Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Sprawy Kobiece. Rozmowy o Waszych smutkach, radościach, problemach , modzie, urodzie...
Witam dziewczyny!!!
Mieszkam tu już prawie 2 lata , mam 2 dzieci i tylko dom i żadnych znajomych z którymi mogłabym wyjść nawet na jakiś spacer z dziećmi , nic tylko sama i moje pociechy . Może znajdę jakieś pokrewne duszę , mieszkam na Great Barr . Piszcie chętnie nawiąże znajomości !!!

martta1983
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 14 kwi 2013, 09:16
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 0
Neutralny

Ojj zaniedbalam Was bardzo czas chyba ozywic temat bo widze ze czasmi odezwie sie ktos ale szybko ucieka skoro tutaj taka cisza . U mnie wiele zmian zaszlo stad tez brak czasu na forum ale teraz chetnie zapoznam nowe kobietki i ich pociechy :-)
Może nie jestem idealna , ale idealnie sobie z tym radzę:-)
Avatar użytkownika
moniagab
Początkujący
 
 
Posty: 49
Dołączyła: 4 kwi 2008, 08:18
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Steinik » 24 paź 2013, 08:43 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

dobry przywitac sie wpadłam...temat kochanek matek ucichl;)
ja ostatnio w dziale ''ciezarnym'';)ale dalej matka zona....no kochanka na urlopie;)
do porodu jakies niecale 5 tyg.
pozdrowionka co tam u was zapracowane kobietki?
Stawiajcie przed sobą większe cele. Ciężej chybić.
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

Witajcie serdecznie, jestem Edyta i od 4 miesięcy mieszkam w Birmingham. Jestem żoną, mamą. Mam 3,5 letnią córcie i 14ego syna. nie mam tu kolezanek, znajomych i bardzo doskwiera mi samotność. brakuje mi wspólnych pogaduch i kawki. W Polsce jak to mój mąż zawsze mówił w domu miałam obrotowe drzwi, zawsze było dużo gości a tu :| pustka. Chętnie poznam nowych ludzi. Pozdrawiam wszystkich ciepło. :lol:

edyciunia
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 7 sie 2013, 10:37
Reputacja: 0
Neutralny

hej, mysle ze spelniam wymogi tego forum;-)) jestem mama 6 miesiecznego chlopczyka, zona i kochanka;_))) a do tego juz po 30stce;-))) obecnie ciesze sie urokami macierzynstwa, ale ze od niedawna mieszkamy w nowej okolicy mam niewiele kolezanek, a juz praktycznie w ogole kolezanek z dziecmi, wszyscy pracuja od poniedzialku do piatku... hmm.. tak sobie pomyslalam ze moze jest to na forum jakas dziewczyna z okolic Yardley ktora tez szuka towarzystwa dla siebie i moze dla swojego / swoich pociech.. pzdr

skakanka
Początkujący
 
 
Posty: 20
Dołączyła: 31 sty 2011, 20:54
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez lexa21 » 30 cze 2014, 10:48 Re: Żony , matki i kochanki po 30-stce łaczmy się..

Witajcie serdecznie, jestem Ola i od roku mieszkam w Wolverhampton. Jestem żoną, mamą. Mam 18-to miesiecznego synka. nie mam tu kolezanek, znajomych i bardzo doskwiera mi samotność. brakuje mi wspólnych pogaduch i kawki. Chętnie poznam nowych ludzi. Pozdrawiam wszystkich ciepło :)

lexa21
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Wiek: 40
Dołączyła: 28 cze 2014, 06:38
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

Czesc lexa21 my mieszkamy w willenhall to niedaleko wolever i rowniez mamy synka tylko ze ma 20 miesiecy i szukamy znajomych dla niego i siebie. Napisz esa 07474015015 to sie zgadamy:)

dana79
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Dołączyła: 23 wrz 2013, 10:33
Reputacja: 2
Neutralny

Czesc :) Troche mnie zdziwila panujaca tutaj cisza, ale byc moze pozostala jeszcze tutaj grupa kobiet, ktore poza spedzaniem czasu z rodzina, ma ochote na cos wiecej.... Jestem mama Zosi d 11 tyg , czas z nia to brawdziwy dar, jednak do zycia potrzebuje jeszcze innych bodzcow :) Bardzo chetnie poznam kobiety, ktore lubia zdrowo karmic swoich bliskich, ktorym czasem wpadnie do reki ksiazka, ktore lubia aktywnie spedzac czas. Przed ciaza i Zosia bylo u mnie duzo sportu(wspihnaczka, basen, rower, wypady w gory), teraz duzo wiecej szycia i szydelkowania, choc powoli pracuje nad powrotem do formy. Wybieramy sie z Zosia na basen, wiec moze, ktoras z Was ma malucha z ktorym tez chetnie by sie wybrala. Pozdrawiamy i zapraszamy :)
Ania
Mozna pisac na maila jezeli prosciej aniab9998@gmail.com

spellonyou121
Początkujący
 
 
Posty: 22
Dołączyła: 27 sie 2009, 21:43
Reputacja: 1
Neutralny

Hej jestem tu nowa, za miesiąc 30ka za 3 miesiące mężatka :) Rozważamy w wakacje przeprowadzkę do UK-Birmingham. Czytam tak Wasze komentarze i trochę jestem przerażona podejściem polaków do siebie bo zbyt wiele znajomych tam nie mamy i powiem szczerze liczyłam na nowe znajomości-koleżanki:)Mam nadzieję, że jak zlądujemy to i mi uda się z Wami spotkać na kawkę czy winko:) Wskazanie tylko na życzliwe kobietki :)

Kaffka
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączyła: 8 mar 2015, 11:29
Reputacja: 1
Neutralny

Ja z mila checia wyskocze na kawe czy drinka ;)
Avatar użytkownika
anuleczka1209
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączyła: 19 mar 2014, 11:00
Reputacja: 0
Neutralny

Ja też już po 30-tce :) i również z chęcią się dołączę na tą kawkę :) bo widzę, że nie tylko mi doskwiera brak znajomych. Pozdrawiam

jutrzenka
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 26 lut 2015, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

jutrzenka napisał(a):Ja też już po 30-tce :) i również z chęcią się dołączę na tą kawkę :) bo widzę, że nie tylko mi doskwiera brak znajomych. Pozdrawiam


Nie jesteś sama, Jutrzenka gdzie mieszkasz?

edyyta82
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 19 mar 2015, 18:43
Lokalizacja: New Town
Reputacja: 0
Neutralny

Edytko :) mieszkam w Birmingham na Erdingtonie. Pozdrawiam

jutrzenka
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 26 lut 2015, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

jutrzenka napisał(a):Edytko :) mieszkam w Birmingham na Erdingtonie. Pozdrawiam

Witaj, to może jakies plany na spotkanie??? Kawka, winko?

edyyta82
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 19 mar 2015, 18:43
Lokalizacja: New Town
Reputacja: 0
Neutralny

Hej. Tak jak pisałam wcześniej jestem jak najbardziej za. Może umówmy się już na pw. Pozdrawiam serdecznie :)

jutrzenka
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 26 lut 2015, 12:05
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do ŚWIAT KOBIET