sie ze wszytko wie najlepiej i najtrafniej... zajmij sie swoim zyciem i przestan wsciubiac nosek w nieswoje sprawy- zwlaszcza w te w ktorych cie nikt o zdanie nie prosil i o ktorych nie masz zielonego pojecia.

pewnie mi powiesz ze na forum mozna wszytko, ze wolnosc slowa itd- mozna i dlatego ja cie publicznie prosze o nie intereswoanie sie moim zyciem.
dziekuje za zanajomosc, zegnam
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez jed » 2 sie 2010, 17:35 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Wlasnie dlatego ze Ciebie nie znam to mnie dziwi, przeciez nie pisze z lekcewazeniem. Nie atakuje Cie, staram sie wykazac zdecydowaniem i logika, ale zastosowalem czas przeszly i tryb przypuszczajacy. Wcale nie wiem wszystkiego najlepiej i nie wsciubiam nosa w Twoje sprawy, nie musisz sie ani bronic, ani przekonywac o swojej sile i aktywnosci. Okresowej eskalacji sie przyczepilas, a przeciez tez mnie nie znasz na tyle, zeby pewne kwestie rozdmuchiwac. Uwazam ze niesprawiedliwie mnie z gory oceniasz, wiec nic by nie przyszlo z tej konfrontacji. To wlasnie z szacunku do Twojej prywatnosci wyniknela niescislosc, ale popelnilem blad laczac w jednym poscie dwie zupelnie rozne znajomosci. Trudno wygrac z Twoja ostateczna konkluzja, ale i tak chowalas uraze. Co do wizji relacji, Doroto, to samemu bedac innym ciekawia mnie konflikt i energia, ale ja juz wiem ze forum to nie jest miejsce na eksperymenty. Wydaje Ci sie, ze mnie nie meczy, ze w formie skrotowej i niebezposredniej dowodze?

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ