laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez vanilia » 7 lip 2008, 15:32 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

Super pomysł z tym spotkaniem, z chęcią poznam nowe osoby, bo jakoś się tu samotna czuje i niezrozumiana od kiedy wzięłam ślub, teraz to mi każdy termin pasuje bo i tak nie pracuje i szukam pracy także chętnie zrobię sobie przerwę :). Buziaczki :588:
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 8 lip 2008, 17:37 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

vanilia napisał(a):jakoś się tu samotna czuje i niezrozumiana od kiedy wzięłam ślub,
hihihi brzmi jak ostrzezenie ;)
cos ucichlo o tym spotkanku..... moze jakas kafejka /cukiernia w centrum?????
:-P
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 8 lip 2008, 18:59 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

olivka napisał(a):
vanilia napisał(a):jakoś się tu samotna czuje i niezrozumiana od kiedy wzięłam ślub,
hihihi brzmi jak ostrzezenie ;)

To nie ostrzeżenie, poprostu odczuwam, że wiele lasek zazdrości mi męża i odsuwają sie ode mnie (tak to jest jak się młodo wychodzi za mąż, dla niektórych za młodo), ale zawsze mam wsparcie w moim kochanym Serduszku ;srece:
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Anek » 8 lip 2008, 20:38 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

vanilia napisał(a):
olivka napisał(a):
vanilia napisał(a):jakoś się tu samotna czuje i niezrozumiana od kiedy wzięłam ślub,
hihihi brzmi jak ostrzezenie ;)

To nie ostrzeżenie, poprostu odczuwam, że wiele lasek zazdrości mi męża i odsuwają sie ode mnie (tak to jest jak się młodo wychodzi za mąż, dla niektórych za młodo), ale zawsze mam wsparcie w moim kochanym Serduszku ;srece:


Co ma do tego wiek bo nie rozumiem? Zreszta bardzo dziwny ten twoj powod. :neutral: Co twoj maz ma takiego specjalnego w sobie czego nie maja inni mezowie? Rozumiem ze go kochasz i jest wszystkim dla Ciebie no ale moze czas wszystkie wolne kolezanki zmienic na mezatki. Nie sadze ze wtedy bedziesz odczowac nadal jakies zagrozenie, a moze to poprostu inny powod. Pozdrawiam :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 8 lip 2008, 21:14 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

vanilia napisał(a):To nie ostrzeżenie, poprostu odczuwam, że wiele lasek zazdrości mi męża


nie przejmuj sie zazdrosnicami...
taki juz ten swiat jest..pelen zawstnych ludzi zyczacych jak najlepiej w zyciu ale tylko sobie...

szukaj znajomych wsrod szczesliwie mezatych dziewczyn
take kolezanki nie beda ci zazdroscily meza bo beda mialy swojego polowka zyciowego u boku ;)
pozdr ;)
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 8 lip 2008, 21:40 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

Anek napisał(a):
vanilia napisał(a):
olivka napisał(a):
vanilia napisał(a):jakoś się tu samotna czuje i niezrozumiana od kiedy wzięłam ślub,
hihihi brzmi jak ostrzezenie ;)


Co ma do tego wiek bo nie rozumiem? Zreszta bardzo dziwny ten twoj powod. :neutral: Co twoj maz ma takiego specjalnego w sobie czego nie maja inni mezowie? Rozumiem ze go kochasz i jest wszystkim dla Ciebie no ale moze czas wszystkie wolne kolezanki zmienic na mezatki. Nie sadze ze wtedy bedziesz odczowac nadal jakies zagrozenie, a moze to poprostu inny powod. Pozdrawiam :wink:


Nie chodzi o to co on ma w sobie tylko o to, że jest, wiele moich "koleżanek" to dziewczyny w nieszczęśliwych związkach, poniżane itd, a tu ja w wieku 20 lat wychodzę za mąż i mam kochającego i opiekuńczego męża na którego zawsze mogę liczyć, ja zagrożenia nie czuję, to one mnie odepchnęły a nie ja je :) .
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Anek » 8 lip 2008, 22:31 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

vanilia napisał(a):
Anek napisał(a):
vanilia napisał(a):
olivka napisał(a):
vanilia napisał(a):jakoś się tu samotna czuje i niezrozumiana od kiedy wzięłam ślub,
hihihi brzmi jak ostrzezenie ;)


Co ma do tego wiek bo nie rozumiem? Zreszta bardzo dziwny ten twoj powod. :neutral: Co twoj maz ma takiego specjalnego w sobie czego nie maja inni mezowie? Rozumiem ze go kochasz i jest wszystkim dla Ciebie no ale moze czas wszystkie wolne kolezanki zmienic na mezatki. Nie sadze ze wtedy bedziesz odczowac nadal jakies zagrozenie, a moze to poprostu inny powod. Pozdrawiam :wink:


Nie chodzi o to co on ma w sobie tylko o to, że jest, wiele moich "koleżanek" to dziewczyny w nieszczęśliwych związkach, poniżane itd, a tu ja w wieku 20 lat wychodzę za mąż i mam kochającego i opiekuńczego męża na którego zawsze mogę liczyć, ja zagrożenia nie czuję, to one mnie odepchnęły a nie ja je :) .


W takim razie przykro mi jezeli to tak wyglada. Zdecydowanie musisz zmienic krag znajomych. Zapewniam Cie tak jak napisala Olivka trafisz na take ktore podobnie jak Ty sa szczesliwe i bedziesz mila o czym z nimi porozmawiac. :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez kahanie » 9 lip 2008, 08:03 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

To co dziewczyny,kidedy ta kawa???

kahanie
Raczkujący
 
 
Posty: 72
Wiek: 43
Dołączyła: 24 lip 2006, 17:37
Lokalizacja: B'ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 24 lip 2008, 10:53 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

ja juz jestem 11 miesięcy po zakonczonej ciązy wczesniej przytyłam 40kg a teraz schudłam i wyglądam lepiej niz przed ciążą he he więc mogę sie dopisać do tego postu bo nie jestem w ciązy i laska ze mnie też jest g:fuckyou2
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Shon » 24 lip 2008, 22:42 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

poczatek byl dobry wciagnal mnie nawet,

ale odbiegacie od tematu przyznam, ze sie zawiodlem, proponuje to

zuzia
cytat:
Ostatnio wywalili mnie z księgarni za przestawienie wszystkich Biblii do działu "Fantastyka"...

Obrazek
Avatar użytkownika
Shon
Zadomowiony
 
 
Posty: 957
Wiek: 52
Dołączył: 3 sie 2006, 07:10
Lokalizacja: B&ham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez oliwka_26 » 18 sie 2008, 15:15 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

[ Dodano: Pon Sie 18, 2008 16:16 ]
temat troszke umarl smiercia naturalna ....moja propozycja Brindley place ....moze ten piatek???? kawa i cos mega slodkiego;)
Ostatnio edytowano 19 sie 2008, 18:13 przez oliwka_26, łącznie edytowano 1 raz

oliwka_26
Rozeznany
 
 
Posty: 196
Dołączyła: 20 gru 2006, 22:09
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 18 sie 2008, 17:48 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

ja bym sie chetnie pisala na to, ale niestety w piatek w pracy do 7mej :(
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Zuzka » 1 paź 2008, 10:38 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

Hej Laski, wpisuje sie tu jako jeszcze nie w ciazy, ale nie ukrywam, chcialabym juz dolaczyc do grona tych wlasnei lasek:))
Jest cala masa babskich tematow innych niz dzieci, ale przychodzi taki moment, ze zegar bilogiczny zaczyna tykac.... i chcialoby sie zeby to tez dotyczylo wlasnie mnie!

Pozdrowienia gorace.

Zuzka
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 25 wrz 2006, 13:24
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 1 paź 2008, 13:13 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

Rany, ja sie wybiore do zegarmistza z tym zegarem, bo chyba mam popsuty...nie tyka :mrgreen:
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET