laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez asia77 » 1 lip 2008, 18:45 laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

to nie jest dyskryminacja kobiet w ciazy, ale zauwazylam ze do dluzszego czasy jedyne tematy jekie tutaj sa poruszane sa glownie poswiecone kobietom ciezarnym. chcialabym sie przekonac czy wszystkie polki w birmingham sa w ciazy czy jeszcze jakies nie w ciazy sa. ja zaczynam jako pierwsza, sa jeszcze jakies inne. pytam czysto z ciekawosci, bo cos sie tylko ciezarne ostatnio odzywaja, jakby na swiecie nic ciekawego poza ciaza nie bylo.
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

i uwierz mi ze nic ciekawszego od noszenia pod swoim sercem drugiego serduszka niema na tym swiecie :smile:

[ Dodano: Wto Lip 01, 2008 22:02 ]
chyba niebylas w ciazy ale jak bedziesz to sie przekonasz.Pozdrawiam :smile:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 1 lip 2008, 21:25 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

i sie zgadazam, po za truskawkami z szampanem i facetem w gorace dni co by pomogl z olejkiem do opalania. powtarzam to nie jest temat atakujacy kobiety w ciazy, wiec wrzyccie na luz, niech zobacze ile kobiet jeszcze w ciaze w birmingham nie zaszlo, a kobietom w ciazy zycze jak najlepiej, zdrowych dzieci i przespanych nocy.
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Anek » 1 lip 2008, 22:11 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

jeszcze nie w ciazy... :mrgreen: ale bardzo powaznie o tym zaczynam myslec nie tylko ze wzgledu na wiek ale na odzywajacy sie instykt maciezynski... Pozdrawiam wszystkie mamusie i nie mamusie :wink:
Aby oszukać kobietę, potrzebny był wąż, ale aby oszukać męzczyznę, wystarczyła kobieta.
http://maybebaby.bloog.pl
Moje okolice: http://pl.youtube.com/watch?v=9MNBS_pHPyA
Avatar użytkownika
Anek
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1682
Wiek: 43
Dołączyła: 15 sie 2006, 19:58
Lokalizacja: Sutton Coldfield
Reputacja: 27
Pokojowy

A ja juz po ciazy i to prawie 6 lat.Pozdro
If you don't aim at anything you achieve nothing (jeśli do niczego nie dążysz, nic nie osiągniesz)
Avatar użytkownika
moniavika
Rozeznany
 
 
Posty: 227
Wiek: 47
Dołączyła: 1 mar 2007, 13:44
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

No i widzisz, kochana, i tak ciazowki ci sie tu wpisuja. Nic dziwnego, bo twoj temat brzmi troszke chamsko- 'laski, czyli kobiety nie w ciazy'- interpretacja sama sie narzuca jakobys twierdzila, ze kobiety w ciazy to juz nie laski... Ehh...
Dodam, ze jestem w ciazy i... wciaz jestem laska :P

Aggressiva
Początkujący
 
 
Posty: 43
Dołączyła: 24 maja 2007, 15:54
Reputacja: 0
Neutralny

Ja tez nie czuje sie jak jakis paszczur chociaz jestem po ciazy. Wrecz przeciwnie moglabym sama smialo o sobie powiedziec, ze jeszcze jestem laska ;)
Avatar użytkownika
mamuśka twins
Stały Bywalec
 
 
Posty: 369
Wiek: 42
Dołączyła: 19 mar 2007, 19:23
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 2 lip 2008, 13:21 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

mamuśka twins napisał(a): Wrecz przeciwnie moglabym sama smialo o sobie powiedziec, ze jeszcze jestem laska ;)
co za skromnosc!!! :roll:
ah ale sie nie dziwie... avatarek twoj mowi sam za siebie Mamuska!!!
Napewno z Ciebie lasencja a ciaza niema nic do tego...
jak kobieta dba o siebie (tak jak Ty czy Ja hihihi)
to zadna ciaza jej nie zniszczy.... hihihi ;) :wink: :wink: :mrgreen:


dolaczam do lasek nie w ciazy :mrgreen:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Ana :) » 2 lip 2008, 13:29 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

No to ja juz tez nie w ciazy :roll: wiec moge sie dopisac ,choc dziwnie to brzmi :" laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie"a o czym mianowicie mialby byc tu prowadzony temat ? :roll: ciuchy? makijarze?figura..itd? hmmm

Pozdrawiam jednak ciezarne laseczki :mrgreen: bo dziecko jest najwarzniejsze i tak bedzie zawsze :-)

Ana :)
Rozeznany
 
 
Posty: 288
Dołączyła: 27 sie 2007, 14:28
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 2 lip 2008, 14:40 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

Ja też nie jestem w ciąży, ale nie uważam żeby kobiety w ciąży nie były laskami, w końcu w będąc w ciąży działają hormony i jest się szczęśliwszym a przez to piękniejszym :). Ja nie myślę jeszcze o dziecku, bo wiem jaka to odpowiedzialność, nie wystarczy tylko urodzić, trzeba dziecko dobrze wychować i zapewnić mu dobry byt, a to naprawdę ciężka praca. Moja siostra ma bliźniaki, moje dwa oczka w głowie i wiem jaka to ciężka ale jaka przyjemna "praca". Pozdrawiam i ślę ukłony wszystkim mamuśką!!!
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez olivka » 2 lip 2008, 15:41 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

vanilia napisał(a):nie wystarczy tylko urodzić, trzeba dziecko dobrze wychować
otoz to!! :mrgreen:

a temat poprostu dla kobiet nie gadajacych o dzieciach - jak to mamusie lubia robic w innych tematach ;) (ah sama tylko bym gadala o moim dzieciatku ;) )

laski to mi sie kojarzy z fajna figurka, no wiec co robicie zeby takowa utrzymac?basen, fitnesik? diety?
ja ostatnio przymierzalam sie do dietki ale..mi nie wyszlo i sobie darowalam. :mrgreen:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia77 » 2 lip 2008, 20:02 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

alez kochane, laska to nie stan ciala tylko umyslu, nie trzeba miec ciala anorektycznej modelki (wedlug mnie to one sa brzydkie), a kto zabroni kobiecie uwazac sie za laske, jestes seksy jesli sie czujesz seksy, nawet faceci to potwierdza. ja chce poprostu zobaczyc tutaj kobiety ktore potrafia porozmawiac na inne tematy niz ciaza i dzieci. ja w ciazy nie jestem, kiedys owszem chce. ja ciezarnych nigdy krytykowac nigdy nie bede, widac na ulicy kobiety w ciazy laski, na forum wedlug mnie same sie pograzaja podpisujac sie ciezarowki czyli kobiety w ciazy.ja tak o nich nie mysle, bo dziecko po 9ciu miesiacach wyjdzie i zadna z nich jak ciezarowka nie wyglada. pozdrawiam was kochane laseczki, w ciazy czy nie ;)
"Mastering others is strength; mastering yourself is true power."
Avatar użytkownika
asia77
Rozeznany
 
 
Posty: 173
Wiek: 43
Dołączyła: 4 mar 2008, 19:51
Lokalizacja: wroclaw
Reputacja: 2
Neutralny

a ja dodam ze po urodzeniu wygladam jeszcze lepiej niz przed(nie to zebym przed miala cos do siebie)asiu77 wiem ze chcialas dobrze ale ci to troszke niewyszlo.Sproboj moze jakiegos innego tematu zeby nikogo nie urazic pozdrawiam i powodzenia :grin:

julka030308
Rozeznany
 
 
Posty: 291
Dołączyła: 6 maja 2008, 16:05
Lokalizacja: solihull
Reputacja: -1
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ulenka21 » 2 lip 2008, 22:00 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

Ja podobno tez po porodzie wyladnialam, ale z tego co slyszalam, dziewczynki zabieraja w czasie ciazy urode, wiec moze to stad;o)Ach, tak czy inaczej wszystko sprowadza sie Asiu do ciazy na tej stronie, wiec chyba nie ma co walczyc z wiatrakami;o)Jak widac wiekszosc z nas na forum to juz mamusie, a najwazniejszym tematem kazdej z nas jest nasza pociecha, bez wzgledu na to czy jest jeszcze w brzuszku czy juz poza.Pozdrawiam:o)

ulenka21
Raczkujący
 
 
Posty: 89
Wiek: 42
Dołączyła: 18 sie 2007, 15:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogunia » 2 lip 2008, 22:14 Re: laski, czyli kobiety nie w ciazy wpisujcie sie

a ja nie jestem w ciąży i nie mam dziecka - może kiedyś jak podrosne bo za młoda jeszcze jestem ;) i cieszę się życiem
pozdrawiam wszystkie laseczki

bogunia
Administrator
 
 
Posty: 548
Wiek: 43
Dołączyła: 16 kwi 2006, 09:27
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET