Między Nami Kobietami......

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 3 lis 2006, 21:44 Re: Między Nami Kobietami......

yoko napisał(a):Drodzy Panowie fakt jest faktem NIE POTRAFICIE BEZ NAS ZYC
co gorsza nawet nie potraficie meskiego spotkania zorganizowac tak, zeby nie uwzglednic w nim roli (moze niezbyt zaszczytnej) kobiety.

o ile dobrze pamietam to przy wyborze miejsca byly uwzgledniane puby w ktorych mozna popatrzec na ladne dziewczyny. he no chyba ze sie myle wiec wyprowadzcie mnie z bledu SLABE MESKIE ISTOTKI hihi

bedzie lawina?? :wink:


Droga Yoko.

My jestesmy pragmatykami, laczacymi rzeczy przyjemne z pozytecznymi. Jak mam isc na piwo, to lubie przy okazji popatrzec na du.., ekhm, kobiety znaczy sie. A jak chce spotkac sie z samymi facetami to ide na boisko pograc w kosza :)

Prawda jest taka, ze obie plcie moga robic wiele rzeczy osobno, ale wiekszosc z nich przyjemniej robi sie razem. Z tym ze dla normalnych facetow przyznanie sie do tego nie stanowi wiekszego problemu. Natomiast kobiety, ze swoja niska samoocena plci jako takiej, spowodowana i poglebiona przez wieki traktowania kobiet nizej niz mezczyzn (w niektorych kulturach nizej nawet niz pewne gatunki zwierzat) poczuwaja sie do udowadniania calemu swiatu ze sa niezalezne i nas nie potrzebuja. Co szybko okazuje sie czysta hipokryzja :)
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 3 lis 2006, 21:50 Re: Między Nami Kobietami......

tak jak mowi temat miedzy nami kobietaki >>> do garow :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 3 lis 2006, 21:50 Re: Między Nami Kobietami......

jak juz powiedzialam, fakty zostaja faktami :)

nie wiem z jakimi kobietami sie zadawales do tej pory Mr Rondzik ale ja samooceniam sie dobrze :D

a tak w ogole to mam nadzieje ze temat nie potoczy sie w zlym kierunku, bo mialo byc na wesolo i z przymruzeniem oka :)

pozdrawiam wszystkich najezonych panow :D
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 3 lis 2006, 21:55 Re: Między Nami Kobietami......

zarty zartami ale ja te kotlety naprawde musze dzisiaj usmazyc :D
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rondzik » 3 lis 2006, 21:58 Re: Między Nami Kobietami......

yoko napisał(a):jak juz powiedzialam, fakty zostaja faktami :)

nie wiem z jakimi kobietami sie zadawales do tej pory Mr Rondzik ale ja samooceniam sie dobrze :D

a tak w ogole to mam nadzieje ze temat nie potoczy sie w zlym kierunku, bo mialo byc na wesolo i z przymruzeniem oka :)

pozdrawiam wszystkich najezonych panow :D


Alez przeciez sie usmiecham w poprzednim poscie. Oficjalna forma tez specjalnie zamierzona :P
A co do samooceny to pisalem nie o osobistej jednostkowej samoocenie kobiety, ale o ocenie swojej plci w wymiarze ogolnym. Upraszczajac, cale te larum podnosza czesto kobitki ktore uwazaja swoja plec za pokrzywdzona i walcza z wiatrakami, popadajac czesto w przesadyzm :) a wszystko od wiekow konczy sie zawsze tak samo :)

pozdrawiam
Avatar użytkownika
rondzik
Rozeznany
 
 
Posty: 190
Dołączył: 31 maja 2006, 11:26
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yoko » 3 lis 2006, 22:17 Re: Między Nami Kobietami......

amen :mrgreen:
'Eighty percent of success is showing up'
WOODY ALLEN
Avatar użytkownika
yoko
Stały Bywalec
 
 
Posty: 413
Wiek: 44
Dołączyła: 18 wrz 2006, 21:50
Lokalizacja: Acocks Green
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadia » 4 lis 2006, 08:02 Re: Między Nami Kobietami......

Ja twierdze , że mimo wszystko faceci są nam potrzebni :D

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 4 lis 2006, 12:23 Re: Między Nami Kobietami......

no kobiety tez sa potrzebne....... :grin: do roznych rzeczy przy ktorych bol glowy im nie przeszkadza jak zakupy i takie tam........rozne...... :grin: :grin:
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Anek » 4 lis 2006, 21:17 Re: Między Nami Kobietami......

anirad napisał(a):no kobiety tez sa potrzebne....... :grin: do roznych rzeczy przy ktorych bol glowy im nie przeszkadza jak zakupy i takie tam........rozne...... :grin: :grin:

Co ty nie powiesz, naprawde??? Myslalam ze, wy sie obejdziecie bez Nas :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 5 lis 2006, 00:01 Re: Między Nami Kobietami......

fakty sa takie ze kobiety sa byly i beda nam potrzebne i nie tylko do prokreacji ale i tak jak mowicie do robienia zakupow a pozatym kobiety kochane sa i niech tak zostanie a probowki hehe to daleka przyszlosc a my zyjemy terazniejszoscia wiec kochajmy swoje kobiety <calus> dla wszyskich pan
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 5 lis 2006, 12:18 Re: Między Nami Kobietami......

To sie mylisz bo u mnie zakupy robi maz i wiele innych rzeczy domowych. Wcale to nie oznacza ze, jest pantoflarze. Poprostu poczuwa sie do tego ze obowiazki nalezy dzielic. W przeciwienstwie do wielu facetow ktorzy uwazaja ze to iz istnieja to jest juz szczesciem kobiety. :grin: Dobrze ze chociaz potrafisz je docenic, jezeli tak naprawde myslisz :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

PostNapisane przez Amino » 5 lis 2006, 20:39 Re: Między Nami Kobietami......

Rowniez mimo ze nie mam jeszcze zony :mrgreen: staram sie pomagac mojej drugiej polowce, wiec rozumiem to :wink:

Amino
 
 

KobietaPostNapisane przez Edyta » 5 lis 2006, 22:03 Re: Między Nami Kobietami......

wow, chlopcy wykazujecie sie normalnie jakas dorocia :wink:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 45
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 18 lut 2007, 13:53 Re: Między Nami Kobietami......

o nie ja dopiero to czytam to zniewaga na boga co ty dziewczyno wygadujesz za bluznierstwa
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kaczuszka » 18 lut 2007, 14:26 Re: Między Nami Kobietami......

kochani są tylko pojać sie ich nie da :roll:
niech se gadaja jak sie wkoncu zakochuja to sami lataja po te zakupy i jakos
ich nic nie boli i nie szczyka :razz: byle tylko oko mieć na dziewczynke :razz:
mowia wiele ale to juz wiemy :lol:

dla chłopczykow :roza:
i dla was dziewczynki :roza: :roza:
------
http://www.awstudio.az.pl/cru/dita.gif
- Puchatku...?
- Tak, Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę.
- Chciałem się tylko upewnić, że jesteś...
Avatar użytkownika
Kaczuszka
Stały Bywalec
 
 
Posty: 416
Wiek: 42
Dołączyła: 10 lut 2007, 21:23
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HUMOR