Dlaczego zwolnilem swoja sekretarke...:)))

Kawały, śmieszne animacje i wszystko co może wywołać na naszej twarzy uśmiech.

KobietaPostNapisane przez Anek » 4 lut 2007, 12:15 Dlaczego zwolnilem swoja sekretarke...:)))

:mrgreen: ...
Załączniki
rewelecja1.JPG
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Lukaas85 » 4 lut 2007, 13:38 Re: Dlaczego zwolnilem swoja sekretarke...:)))

Life's a bitch :mrgreen:
What would Elvis do?
Avatar użytkownika
Lukaas85
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1619
Wiek: 39
Dołączył: 20 cze 2006, 22:26
Lokalizacja: GłowaWłasnaOsobista
Reputacja: 1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Edyta » 4 lut 2007, 19:14 Re: Dlaczego zwolnilem swoja sekretarke...:)))

dobre to,ale juz slyszalam :mrgreen:
Avatar użytkownika
Edyta
Zadomowiony
 
 
Posty: 973
Wiek: 44
Dołączyła: 11 sie 2006, 18:00
Lokalizacja: Polska
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez MichalITG » 4 lut 2007, 21:02 Re: Dlaczego zwolnilem swoja sekretarke...:)))

Gdyby nie te dzieci..... ;)

MichalITG
Początkujący
 
 
Posty: 36
Wiek: 44
Dołączył: 22 sty 2007, 20:04
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 7 lut 2007, 20:32 Re: Dlaczego zwolnilem swoja sekretarke...:)))

a to podobne do tego o gosciu ktory mial sie zenic, dzien przed slubem byl akurat w domu narzeczonej, i mlodsza siostra, niezla laska, dolapala go sam na sam w holu. przytulila sie do niego calym cialem i szeptnela mu do ucha: dzisiaj, jeszcze zanim bedziesz nalezal do mojej siostry, chce cie miec....... koles odwrocil sie na piecie i wyszedl z domu, na trawniku przed domem czekala na niego narzeczona z cala rodzina, tesc pogratulowal mu wyboru, a przyszla zona powiedziala ze zdal test, jaki jest wniosek z tej historii? ............................. prezerwatywy zawsze trzymaj w samochodzie

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 15 mar 2007, 11:55 Re: Dlaczego zwolnilem swoja sekretarke...:)))

no to zeby niebylo ze slepy jestem albo roztrzepany

Shon napisał(a):mowilem ze one wszystkie to takie no te pulapki na nas zakladaja o


hahaha dobre urodziny :)


a tak sie posty nabija no a tu juz 300 pyklo :)
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HUMOR