Lekarstwo na zlamane serce

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 2 paź 2011, 10:12 Re: Lekarstwo na zlamane serce

fajny temacik,
najbardziej podoba mi się farbowanie włosów :mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 3 paź 2011, 11:12 Re: Lekarstwo na zlamane serce

testowy napisał(a):najbardziej podoba mi się farbowanie włosów


kolor i wlos dowolny ;)

co do
asia77 napisał(a): zauwazylyscie stan szoku,otepienia


taaa- nie umiem tego opisac, ale pamietam ze potrafilam sie godzinami gapic w plame na sciane... kompletna strata czasu :shock:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Dalijka » 3 paź 2011, 12:47 Re: Lekarstwo na zlamane serce

dorotajab napisał(a):taaa- nie umiem tego opisac, ale pamietam ze potrafilam sie godzinami gapic w plame na sciane... kompletna strata czasu :shock:


Kurcze to ja w takim razie nigdy az tak zlamanego serducha nie mialam :P No ale jak to mowia wszystko przede mna ;)
Daily
NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO JAK GENIUSZ,NIEKTÓRZY Z NAS SĄ TYLKO MNIEJ UPOŚLEDZENI NIŻ INNI.
Avatar użytkownika
Dalijka
Rozeznany
 
 
Posty: 185
Wiek: 44
Dołączyła: 4 gru 2010, 16:54
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 3 paź 2011, 14:43 Re: Lekarstwo na zlamane serce

Dalijka napisał(a):No ale jak to mowia wszystko przede mna


oby nie

wyrzucony czas w bloto- kompletnie zmarnowany czas- nawet te dobre chwile byly tego wszystkiego nie wrate. nie lubie siebie za to- ale wiem jedno, raz popelniony blad nie przychodzi tak latwo po raz drugi :D
wiec moze najlepsza recepta na zlamane serce jest nie tyle czas co doswiadcznie :idea:
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 3 paź 2011, 21:52 Re: Lekarstwo na zlamane serce

dorotajab, Ja miałam tylko raz złamane serce i to jeszcze przez PALANTA, więc mój mózg zamiast się rozżalać zaczął samo oczyszczanie i wszystko zaczęłam odbierać w sposób że "dobrze się stało " ... Znajomi pomagali mi dziennie byli ze mną więc jakoś szybko zabliźniło mi się serce i stało się mocniejsze ... Chyba nie miałam czasu siebie obwiniać za wszystko a jak poznałam mojego to już byłam przekonana w tym że "dobrze się stało " :)
Ale tak jak ktoś wyżej pisał dobrze jest sie wyrwać do ludzi i dobrze jest sobie obrzydzać sprawcę złamanego serca, nie wspominać cudownych chwil tylko wyolbrzymić wady :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 4 paź 2011, 08:38 Re: Lekarstwo na zlamane serce

to sprawa indywidualna - każdy przypadek jest inny i każdy jest inny więc ilość sposobów jest kombinacją tych wypadkowych. na pewno nie ma łatwych sposobów dla każdego.
polecam poczytać sobie trochę psychologię i poznać siebie co nieco - to na pewno pomoże. ło tu jest niezgorsza stronka z ciekawymi artykułami na ten przykład
http://psychologia.net.pl/katalog.php?level=4
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 4 paź 2011, 21:22 Re: Lekarstwo na zlamane serce

Ta dokladnie sprawa indywidualna , kazdy leczy sie inaczej :D
Najlepiej poddac sie swojej pasji , swoim zaineresowaniom , zapisac sie na cos co wyzwoli w nas nie ujarzmiona energie (cziii :p ) Ta wiec , silka i basen , kurs tanca , moze kurs nurkowania :p i wzrastaja szanse poznania nowych ciekawych osob.
Huyowo aswell ze dopiero kiedy jestesmy sami mozemy myslec takze o sobie i zrobic cos dla siebie ale to juz inny watek :D. Po zlamanym sercu ,boli okrutnie , ( bez powiazan z moim nickiem :p) wszystko nam sie kojarzy ;/ gorzej jak bylo ****** i sie skonczylo w duzej mierze zalezy jak bardzo bylismy zwiazani im silniej tym bardzie bedzie iezej zapomniec . Warto sprobowac wszystkiego rozpoczynajac od Johna Danielsa a konczac nawet na pielgrzymce :D jesli to Ci poprawi chumor i zapomnisz
Mowia ze czas goi rany , ale nie wspominaja ze zostaja blizny
pozdrawiam
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

PostNapisane przez KA i PE » 4 paź 2011, 21:51 Re: Lekarstwo na zlamane serce

ja polecam ksiazke
Howard M. Halpern PH.D., How to break your addiction to a person.

pozdr
PE

PS. faktycznie, farbowanie wlosow nie przyszlo mi do glowy. bardzo nietypowy pomysl :-)

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez testowy » 5 paź 2011, 00:07 Re: Lekarstwo na zlamane serce

no proszę ile sposobów,
ale jak powszechnie wiadomo,
lepiej zapobiegać niż leczyć,
więc nie zakochiwać mi się tu ludziska, bo potem same kłopoty,
w ramach zapobiegactwa, by owe serce nie złamywało się tak łatwo,
warto by pomyśleć o jakimś lepszym materiale,
najlepiej z kamienia mieć, znaczy to serce, ot co,
a z farbowaniem włosów, to pomysł może i przedni,
ale osobiście sobie nie wyobrażam zmieniać,
musi zostać różowy,
bo do perkusji mi pasuje
:mrgreen:
All tragedies are finished by death; all comedies are ended by a marriage (Bayron).
Avatar użytkownika
testowy
Zaangażowany
 
 
Posty: 1028
Dołączył: 28 wrz 2008, 16:21
Lokalizacja: i owszem, głównie w soboty
Reputacja: 78
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 paź 2011, 08:33 Re: Lekarstwo na zlamane serce

KA i PE napisał(a):a polecam ksiazke
Howard M. Halpern PH.D., How to break your addiction to a person.



o widzisz- super ze to napisales :) dzieki

lubie takie rady, lektury, filmy

ja polecam film THE SECRET

http://www.youtube.com/watch?v=_b1GKGWJbE8

mozna sciagnac sobie zpolskim lektorem

film jest ogolnie o tym jak poradzic sobie z zyciem i przezyc je z wiekszym powodzeniem.
mysle ze ma to tez wplyw na nasze relacje miedzyludzkie
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez KEM » 5 paź 2011, 15:42 Re: Lekarstwo na zlamane serce

A ja mysle,ze trzeba poprostu zyc najlepiej jak sie umie, a nie czytac lektury i ogladac filmy. Nikt inny nie rozwiaze za nas naszych problemow ani nie uleczy naszych zlamanych serc!
I na koniec cyctac z mojego ukochanego Georgica : "you are the only person that can make you happy as no-one knows you like you do" :-)
Avatar użytkownika
KEM
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 29 paź 2007, 16:38
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Okrutnik » 5 paź 2011, 17:59 Re: Lekarstwo na zlamane serce

dorotajab napisał(a):ja polecam film THE SECRET


Widzialem ten filmik o wysylaniu pozytywnych mysli w przestrzen itp
ze trzeba myslec poztywnie caly czas , wtedy bedziemy mieli sukcesy na kazdym podlozu
ogolnie pic na wode fotomontaz , kiedys w to wierzylem , jestem pozytywnym czlowiekiem ake to nie dziala na wszystko wliczajac w to milosc
ale godny uwagi ten filmek ;D
LINIA FRONTU JEST NIEWIDOCZNA
PRZEBIEGA PRZEZ
SERCA
Avatar użytkownika
Okrutnik
Rozeznany
 
 
Posty: 242
Wiek: 37
Dołączył: 13 sie 2011, 21:58
Reputacja: 29
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 5 paź 2011, 18:05 Re: Lekarstwo na zlamane serce

caly film to moze i pic- ale madrosci troche ma w sobie

ja tam wierze ze jak ktos mysli zle to sciaga zla energie, a po co? im bardziej wierze ze bedzie dobrze tym wieksze mam szanse ze tak walsnie bedzie, moze milionow z tego nie bedzie, ale moze ominie mnie kilka niepotrzebnych stresow... chociazby dlatego warto- najwzyej bede miala z tego mniej wrzodow (zoladkowych) :D

Dodano: -- 5 paź 2011, o 17:06 --

a jak sie pozytywniej mysli to i pozytywniej wyglada... co daje szanse na lepsze jutro- moze i lepsza milosc ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez mila113 » 9 paź 2011, 14:01 Re: Lekarstwo na zlamane serce

A ja uważam, że złamane serce trzeba leczyć innym sercem:) Czyli metoda "niech wszystko co było idzie sobie precz". Zmiany w tym wypadku są konieczne, zmiana miejsca zamieszkania wydaje się być zbyteczna:) chociaż jak ktoś czuje takową potrzebę. Najważniejsze jest, żeby czuć się dobrze, więc spotkanie z fryzjerem, kosmetyczką - fajna sprawa. Kupić sobie fajny ciuszek też dobrze:) Ogólnie dawno nie miałam złamanego serca, ale wiem, że jak już znajduje się tego z kim godziny uciekają w przyspieszonym tempie to i zapomina się o złamanym sercu...

Szok i otępienie towarzyszą temu zjawisku jak najbardziej, ale po paru dniach przychodzi wzburzenie i wiele złości z pytaniem - Co mu k**** znów nie pasowało?!? Fajtłapa i dureń, bo nie wie co stracił, a będzie żałował.

A zdarza się bardzo często, że po 2 tygodniach "owy fajtłapa" wysyła sms'a z pytaniem - Czy się Kochanie gniewasz? Miałem kryzys, wybacz - bezcenne. Według mnie jeśli ktoś decyduje się takiemu komuś na danie szansy, to z góry wiadomo, że ten związek zawsze będzie miał pod górkę:)

Ot i moje zdanie:)

mila113
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 9 paź 2011, 13:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez plazermen » 9 paź 2011, 18:19 Re: Lekarstwo na zlamane serce

ale juz było na ten temat ze klinować się nie powinno bo biedny klin tylko oberwie na tym układzie. terapeuci też odradzają tego typu praktyki
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do STREFA UCZUĆ