Zwiazek z obcokrajowcem.

Miłość, przyjaźń, nienawiść. Tutaj możesz wyrazić swoje emocje, napisać co czujesz....

KobietaPostNapisane przez sweetheart19 » 22 lis 2011, 16:23 Zwiazek z obcokrajowcem.

Sa tu jakies kobiety ktorych partnerzy sa z poza polski?

sweetheart19
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 14 lis 2011, 15:30
Reputacja: -5
Neutralny
Góra
-2

KobietaPostNapisane przez dagus » 22 lis 2011, 19:01 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

napewno, czemu?

dagus
Rozeznany
 
 
Posty: 140
Wiek: 37
Dołączyła: 9 lip 2009, 07:35
Lokalizacja: Handsworth
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 22 lis 2011, 21:41 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Kolejna z ci***ak???
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy
Góra
-3

PostNapisane przez Guest » 22 lis 2011, 22:18 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Thomas, pewnie tak :)

sweetheart19, byl juz tu kiedys obszerny temat o tym, wystarczy poszukac

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez agg » 22 lis 2011, 22:28 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

sweetheart19, niestety na tym forum takie tematy nie sa mile widziane... sluza tylko klotniom i obrazaniu innych. jak mozna zaobserwowac, forumowiczom bardzo przeszkadzaja pary "mieszane".
i nikt nie pomysli, ze chodzi np. o niemca, anglika, szkota itd, tylko o "ci***ak" albo murzyna...

na forum bylo pare dziewczyn zwiazanych z "obcokrajowcami", ale te ktore poznalam juz tu nie pisza.
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Mike » 23 lis 2011, 01:13 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

sweetheart19 napisał(a):Sa tu jakies kobiety ktorych partnerzy sa z poza polski?


Dlaczego akurat kobiety, jakas dyskryminacja plci meskiej?
Ofrece tu sonrisa
No cuesta dinero
Intentalo!
Avatar użytkownika
Mike
Zadomowiony
 
 
Posty: 782
Dołączył: 22 cze 2006, 10:14
Lokalizacja: znienacka
Reputacja: 13
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yummybrummiemummy » 23 lis 2011, 07:06 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Moj stary jest Anglikiem na ten przyklad. Czy pytanie w temacie ma jakis cel? :)
Stay Drunk! Avoid Hungover!!!
:D
Avatar użytkownika
yummybrummiemummy
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 40
Dołączyła: 19 lip 2011, 20:40
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 23 lis 2011, 08:01 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

agg,

racja, racja, nie ma to jak forumowicze, ktorzy sobie oczywiscie dopisza i wywnioskuja tak jak chca. I po co takie komentarze, ze z ciapkiem ? Jesli ktos tego nie akceptuje to moze lepiej zostawic to dla siebie. Kazdy ma swoje zycie i podejmuje swoje decyzje, a piszac na forum na pewno nie oczekuje, ze bedzie obrazany. I tak jak agg napisala, oprocz Polakow na tym swiecie jest jeszcze ''pare'' narodowosci. ; D

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kiki010 » 23 lis 2011, 20:36 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

no dobra sweetheart19 mozesz kontynuowac temat...:D

kiki010
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 7 lut 2009, 13:18
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez sweetheart19 » 23 lis 2011, 22:51 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Moje pytanie bylo skierowane do kobiet ktore sa w zwiazku z obcokrajowcami poniewaz chcialam nad zwyczajniej w swiecie porozmawiac z nimi, poradzic sie, wymienic doswiadczeniami itd. Normalna rozmowa o zwiazku taka sama jak prowadza kobiety ktore sa z POLAKAMI. Widze, ze niektorzy maja straszne problemy i nie znaja nazw narodowosci. Nie mam pojecia kto to jest ,,...ci***ak...".
Dziekuje oliwka_26 masz racje nie pisze na tym forum by ktos mial do mnie jakies pretensje.
Moj chlopak jest arabem i jestem z nim bardzo szczesliwa. Nie jestem i nie bylam nigdy uprzedzona do zadnych ludzi i nie rozumiem dlaczego inni maja z tym takie problemy!
To moje zycie i moj wybor najlepszy jaki do tej pory wybralam. A co do panow ktorzy sa tacy zbulwersowani mysle,ze musza miec duzo kompleksow. Mojemu chlopakowi niczego nie brakuje, jest czuly, romantyczny i swietny w lozku i gdy mu mowie,ze moja kolezanka jest z polakiem nie pokazuje swoich rozkow. Wiele polek wybiera obcokrajowcow bo niektorzy polacy poprostu nie potrafia dac jej tego co potrzebuje. Tu w anglii NIEKTORZY polacy staczaja sie na dno... ilu to ja widuje codziennie zalanych w trupa pod sklepami itd, ale nie mowie tez ze wszyscy obcokrajowcy sa swieci. nie tak nie jest. Nie mozna szablonowac ludzi i oceniac wszystkich jedna miara. Kazdy znas jest inny, ma inne potrzeby i inne piorytety... Kazdy palec u jednej reki jest inny. Gdyby tak nie bylo kazdy polak byl by alkoholikiem i nierobem a tak przeciesz nie jest. Mike przepraszam Cie masz racje moje pytanie moglo byc troche dyskryminacyjne.

sweetheart19
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 14 lis 2011, 15:30
Reputacja: -5
Neutralny
Góra
-2

KobietaPostNapisane przez monique » 23 lis 2011, 23:24 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

sweetheart19 napisał(a):Nie mam pojecia kto to jest ,,...ci***ak...".
Moj chlopak jest arabem i jestem z nim bardzo szczesliwa.
Załączniki
laughing-and-pointing.jpg

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 23 lis 2011, 23:36 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

monique, to, że sweetheart19, nie wie co to znaczy "ci***ak" może świadczyć o tym, że jest osobą na poziomie, nie przypina etykietek i obcuję z podobnymi sobie. Polacy mają jakieś upodobanie do etykietowania innych. Ale niech tylko inni coś przypną na nas. Dobrze, że oni nie rozumieją polskiego, dowiedzieliby się co tak naprawdę część Polaków o nich sądzi
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez monique » 23 lis 2011, 23:45 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

Oni takie samo zdanie mają o nas i o polskich dziewczynach. Jakbys był kobietą to zaproponowałabym ci się przejechac na Handsworth. Swego czasu od tego ich "jak sze masz" rzygac mi się chciało. O różnych przypadkach słyszałam i wyrobiłam sobie opinię.
Ps. Polacy już wyjątkowo dużo łatek mają przypiętych. Trudno, każdy pracuje na swoją opinie. Stereotypy nie biorą się znikąd.

monique
Rozeznany
 
 
Posty: 141
Wiek: 43
Dołączyła: 9 mar 2010, 13:31
Reputacja: 34
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez sweetheart19 » 23 lis 2011, 23:49 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

monique uwazasz, ze to zabawne? Jak dla mnie banda idiotow i ludzi bez kszty szacunku obrazaj innych takim tekstami! Jesli ktos nie potrafi odroznic pakistanczyka czy hindusa to niech siedzi cicho a nie wrzuca wszystkich do jednego wora zwanego ,,ci***ak" . Ludzie gdzie wy sie wychowaliscie. Chcecie byc postrzeganych za madrych i szanowanych polakow a mi czasem jest poprostu wstyd gdy widze na ulicach swoich rodakow!

sweetheart19
Początkujący
 
 
Posty: 19
Dołączyła: 14 lis 2011, 15:30
Reputacja: -5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Przemek78 » 23 lis 2011, 23:51 Re: Zwiazek z obcokrajowcem.

monique, a czyja to wina jak nie łatwych i gorących Polek? Same sobie popsułyście reputacje a teraz narzekasz. Obarcz winą krajanki a nie korzystających z ich usług obcokrajowców
Avatar użytkownika
Przemek78
Rozeznany
 
 
Posty: 139
Wiek: 46
Dołączył: 13 maja 2007, 17:01
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 21
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do STREFA UCZUĆ