Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...

KobietaPostNapisane przez tamika » 30 paź 2014, 14:52 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witaj Lady Bird. Tyu nikt od dawna się nie odzywa niestety. Ja mam termin na koniec stycznia jesli to cie ratuje :)

tamika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 11 lip 2014, 11:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyBird-86 » 30 paź 2014, 21:33 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej tamika!
No wlasnie zauwazylam,ze zero odzewu hah..
ooo super, blizej rozwiazania niz dalej ;)) ktora to ciaza i jak Ci przebiega?:))
Zadowolona jestes z opieki? W ktorym szpitalu rodzisz?

pozdrawiam

LadyBird-86
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 5 paź 2014, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tamika » 3 lis 2014, 10:54 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

No tak bliżej a obwa coraz więcej :) ciąża przebiega wręcz książkowo. Z opieki nie jestem zadowolona mialam dwa miesiace temu ostatnie usg i jestem zmartwiona tym ide prywatnie bo nie wyrobie czy wszystko ok czy jak. Niestety szpitala jeszcze nie wybralam. A ty jak sie czxujesz skad jestes w ogóle ?

tamika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 11 lip 2014, 11:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MałaMi » 4 lis 2014, 10:17 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Hej witam was ja mam termin na koniec stycznia początek lutego;) U mnie druga ciążą na razie nie jest źle poza bólem pleców.pozdrawiam
Avatar użytkownika
MałaMi
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2010, 14:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyBird-86 » 4 lis 2014, 22:47 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Tamika wiem co masz na mysli, ja mam usg pod koniec miesiaca i to juz ostatnie,a termin na kwiecien! Ale kupilam sobie taki zestaw do sluchania serduszka, czkawki, kopniec itp mam nadzieje,ze zadziala i troche uspokoi :)
Ja sie czuje bardzo dobrze poki co, pierwsza ciaza i nie narzekam (jeszcze;) ).
Jestem z Erdingtonu,a szpital Good Hope.

witaj MalaMi! Tez Ci szybko zleci do stycznia :) mam nadzieje,ze ten bol Ci przejdzie!

Uwazajcie na siebie, pozdrawiam :)

LadyBird-86
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 5 paź 2014, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tamika » 5 lis 2014, 20:42 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witaj. gdzie rodzisz? Ja mam dokładnie termin na 31 styczeń i myślę nad szpitalem w dudley ale nigdzie nie umiem znaleźć opinii a mój angielski super nie jest i umysł tez jakiś ciężki wiec nie chce mi się czytać angielskich forum. Szukam teraz dobrej polskiej przychodni na prywatne usg na 30 tc ciąży zrobię se prezent :D

tamika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 11 lip 2014, 11:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MałaMi » 6 lis 2014, 09:19 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja chyba w Birmingham City Hospital . Pierwsze dziecko tam rodziłam to raz ogólnie nie było źle (czasem trafiłam na lepszą opiekę a czasem na gorszą po cc ) , a dwa to on jest najbliżej mnie. No ja mogę powiedzieć że już miałam 4 usg a prawdopodobnie dwa jeszcze przede mną. Ale to chyba z racji tego że na początku tej ciąży miałam krwotoki , a w pierwszej preeclampsie no i teraz pilnują jako tako. Kupiłam też ciśnieniomierz i sama mierzę teraz. Monitor do słuchania serduszka też mam ale generalnie najpierw sprawdzam co dzień czy dzidziuś się rusza a monitor to tylko na wszelki wypadek. Więc dla mnie odległość szpitala się liczy a wiadomo że pogotowie i tak do najbliższego powiezie. A dziewczyny jak z wyprawką kompletujecie już cosik? Torba do szpitala gotowa? Ja szukam wózka jakiegoś fajnego i lekkiego najlepiej na aluminiowym stelażu w przyzwoitej cenie 2 w 1( wersja gondola ze spacerówką) i nie jest łatwo jeśli coś macie na oku piszcie chętnie obejrzę .. A zapomniałam napisać że termin na pierwszy tydzień lutego ale jeśli będzie znów cc to się pewno na styczeń załapie.pozdrawiam Was :)
Avatar użytkownika
MałaMi
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2010, 14:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tamika » 6 lis 2014, 12:00 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

mała mi to masz dzien pozniej ode mnie termin :) coz ja powoli kompletuje wyprawke troche z kasa poki co ciezko bo wlasnie wynajelam mieszkanie... ja kupilam wozek za 25 funtow od polki i jest 3w1 spacerowka gondola i nosidelko moze nie jest super lekki ale ja nie mam schodow gdzie musze go targac. Ciuszki dostane od szwagierki wlasnie czekam na paczke poki co uniwerslane jesli okaze sie ze chlopak to co jakis czas bede dostawac paczke z ubrankami. monitora do sluchania serduszka nie kupowalam bo moj maluszek jest strasznie aktywny ale martwi mnie moj malutki brzuszek znaczy siedze tez na polskim forum i tam babki w moim tygodniu maja juz ogromne brzuchy :) ja nawet nie wiem co musze spakowac do torby do szpitala... o birmingham city nie slyszalam dobrych opinii wiec pogadam jutro z polozna co mi proponuje jak to wyglada itp. a mozesz mi mala mi powiedziec mi cos o zniezuleniach ie maja tu z tym problemow bo ja sie strasznie bolu boje niestety ..

tamika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 11 lip 2014, 11:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MałaMi » 6 lis 2014, 13:33 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Tamika co Ci mogę napisać hm ... Wiec mi dawali na początku gaz rozweselający ale na mnie nie działał. Do cc dostałam epidural w kręgosłup raz bo mi ciśnienie skończyło mega przy wywoływaniu porodu a dwa to mała się przekręciła. Torba do szpitala ja ci powiem czego mi brakowało ale ja byłam 3 dni. Na pewno drugiej piżamy, jedną miałam spakowaną i więcej majtek niż 2 pary i takich trochę grubszych podpasek paczka mi nie starczyła. A w pierwszej ciąży też miałam malutki brzuszek także tym się nie przejmuj;) Też mam jutro rozmowę ale w szpitalu. Pozdro
Avatar użytkownika
MałaMi
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2010, 14:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MałaMi » 6 lis 2014, 13:39 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Zapomniałam napisać że też już trochę ciuszków dostałam a jak znajdę jakiś niezniszczony wózek to też chętnie kupie używany. Dla mnie dużym wsparciem w szpitalu był chłopak..;) Trochę ciuszków już kupiłam ja zawsze szukam z wyprzedaży ostatnio w tesco za 12 funtów upolowałam śpiochy bodziaki i dwa sweterki oraz sukienkę. pozdro
Avatar użytkownika
MałaMi
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2010, 14:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tamika » 6 lis 2014, 17:50 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja raczej będę naturalnie i chciałabym epidural na zlagodzenie skurczy bo jestem przestraszona. A majtki te jednorazowe mogę spokojnie? A znacie może jakaś polska przychodnie z dobrym ginekologia??

tamika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 11 lip 2014, 11:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez LadyBird-86 » 7 lis 2014, 23:21 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja mam jeszcze czas na wyprawke choc nie moge sie doczekac ;)

Tamika ta klinika w Coventry podobno jest dobra, namiary znajdziesz na stronce.

LadyBird-86
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączyła: 5 paź 2014, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez tamika » 9 lis 2014, 11:28 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Znalazłam w Birmingham bo o coventry nie słyszałam dobrych opinii.

tamika
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 11 lip 2014, 11:02
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez MałaMi » 10 lis 2014, 09:56 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Ja byłam w pierwszej ciąży w coventry jeden jedyny raz i najlepszych wrażeń nie mam.
Avatar użytkownika
MałaMi
Początkujący
 
 
Posty: 28
Wiek: 35
Dołączyła: 29 sie 2010, 14:58
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez heeey522 » 20 gru 2014, 15:53 Re: Ciężarówki czyli kobiety w ciazy

Witajcie, wychodzi mi że jestem w 6tyg ciąży, czyli orientacyjny termin porodu mam na końcówkę sierpnia. Jest tu ktoś w podobnym okresie ciąży? :)

Dodano: -- 20 gru 2014, 16:54 --

MałaMi napisał(a):Ja byłam w pierwszej ciąży w coventry jeden jedyny raz i najlepszych wrażeń nie mam.


Dleczego nie masz najlepszych wrażeń? Ja mieszkam teraz w Coventry, pierwsze dziecko rodziłam w Birmingham w Heartlands Hospital i trochę mnie wystraszyłaś :)

heeey522
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Dołączyła: 21 maja 2012, 21:07
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET