Z jakim najmlodszym dzieckiem lecieliscie?

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 30 wrz 2008, 09:41 Z jakim najmlodszym dzieckiem lecieliscie?

Chodzi mi o niemowlaczki. Ile mialy tygodni, miesiecy, kiedy pierwszy raz lecialy samolotem?
Czy mieliscie jakies problemy?
Jakies dobre rady oprocz karmienia przy starcie i ladowaniu?
Pozdrawiam :mrgreen:
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 30 wrz 2008, 11:23 Re: Z jakim najmlodszym dzieckiem lecieliscie?

ann11281, ja leciałam z moją Roksaną jak miała 4miesiace, nie miałam znią zadnych problemów, była nakarmiona, przewinięta i na starcie zasnęła :) Poniewaz samolot nie był przepełniony, nikt zabardzo nie chcial siedziec koło dziecka więc miałam 2siedzenia wolne obok siebie tak więc na czas lotu połozyłam sobie tam dziecko, spiełam pasami i mogłam swobodnie sobie poczytac , napic sie kawy, podziwiać chmury od drugiej strony ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 30 wrz 2008, 17:56 Re: Z jakim najmlodszym dzieckiem lecieliscie?

Moja miala 2 miesiace podczas pierwszego lotu :grin: Nie mialam z Nia zadnych problemow :wink: Nic nie dawalam do picia podczas startu czy ladowania. Byla tylko do mnie przypieta. Pozniej lezala na fotelu obok. To samo byla podczas lotu jak miala 9 miesiecy. Mi sie wlasnie wydaje, ze dzieci tak nie odczuwaja tych calych zmian cisnieni o ogolnie lepiej znosza lot. :wink:
Dobra rada? To nie stresowac sie i uzbroic sie w cierpliwosc :smile: Bo im starsze dziecko tym potrzeba jej wiecej :-D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET