POMOCY! WOZEK-jaki najlzejszy, najbardziej funkconalny etc..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
:arrow: Mamusie testowanie wozkow macie za soba, powiedzcie wiec z ktorych jestescie bardo zadowolone , a z ktorych wogole.
Ktore firmy polecacie, a ktore odradzacie zupelnie.
Wozek z gondola czy bez?

:!: POMOCY mam totalny metlik:D

Poradzcie cos bo mozna oszalec i wyrwac sobie wszystkie wlosy z glowy:DD :mrgreen: :mrgreen:
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

My mamy Britax Vigour 3+ i jestesmy zadowoleni. Wózek nie ma gondoli ale tzw. 'spacerówka' rozkłada się do pozycji leżącej czyli dzidzia od urodzenia moze w nim lezec. Do tego mamy fotelik samochodowy, ktory rowniez moze sluzyc jako czesc wozka - zakladasz fotelik na rame i heya :) Wózek się składa, mógłby byc lżejszy ale jest bardzo funkcjonalny, dobrze sie go prowadzi i ładnie wygląda. Możesz go zobaczyć na http://www.kiddisave.co.uk/store/produc ... nthracite/
Avatar użytkownika
Fisher
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączył: 10 lut 2007, 12:07
Lokalizacja: Inąd
Reputacja: 1
Neutralny

Ja mialam 2 wozki, pierwszy to graco quatrro deluxe z gondla, nosidelkiem. Zalety to bardzo duzy kosz pod spodem, skladany i rozkladany jedna reka, natomiast pozniej przestal mi pasowac bo im ciezsze bylo moje dziecko tym ciezej sie go prowadzilo, byl malo zwrotny. Kilka miesiecy temu kupilam qunny buzz trojkolowy ten jest rewelcyjy, swietnie sie prowadzi, jest bardzo zwrotny i dobrze podbija krawezniki, wada jest maly kosz i to ze godole trzeba dokupic oddzielnie oraz kilka innych dodatkow np kosz, spiworek, wtedy to drogo wychodzi ale mysle ze warto.

gaga01
Rozeznany
 
 
Posty: 100
Wiek: 40
Dołączyła: 4 wrz 2007, 13:56
Lokalizacja: Warszawa/Walsall
Reputacja: 1
Neutralny

gaga01 ma racje qiunny jest super!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
basia

barbara1r
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Wiek: 38
Dołączyła: 14 wrz 2007, 16:58
Reputacja: 2
Neutralny

bogini8 ja mialam Britax Voyager Ultra Travel System,znalazlam tutaj dla ciebie w miare wyrazne fotki http://www.freeads.co.uk/portsmouth/hou ... ystem/view bylam z niego bardzo zadowolona---niedawno go sprzedalam :(,bardzo lekko sie prowadzil,przednie skretne kola,super ten wklad/torba dla maluszka,mozna bylo wypiac i wyprac swobodnie,potem jest spacerowka,ktora to rozklada sie do pozycji lezacej,co wazne bylo dla mnie to nie byl on waski tak jak to przewaznie wiekszosc spacerowek,moj maly mial skonczone 2latka i jeszcze mial peeelno miejsca.
pozdrawiam i zycze udanego wyboru :grin:

[ Dodano: Pon Sty 25, 2010 22:18 ]
dodam ze mial bardzo pojemny kosz na zakupy i bardzo lekko sie skladal jak rowniez i rozkladal.
Avatar użytkownika
kalini812
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 42
Dołączyła: 23 kwi 2008, 18:28
Lokalizacja: Tamworth---Wrocław
Reputacja: 2
Neutralny

dla mnie pierwsza podstawowa sprawa mosi byc lekki, bo mam schody do przebycia i to dosc strome, a druga sprawa duzy kosz na zakupy-bo lubie zakupowac:DDDD
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

ja wole 3 kolke i opony na powietrze amortyzuje wstrzasy co przy schodach ma duze znaczenie wiem bo mieszkam na pierwszym pietrze.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

bogini8 moim zdaniem najlepszy dla dziecka wozek to taki,w ktorym jest pozycja lezaca,bo wiekszosc wozkow w uk tego nie ma,tylko sa to pozycje na w pol-siedzace,czyli spacerowka.Wozkow jest mnostwo takze bedziesz miala w czym wybierac :) Ja zdecydowalam sie na Silver Cross 3D Pram System i jestem z niego bardzo zadowolona :-)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

My kupilismy wozek Baby smile i w sumie nawet jestesmy z niego zadowoleni. W sklad wozka wchodzi gondolka, spacerowka, nosidelko i torba na dzieciece drobiazki. Znalazlam zdjecia, tazke sobie kuknij; http://www.bobowozki.com.pl/product_inf ... nt=1635_11
Malemu jest mu w nim baardzo wygodnie. Koszyk na zakupy jest bardzo pojemny i mimo tego,ze pisze iz nadaje sie na 3,5 kg my tam dosc duzo wkladamy i nic sie nie targa;). Przednie kola skretne, tylne papowane...hmm reszte mozesz sobie doczytac na stronce;). Musze dodac,ze wozek przeszedl wiele..a dokladniej wiele wypraw terenowych itp. i jak narazie trzyma sie dobrze.
Jezeli masz schody, to wozek z gondolka bedzie dla Ciebie wybawieniem. Ja musialam taskac wszystko na drugie pietro, dlatego gondolke odpinalam, malego zanosilam do mieszkania , po czym schodzilam na dol po rame :wink: .Ah i ogolnie wozek jest lekki i latwo sie prowadzi :wink:
Pozdrawiam ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny


Anna G
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 8 gru 2008, 07:09
Lokalizacja: Wrocław-Tamworth
Reputacja: 1
Neutralny

Dzieki dziewcyzyny za odpowiedzi.Angielskie wozki ogolnie sa mala fajne, myslalam tez o sprowadzeniu sobie wozka z Polski, bo wychodzi to czesto taniej niz kupic angielski woze.

Co do gondoli to wlasnie nie wiem, dzidziaurodzi sie wogole w kwietniu to bedzie wiosna, i czytalam gdzies ze jak dzidzia sie rodzi wiosna albo latem to upowanie wozka z gondola jest bez sensu bo sie jej nie uzywa, ale nie wiem czy to prawda;/

Czy nie lepiej kupic sobie lzejsza spacerowke rozkladana do lezenia i fotelik samochodowy?

A powiedzcie mi czy slyszalyscie cos o takim wozku albo co o o nim myslicie?:
http://www.delti.com.pl/wozek-dzieciecy-emu
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

bogini8 napisał(a):
Co do gondoli to wlasnie nie wiem, dzidziaurodzi sie wogole w kwietniu to bedzie wiosna, i czytalam gdzies ze jak dzidzia sie rodzi wiosna albo latem to upowanie wozka z gondola jest bez sensu bo sie jej nie uzywa, ale nie wiem czy to prawda;/

Czy nie lepiej kupic sobie lzejsza spacerowke rozkladana do lezenia i fotelik samochodowy?


A gdzie czytalas takie brednie :roll: .Moj synek urodzil sie w lipcu i gondola byla jak zbawienie az do konca listopada ;) . Dziecku musi byc wygodnie, musi miec tyle miejsca,zeby sie rozlozyc czy tez przeciagnac takze wedlug mnie nie ma co gniesc dziecka w siedzonku samochodowym zamiast prawdziwej gondolki.Plus to,ze zawsze mozna dziecko polozyc na brzuszku jak sie mu znudzi lezenie na pleckach ;) . Kolejnym plusem jest to,ze dziecko bedzie zworcone do Ciebie a nie tak jak w rozkladanych "normlanych"spacerowkach gdzie dziecko jest zwrocone do drogi....
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

Kitty napisał(a):A gdzie czytalas takie brednie :roll: .Moj synek urodzil sie w lipcu i gondola byla jak zbawienie az do konca listopada ;) . Dziecku musi byc wygodnie, musi miec tyle miejsca,zeby sie rozlozyc czy tez przeciagnac takze wedlug mnie nie ma co gniesc dziecka w siedzonku samochodowym zamiast prawdziwej gondolki.Plus to,ze zawsze mozna dziecko polozyc na brzuszku jak sie mu znudzi lezenie na pleckach ;) . Kolejnym plusem jest to,ze dziecko bedzie zworcone do Ciebie a nie tak jak w rozkladanych "normlanych"spacerowkach gdzie dziecko jest zwrocone do drogi....

Dokladnie tak samo mysle.
Poczatkow tez chcialam tylko w spacerowke Mala wsadzic, ale jak przemyslalam wszystkie za i przeciw - zmienilam zdanie.

No i zdecydowane NIE mowie travel systemowi. Moim zdaniem w foteliku dziecko mozna wyjatkowo czasem przewozic. A nie stale poskrecane foteliku :cry:
Who said the past is finished
Who said the future is before me ...
Avatar użytkownika
Katik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 316
Dołączyła: 27 cze 2007, 11:43
Lokalizacja: tu... i tam...
Reputacja: 3
Neutralny

Ale chyba dzdzi nie trzeba w foteliku wozic non stop, nie mozna w sacerowce rozlozonej poziomo, w spiworku ewentualnie? ta opcja nie nadaje sie jako zastepstwo gondoli??;//

A powiedzcie mi do ktorego miesiaca dzdzia sie miesci w gondoli??
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Ja tez podzielam zdanie dziewczyn,ze gondolka jest najlepsza.Dzidzia w niej bedzie wygodnie lezec,a w foteliku caly czas bedzie na w pol-siedzaco.W spacerowke spokojnie mozesz wlozyc jak dziecko ma okolo 5,6 miesiecy no i do tego czasu uzywac gondolki.

[ Dodano: Sro Sty 27, 2010 18:31 ]
Mialo byc do 5 miesiecy ;)
Avatar użytkownika
kindzulinaa
Zadomowiony
 
 
Posty: 877
Wiek: 37
Dołączyła: 28 cze 2007, 22:48
Reputacja: 22
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET