Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.

KobietaPostNapisane przez Anek » 2 lis 2006, 21:42 Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

Dlaczego kot jest podobny do faceta?

1. Wrzeszczy kiedy jest głodny.
2. Zawsze pcha się do łóżka.
3. Wystarczy go pogłaskać i od razu podnosi ogon do góry. :mrgreen: 4. Kiedy ktoś go pogłaszcze zaraz domaga się więcej.
5. Lubi ocierać się o twoja przyjaciółkę.
6. Nie lubi obcinania pazurów.
7. Czasem ma problemy z trafieniem do kuwety.
8. Ciężko przemówić mu do rozumu.
9. Jak jest zły, to zaszywa się w kącie i się nie odzywa.
10. Nie sprząta po sobie.
11. Wpycha nos do każdego garnka.
12. Nie wyjaśnia, czemu zniknął na cały dzień.
13. Cały czas by spał.

A teraz :mrgreen:
Dlaczego kot jest jednak lepszy od faceta?

1. Kotek potrafi się odwdzięczyć za smakołyk.
2. Nie każe ci się rozbierać, kiedy z nim spisz.
3. Nie ma kompleksów, kiedy mu ogon nie staje.
4. Kiedy ktoś go milej głaszcze niż ty, nie zmienia od razu właściciela.
5. To miłe, kiedy ociera się o twoja przyjaciółkę.
6. Pazurki zawsze można mu obciąć przy odrobinie wytrwałości.
7. Kota łatwo nauczyć prawidłowego korzystania z kuwety, a spróbuj
nauczyć faceta opuszczania deski w sedesie...
8. Zawsze jest szansa, że kotek w końcu zrozumie o co ci chodzi, a
przynajmniej spokojnie wysłucha.
9. Kiedy go zdenerwujesz, nie wyjdzie z domu na piwo trzaskając
drzwiami.
10. Kot potrafi sam znosić swoje zabawki w ulubiony kącik.
11. Można przed nim schować jedzenie.
12. Kiedy przychodzi do ciebie po długiej nieobecności, nie ma śladów szminki na futrze i nie śmierdzi alkoholem.
13. Nie powie ci nic przykrego kiedy go budzisz. :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Edyta » 2 lis 2006, 21:45 Re: Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

Ech te koty :mrgreen: dobre :lol:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadia » 3 lis 2006, 06:50 Re: Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

kochane kotki :d

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mio » 4 lis 2006, 19:18 Re: Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

Cos slabo sie staracie z tymi kawalami o facetach :mrgreen:


1. Penis jest jak pies - pl±cze siê miêdzy nogami - lubi jak siê go g³aszcze - cieszy siê razem z panem


2.Dlaczego mê¿czyzni pragn± o¿eniæ siê z dziewicami? - Aby unikn±æ krytyki


3.Jak nazywa siê mê¿czyzna, który utraci³ 90% swojej inteligencji? - Wdowiec


4.Po czym mo¿na poznaæ ¿e facet jest podniecony? - Oddycha


5.Jak wygl±da³ by ¶wiat bez mê¿czyzn? - By³by pe³en szczê¶liwych, grubych kobiet


6.Co wspólnego maj± mê¿czy¼ni i chmury? - Jak znikaj± za horyzontem- nastaje piêkny dzieñ


7.Jak nazywa siê mê¿czyzna, któremu amputowano 90% mózgu? - Eunuch


8.W czym jedzenie jest lepsze od seksu? - Godzinami nie trzeba czekaæ na kilka sekund przyjemno¶ci.


9.Po co na koñcu cz³onka znajduje siê dziurka? - Aby mózg w³a¶ciciela nie zgin±³ z braku tlenu.


10.Kiedy mê¿czyzna jest wart 5z³? - Gdy w Makro pcha wózek na zakupy.


11.Dlaczego faceci mówi± o swoich cz³onkach ,,mój przyjaciel"? - Bo pragn± wierzyæ, ¿e ten kto kieruje ich ¿yciem - jest ich przyjacielem.


12.Dlaczego tak ma³o jest kawa³ów o mê¿czyznach? - Bo to nie³adnie wy¶miewaæ siê ze stworzeñ ,,inteligentnych inaczej"


13.W jaki sposób mê¿czy¼ni przygotowuj± sobie k±piel z b±belkami? - Jedz± wcze¶niej du¿o fasolki.


14.Jaka jest ró¿nica miêdzy mê¿czyzn± a E.T.? - E.T. dzwoni³ do domu.


15.Co dla mê¿czyzny oznacza posi³ek 7 daniowy? - hot-dog i sze¶ciopak.


16.Co dla mê¿czyzny oznacza pomoc przy sprz±taniu? - Podniesienie nogi aby¶ mog³a poodkurzaæ.


17.Jak nale¿y rozumieæ zachowanie mê¿czyzny, który ka¿e Ci przestaæ odkurzaæ i trochê odpocz±æ? - Prawdopodobnie przez odkurzacz nie s³yszy telewizora. 1


8.Czym ró¿ni siê mê¿czyzna od kota? - koty zawsze trafiaj± do kuwetki.


19.Po czym poznaæ ¿e mê¿czyzna jest dobrze wychowany? - Wychodzi z basenu, gdy musi siê za³atwiæ.


20.Nagi mê¿czyzna stoi przed lustrem i podziwia swoj± mêsko¶æ. - Dwa centymetry wiêcej i by³bym królem. Na to jego ¿ona zwraca mu uwagê: - Dwa centymetry mniej i by³by¶ królow±.


21.Dlaczego mê¿czy¼ni tak lubi± kawa³y o blondynkach? - Bo mog± je zrozumieæ.


22.Czym ró¿ni siê mê¿czyzna od komputera? - W komputerze wystarczy wydaæ jedno polecenie.


23.Dlaczego psychoanaliza mê¿czyzn zabiera m niej czasu ni¿ psychoanaliza kobiet? - Kiedy trzeba cofn±æ siê do dzieciñstwa to oni ju¿ tam s±.


24.Co ma wspólnego mê¿czyzna w ³ó¿ku i jedzenie z mikrofalówki? - 30 sekund i gotowe.


25.Ilu mê¿czyzn jest potrzebnych do wkrêcenia ¿arówki? - Dowiemy siê jak tylko który¶ wstanie z kanapy.


26.Jaka jest ró¿nica miêdzy barem a ³echtaczk±? - Wiêkszo¶æ mê¿czyzn nie ma problemu ze znalezieniem baru.


27.Dlaczego mê¿czy¼ni nigdy nie pokazuj± swoich uczuæ? - Nie mo¿na pokazywaæ czego¶ czego siê nie ma.


28.Kobieta:- czy kochasz mnie tylko dlatego ¿e mój ojciec zostawi³ mi fortunê? - Mê¿czyzna:- ale¿ sk±d skarbie, kocha³bym Ciê tak samo, bez wzglêdu na to, kto zostawi³ by Ci fortunê.


29.Jak sprawiæ aby mê¿czyzna by³ szczê¶liwy w sypialni? - Przenie¶ tam telewizor.


30.Po czym poznaæ ¿e mê¿czyzna mia³ orgazm? - Przewraca siê i zaczyna chrapaæ.


31.Jaka jest ró¿nica miêdzy mê¿czyzn± a lekarzem? - Lekarz jest uprzejmy gdy prosi ¿eby¶ siê rozebra³a. - Lekarz s³ucha gdy narzekasz. - Lekarz myje rêce zanim Ciê dotknie.


32.Dlaczego puszki z piwem tak ³atwo siê otwiera? - Przyjrzyj siê kto je otwiera.


33.Co to oznacza, gdy jeste¶ w domu a mê¿czyzna okazuje Ci nagle zainteresowanie i sympatiê? - Pomyli³a¶ domy.


34.Jaka jest ró¿nica miêdzy mê¿czyzn± a wielb³±dem? - Wielb³±d mo¿e pracowaæ 8 dni bez picia, podczas gdy mê¿czyzna mo¿e piæ 8 dni nie pracuj±c.
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadia » 4 lis 2006, 19:30 Re: Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

Kilka już znałam :d Ale świetne jest ! Nieźle się uśmiałam.

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 4 lis 2006, 20:37 Re: Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

Dobre mio :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 4 lis 2006, 21:14 Re: Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

Cytuje slowa Mio : "Cos slabo sie staracie z tymi kawalami o facetach "
Malo Ci jeszcze.... :?: tak na marginesie ja sie dopiero rozkrecam :mrgreen:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez maccumail » 5 lis 2006, 00:11 Re: Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

a ja jestem przeciwny to klamstwo jet i tyle trafiamy do kuwety nie mam problemow z ogonem podniesionym do gory i hehe i wiem gdzie jets lechtaczka ;)
a to calkiem swieze jednak bez miniatur >>>KLIK<<<
Avatar użytkownika
maccumail
Rozeznany
 
 
Posty: 143
Wiek: 40
Dołączył: 28 maja 2006, 02:28
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Nadia » 5 lis 2006, 08:40 Re: Dlaczego kot jest podobny do faceta..... ;-)

maccumail, to może ty jesteś poprostu wyjątkiem ;d

Nadia
Raczkujący
 
 
Posty: 97
Dołączyła: 11 wrz 2006, 12:07
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HUMOR

cron