Atrakcyjne zapraszam::))

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 18 lip 2010, 09:27 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

no i po anonsie patryka................a tak ciekawie sie zapowiadalo
hrumek, a moze te kobiety na fotkacvh to.......................znajome:P
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 10:16 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

zapewne sa to znajome bo inaczej nie szukalby kobiety tak desperacko hehe... po tym wszystkim az sam zaczalem sie zastanawiac czy nie napisac takiego anonsu?? bo widze ze patryk ledwo go napisal i cieszyl sie o duza popularnoscia. teraz sie juz chlopak nie odzywa to zapewne juz kogos sobie znalazl... wiec moze i mi sie uda hehe tylko najpierw musialbym patryka poprosic zeby mi go napisal bo on tak pieknie potrafi dobierac slowa jesli o te sprawy chodzi heheh
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 18 lip 2010, 13:49 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

hrumek, a ze patryk jest kolezenski,slucha techno,lubi balety do rana to z mila cheecia ci napisze taka desperacko prosbe tylko....................bys sie nie obudzil w poniedzialek............po baletach
:P
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 14:24 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

heeh zapewne baletki z patrykiem musza byc wyczerpujace hehe
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez creative_29 » 18 lip 2010, 14:42 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

zapewne ale poatryk powinien umowic sie z............................
Piekna blondynka o urodzie modelki pozna chlopaka.

Jak masz ochote mnie poznac daj znac. Jestem urocza blondyneczka. Mam 18 lat i szukam chlopaka. Fotki wysylam na maila blond18@pino.pl
zycie jets jak szybka jazda autem............myslimy ze je kontrolujemy ze mamy hamulec a tu............nie przeszlo motu

creative_29
Raczkujący
 
 
Posty: 81
Dołączył: 12 maja 2010, 07:15
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 15:24 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

hmmmm.... to ciekaw jest czy ta blondyneczka jest tak urocza jak pisze bo nie wydaje mi sie zeby urocza mlodziutka blondyneczka miala problemy ze znalezieniem chlopaka...
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez VA » 18 lip 2010, 19:27 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

hrumek napisał(a):... po tym wszystkim az sam zaczalem sie zastanawiac czy nie napisac takiego anonsu?? ...

Dodaj tylko "atractive" do Twojego avatara i nawet Patryk Cię nie przebije :o :mrgreen: :-D
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 18 lip 2010, 19:32 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

VA napisał(a):Dodaj tylko "atractive" do Twojego avatara i nawet Patryk Cię nie przebije :o :mrgreen: :-D



wiesz co ja mysle jednak ze z patrykiem to nikt nie moze sie rownac nawet gdybym wymyslil lepszy anons to podejrzewam ze on odrazu dodalby riposte i wymyslil cos tak oryginalnego ze itak wszystkie dupy jego... z tym "macho" nikt nie ma szans pewny siebie wie czego chce od kobiety i takie szare myszki jak ja nie moga sie z nim rownac... hehehe
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 19 lip 2010, 00:17 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

To bylo wszystko bardzo osobiste. Same tu sa osoby atrakcyjne i bystre. :) Siec staje sie naprawde wazna czescia naszego zycia i wiele ulatwia szczegolnie ludziom niesmialym. Rowniez mam wiele obiekcji co do postawy Patryka, pamietam jego pierwsza probe z anonsem, ale przyczyn moze byc wiele tej niedbalosci w wizerunku. Mimo wszystko zaimponowal mi dystansem do siebie i opanowaniem, a Wy z niego dalej szydzicie jakbyscie w zyciu nie doznali samotnosci. Nie ma pewnie zlotego srodka i niewazne czy rozerwac sie chcemy czy szukamy milosci. Szczerosci przynajmniej mu nie mozemy odmowic, a wiecej nie napisze bo bym sie stal parodia samego siebie. :razz:

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez patryk20088 » 19 lip 2010, 01:23 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Kocham was``dziękuje wam panowie za zainteresowanie moim ogłoszeniem ale wiecie nie szukam facetów ale sobie piszcie ,pozdrawiam życzę miłej nocy::))
Pozdrawiam sympatyczne osoby::))

patryk20088
Początkujący
 
 
Posty: 38
Wiek: 45
Dołączył: 10 maja 2008, 00:43
Lokalizacja: Coventry, Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez jed » 19 lip 2010, 01:34 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Oj, bo Ty Patryk myslisz tylko o sobie najwyrazniej. Jednak sie zawiodlem, za bardzo wierze w ludzi chyba. Sprawa jest wagi panstwowej, a temat jest wiekszy od nas samych. :idea:: :-P

jed
Stały Bywalec
 
 
Posty: 366
Dołączyła: 20 mar 2009, 14:58
Reputacja: 1
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hrumek » 19 lip 2010, 09:08 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

patryk sie odgryzl ale mu cos do konca nie wyszlo bo z tego co pamietam to kobiety tez sie wypowiadaly na ten temat i szczerze mowiac tez nie szczedzily slow
Avatar użytkownika
hrumek
Raczkujący
 
 
Posty: 85
Wiek: 38
Dołączył: 13 kwi 2008, 17:20
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 19 lip 2010, 21:02 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

patryk20088 napisał(a):pozdrawiam życzę miłej nocy::))


hmm co by nie napisac- trzeba przyznac ze patryk jest bardzo dobrze wychowany "dziekue", "pozdarwiam", "milego dnia zycze"
na poczatku pomyslam ze to reklama portalu randkowego ;) i nadal w sumie podejrzewam- bo jak ktos tak najezdza na patryka to ten powinien powiedziec cos wiecej poza "dziekuje, milego dnia zycze" :):):):)

tak z czystej ciekawosci- ktos odpowiedzial? nie pytam o konkrety tylko o "tak" lub "nie" i ewentulanie liczbe takich atrakcyjnych i niesfrustrowane Pan ?

ja jestem nieatrakcyjna i bardzo sfrustrowana - glownie wspolczesnymi sposobami rozpoczecia nowej znajomsoci- gdzie te dlugie spacery, trzymanie sie za rece, patrzenie sobie woczy i glaskanie sie po stopach... wszystkie te uniesienia zastapil wielogodzinny czat, ogladnie zdjec i wymiana podpisow...

wylazic sprzed tego kompa i do zywych ludzi!!!! czlowiek sie wtedy czuje jak nastolatek i marzy zeby czas stanal w miejscu

proponuje poswiecic czas zbudowaniu wehikulu czasu zamiast tworzyc te wszystkie portale randkowe- lece po srubokret ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 20 lip 2010, 00:32 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

Dorcik, mam śrubokręt, możesz przylecieć do mnie,
nie jestem pewien czy mogę pożyczyć,
bo sam pożyczyłem, od jednego doktora,
byliśmy na piwku,
mówił, że to jakiś specjalny, sonic screwdriwer,
nie mam jak oddać, bo jakimś tardisem odleciał,
to leży mi to żelastwo na półce,
ale zawsze możemy z tym ustrojstwem coś podziałać,
a tak z tymi spacerami, patrzeniem po oczach i w ogóle,
to chyba masz rację,
tera laski to już całkiem romantyczne nie są,
a w dodatku wszystkie zajęte,
więc jak już nawet spotkasz ot tak przypadkiem jakieś cudo niewido,
to kurka wodna i motyla noga, zajęte...
eh,
dracenka wierna jakoś nie wystarcza,
tom się umówił z taką jedną z Indii na dating,
no i pietra mam,
nie znam się na tańcach brzucha i innych zwyczajach,
eh,
a za oknem pada,
siedzę przed tym głupim laptopem,
i racje masz Dorciak,
trza tyłek spod kompa ruszyć w świat realny choćby indyjski iść,
ciągle pada,
deszcz mi o szyby dzwoni,
i o parapet też,
jesienny, jak u Staffa,
a to lato przecież,
lato eh że ty,
http://www.youtube.com/watch?v=p05AjRV_w3o
misiek, tu ziemia, tu ziemia,
oki, spoko,
dziękuję,
pozdrawiam,
miłego dnia życzę,
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 20 lip 2010, 08:34 Re: Atrakcyjne zapraszam::))

ale mnie nastroiles :)))))))
ach lato lato lato ach to ty.... a lewa noga wstalam teraz sie swiksowaly i jest ... ach :)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ