szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
tak jak w temacie chcialabym znalezc dobry szampon i odzywke do wlosow cienkich ktore sa narazane czesto na dzialanie wysokiej temperatury (suszareczka i prostownica). ostatni ozauwazylam ze wlosy przetluszczaja mi sie w zastraszajacym tempie albo dla przeciwwagi sa wysuszone jak siano...eh miks na mojej glowie nie do ogarniecia. jak ktos cos moze podpowiedziec to bede wdzieczna
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez iwi24 » 13 mar 2010, 17:24 :)

hej roślinka:) mam ten sam problem z wloskami co Ty:( i dlatego polecam Ci najlepszy (moim zdaniem) szmpon wraz z odzywką Nicki Clarke, przesyłam Ci stronke z produktami http://www.nickyclarke.com/products.asp?catid=12
Ja używam szamponu i odżywki i jestem bardzo zadowolona,włosy mam błyszczące, nawilżone i świetnie się układają,co jest dla mnie bardzo ważne ponieważ też susze i prostuje włoski...
Spróbuj,ja polecam!!!
pozdrawiam

iwi24
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Dołączyła: 5 mar 2010, 15:33
Reputacja: 0
Neutralny

roslinka_zielona, nie wiem czy ci pomoge, bo mam krecone wlosy, ale suche bardzo. ja uzywam w tej chwili herbal essences szampon+odzywka jestem bardzo zadowolona, takze polecam ta serie. Uzywam tez preparatu z jedwabiem na koncowki.
Jesli uzywasz duzo prostownicy i suszarki, moze sprubuje uzywac po myciu preparatow specjalnie przeznaczonych do modelowania wlosow prostownica , w sklepie znajdziesz bardzo duzo takich preparatow do wyboru:

http://www.boots.com/en/Beauty/Hair/Sty ... ion-Spray/
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez KEM » 13 mar 2010, 17:36 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

ja osobiście polecam produkty firmy Matrix- są one specjalnie stworzone do pielęgnowania włosów poddanych działaniu wysokich temperatur tj suszarka i prostownica. Efekt jest suuuuuper!!!! :D
a tu link
http://www.matrixhaircare.co.uk/our-pro ... rcare.aspx
pozdarwiam
Avatar użytkownika
KEM
Początkujący
 
 
Posty: 40
Dołączyła: 29 paź 2007, 16:38
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez asia.z » 13 mar 2010, 18:19 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

bogini8 napisał(a):Uzywam tez preparatu z jedwabiem na koncowki

Szczerze polecam,jest rewelacyjny
Lepiej grzeszyc i zalowac niz zalowac ze sie nie zgrzeszylo

asia.z
Raczkujący
 
 
Posty: 94
Wiek: 48
Dołączyła: 16 sty 2007, 16:37
Lokalizacja: Erdington
Reputacja: 2
Neutralny

asia.z napisał(a):bogini8 napisał/a:
Uzywam tez preparatu z jedwabiem na koncowki

i ja rowniez.

Szmpon elvive w rozowej butelce rewelacyjnie rozswietla wlosy i super sie rozczesuje i wydaja sie bardzo zdrowe. Ja mam wlosy przetluszczajace sie u nasady a suche na koncach w/w szampon mi pomaga utrzymac kondycje wlosow i to dlugich a jak wiadomo dlugie wlos ciezko sie o nie dba. Ale kiedys czytalam artykul i pisali, ze co jakis czas nalezy zmienic szmpon ale nie wiem na ile to prawda.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 13 mar 2010, 22:54 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

A ja stosuje pielęgnacje naturalną. Szampony niestety musze wlec z polski bo tu mnie wszystko uczula :roll:
Ale najlepsza pielęgnacja włosów to wszelkiego rodzaju olejki, nakładane na włosy na całą noc. Może wymienię to co ja używam:
Vatika enriched coconut oil,
Olejek kokosowy nierafinowany,
Amla,
Olej migdałowy,
Olejek rycynowy,
Oliwa z oliwek,
Olej palmowy czerwony.
I olejek z korzenia łopianu ale to z Polski przywożę.

Z kosmetyków to maska Vatika hot oil treatment i Vatika naturals styling cream, do dostania w azjatyckich sklepach.

A z drogeryjnych to tylko Aussie 3 Minutes Miracle Reconstructor.

A prostownica to złooo dla włosów i żaden kosmetyk ich nie uratuje. Jedynie oblepi silikonem i wizualnie poprawi wygląd, chwilowo.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez VA » 13 mar 2010, 23:51 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

Mam długie włosy więc też mogę się na ten temat nieco wypowiedzieć :-D
Polecam profesjonalne produkty firmy Tigi, bardzo popularne w salonach fryzjerskich w UK. Najtańsze nie są, ale są naprawdę warte swojej ceny, czasami można znaleźć ich produkty nieco taniej w TKMaxxie. Najbardziej mi, i mojej żonie również, odpowiada szampon Bed Head Control Freak oraz Bed Head Self Absorbed, oraz odżywka Catwalk Headshot - wygładzająca, żona też używała czegoś od nich do prostowania włosów i była bardzo zadowolona. Ich produkty są naprawdę świetne, wydajne i mają nieziemskie aromaty, ogromny asortyment, znajdzie się coś odpowiedniego dla każdych włosów.
Z innych marek mogę śmiało polecić odżywkę Redken Smooth Down, oraz jedwab Biosilk. Również Kasusa odżywki są znakomite, szamponów nie testowałem. Matrix jest dość delikatny i trochę słabo działa, zanadto mnie nie przekonuje. Natomiast byłem mocno zawiedziony profesjonalnymi produktami Welli, wydajność i jakość niewiele różni się od produktów sklepowych.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

no to mam czym podzialac bardzo dziekuje wszystkim za pomoc a jak odnajde cudowny eliksir dla siebie to dam znac co i jak ;)
Avatar użytkownika
roslinka_zielona
Rozeznany
 
 
Posty: 102
Wiek: 39
Dołączyła: 7 cze 2009, 21:30
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 14 mar 2010, 09:58 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

VA napisał(a):jedwab Biosilk

Jedwab tak, ale akurat na biosilk to radziłabym uważać. Zawiera wysuszający alkohol i przy dłuzszym używaniu może doprowadzić włosy do ruiny. Wysuszyć i spowodować łamanie i rozdwajanie.
Kupując jedwabie zwracaj cie uwagę na zawartość alkoholu w składzie.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

roslinka_zielona moze sprobuj Tresemme :?: Ja uzywam szampon i odzywke z tej serii i jestem bardzo zadowolona.
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

Ja swoje wlosy tez susze suszarka, czesto prostuje i rozjasniam pasemka w zwiazku z czym nie byly w dobrej kondycji, szukalam i szukalam sposobu zeby je doprowadzic do ladu i znalazlam, SIEMIE LNIANE!! poprostu rewelajca! codziennie gotuje 3 stolowe lyzki ziaren w ok pol litra wody i wypijam, juz po tyg zauwazylam roznice w swoich wlosach. Naprawde goraco polecam!
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

ja bardzo lubie Avon- Dry ends serum -ktore nakladam na mokre wlosy na koncowki przed suszeniem, a po wysuszeniu spryskuje lekko Avon- mirror shine spray. oba te preparaty na moje sianko na glowie to zbawienie :))

szamponu i odzywki wczesniej uzywalam: Umberto Giannini Curl Friends tez bardzo fajna seria

a co do jedwabiu biosilk to tak jak dziewczyny pisaly, po dluzszym uzywaniu wysusza a nie nawilza.
Załączniki
umberto_giannini_250shampoo.jpg
umberto_giannini_250shampoo.jpg (5.9 KiB) Przeglądane 40882 razy
mirrorshine.jpg
mirrorshine.jpg (10.37 KiB) Przeglądane 40882 razy
AVONREVIEWdryendsserum.jpg
AVONREVIEWdryendsserum.jpg (8.64 KiB) Przeglądane 40882 razy
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kk » 22 mar 2010, 14:08 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

DZIEWCZYNY CZY ZNACIE MOZE JAKIS DOBRY SRODEK PRZECIW WYPADANIU I ŁAMANIU SIE WŁOSÓW????

kk
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączyła: 24 lut 2010, 22:50
Reputacja: 3
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Luiza » 22 mar 2010, 19:19 Re: szampon/odzywka jaki/a polecacie jaki/a stosujecie

Ampułki radical z polski.
Mój facet wyleczył tym łysienie. Już mu ładnie łysinki zarosły.
Radykalnie przyspiesza porost włosów.
Łamiące się włosy zregenerujesz odrobinę olejkami o których pisałam kilka postów wyżej.
Jeśli używasz prostownicy lub suszarki z gorącym nawiewem to dla dobra włosów powinnaś z nich zrezygnować.
I unikaj jak ognia kosmetyków które mają w składzie alcohol denat.
Ratowanie zniszczonych włosów to długotrwały proces, także większych efektów możesz sie spodziewać po min. 3 miesiącach.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET