Samotne Matki. Dlaczego tak trudno znaleźć im miłość?

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....
To w ogóle nie stoi w sprzeczności. Można chcieć się tylko zabawić i lubić dzieci i z przyjemnością się nimi czasem zajmować a można chcieć bardzo poważnego związku do wspólnej starości, bez dzieci ale z kotami.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

Jak dla mnie dzieci tylko umacniają związek i sprawiają, że stajemy się bardziej odpowiedzialni ;srece:

marcin12
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Wiek: 39
Dołączył: 6 maja 2016, 10:58
Lokalizacja: Bham
Reputacja: 0
Neutralny

Zgadzam się z przedmówcą :) wreszcie jakiś odpowiedzialny facet, który nie boi się partnerki z ,,bagażem" :lol: brawa :mrgreen:

Jagoda008
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 5 maja 2016, 09:06
Reputacja: 0
Neutralny

Widocznie nie każdy dorósł do ojcostwa, oraz odpowiedzialności. Może któraś z mam odezwie się do mnie. Pozdrawiam Jerzy

jerzystaron
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 29 gru 2014, 20:29
Reputacja: 0
Neutralny

Nigdy mi dzieci nie przeszkadzały i gdy bym poznał kobietę która ma dziecko cieszył bym się i kochał jak swoje. W końcu tworzyli byśmy rodzinę. Więc nie rozumię facetów którzy uciekają. No ale facet facetowi nie równy!!!
Avatar użytkownika
listonoszz
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 19 kwi 2016, 16:04
Reputacja: 0
Neutralny

Tylko desperat albo ewentualnie samotny ojciec poleci na samotna matke. Wiadomo ze bedzie tym ostatnim, a dziecko zawsze bedzie w kolejce pierwsze do wszystkiego.
I tak sie bedzie stresowal, ze nigdy nie ma dla niego czasu, nie chce miec wiecej dzieci itp wiec kazdy normalny nie zadaje sie z tym albo ucieka
Zycie jest brutalne prawda Adam ? :)

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca
Góra
-8

Jak już masz swoje dzieci to jest jakby symetrycznie. OK, dzieci dziewczyny są ważne ale z drugiej strony dziewczyna rozumie czemu Twoje dzieci z poprzedniego związku są ważne dla Ciebie. I wiesz już jak sprawdza się jako matka, bo widzisz.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

No prawda. Ale taka historia typu on bez dzieci - ona z 'bagazem' skonczy sie predzej czy pozniej ostro. Nie zebym mowil z autopsji ale mowie co widze

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

To jest kwestia tylko i wyłącznie charakterów, oczekiwań oraz stopnia zaangażowania uczuciowego. Już Ordonka śpiewała "miłość Ci wszystko wybaczy" i coś w tym jest...

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

koledzy już się wypowiedzieli co o tym myślą, ja sam osobiście poszukuje kobiety z jednym lub dwójką dzieci, sam mam córkę w wieku 8,5roku więc wiem co to znaczy być rodzicem, nowy związek równa się nowe wyzwania!! czy będę dobrym ojcem, czy mnie zaakceptują, czy nie będę trzecim kołem u wozu, i tym podobne. a wy samotne mamy co o tym sądzicie czy moje obawy są słuszne? osoby zainteresowane zapraszam na priv

pawelbuc
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 3 paź 2010, 15:37
Reputacja: 5
Neutralny

ArturD napisał(a):No prawda. Ale taka historia typu on bez dzieci - ona z 'bagazem' skonczy sie predzej czy pozniej ostro. Nie zebym mowil z autopsji ale mowie co widze


No to jak nie mówisz z autopsji to gówno wiesz a się wypowiadasz. Sam mam dziecko w Polsce i jakbym szukał kobiety tutaj to tylko z dzieckiem. Prawda jest taka, że moje dziecko jest dla mnie najważniejsze i chciałbym by dziecko ewentualnej partnerki też było dla niej najważniejsze. Jaki z ciebie rodzic jak dziecko nie jest najważniejsze? Pewnie żaden a się wypowiadasz.

Należy się zapytać wpierw dlaczego są samotnymi matkami? Powodów może być wiele i nie zamierzam roztrząsać każdego z osobna, ale skoro zdecydowałyście się na życie bez partnera, gdyż "coś było z nim nie tak", to może należy się zapytać "co ja zrobiłam źle?". I spróbować to poprawić. Zazwyczaj jest tak, że widzimy błędy innych dookoła, ale nie dostrzegamy własnych. Ale nikt z nas nie jest pępkiem świata i każdy dookoła może też dostrzegać nasze błędy.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

No to jak masz to oczywiscie ze tylko z dzieckiem. Przeciez ja napisalem ze niech osboby z dziecmi szukaja osob z dziecmi i bezdzietni bezdzietnych. Powod oczywisty.
Zwiazek typu jedno z dzieckiem, drugie bez sie wykrzaczy bardzo szybko, choc oczywiscie reguly nie ma ale w WIEKSZOSCI
Nie czytasz co pisze a wyskakujesz jak jamniczek z wycieczkami osobistymi Adam moze stemperuj kogucika

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

kto by chciał łożyć na nie swoje dziecko? desperat albo idiota.

dewoj
Raczkujący
 
 
Posty: 70
Dołączył: 3 paź 2013, 14:20
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 11
Neutralny

Nikt nikomu ie każe wykładać na nieswoje dziecko. Zresztą ile jest osób adoptowanych i jakoś ktoś wykładał na "nie swoje". Są ludzie co nie mogą mieć dzieci a by chcieli.

ArturD to teraz pomyśl... kurde może być ciężko... ale postaraj się pls... jak para się rozchodzi to dziecko zawsze zostaje z jedną ze stron. Więc ta druga strona technicznie jest ojcem/ matką, ale jest też bez dziecka, gdyż dziecko zostało z drugim rodzicem. Jako, że zazwyczaj dziecko zostaje z matką, to matki z dzieckiem mają sobie szukać ojców z dzieckiem? W jaki sposób skoro dziecko zostało z matką? Jest może z 5% przypadków, gdy dziecko zostaje z ojcem. Poza tym sporo osób postrzega osoby zajmujące się dziećmi jako osoby troskliwe i takich właśnie szuka i są zdolne związać się z "dzieciatymi" właśnie ze względu na to, że te osoby już wykazały się w tej roli. Dalej... są ludzie, którzy stracili partnera w wypadkach etc. A że są jeszcze młodzi to chcieli by mieć kolejne dzieci. Dlaczego mają się ograniczać do szukania "partnera z dzieckiem"? Sam znam dziewczynę co ma super córeczkę z jednym głąbem (błędy młodości) i teraz małego synka już z innym facetem (już mężem). I ten facet jakoś nie robi problemów, że córka jest "nie jego".

Zresztą wierzę w Boga. I dziecko miałoby mi przeszkadzać?

Dlatego też samotnym matkom tak ciężko znaleźć miłość... gdyż sporo ludzi myśli jak ArturD.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

Krzysiek a co mnie to obchodzi. Jesli ja nie mam dzieci to nigdy bym nie poszedl w zwiazek z osoba dzieciata bo skonczyloby sie to drastycznie na pierwszym zakrecie
Wlasnie to ze za troskliwa bylby natychmiast problem. I zawsze jest. Taka 'samotna matula' cala sile wklada w dziecko a Tobie powie ze nie ma juz sil, nie chce miec wiecej dzieci i zycie jest do kitu. A na dziecko zawsze sily i energia sa.
Wiec dobra rada jak nie masz nawet nie proboj sie zadawac z osoba dzieciata bo sie sfrustrujesz, ok przyznaje sie raz na spotkaniu ylem z taka osoba, skonczylo sie rozejsciem na Picadilly Circus w sobote o 22 bez slowa :D I to ja odszedlem. Niesamowicie wkurzajace takie samotne matki sa
Trzymaj sie od tego z daleka jak od tredowatych, a ktos kto pisze ze nie ma dziecka i zaopiekowal sie samotna matka
- nie byl w takiej sytuacji
- jest zdesperowany i potrzebuje seksu, w tej sytuacji wazne ze jest dziura i wiesz czym mysli

ArturD
Raczkujący
 
 
Posty: 69
Dołączył: 6 lis 2016, 11:35
Reputacja: -7
Wyśmiewca

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ