Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Słownik tematyczny jezyka angielskiego, przydatne zdania, rozmowy po angielsku.

KobietaPostNapisane przez Luiza » 18 paź 2011, 22:47 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Faktycznie wciąga. Ja już siedzę nad rosyjskim :D .
Szkoda, że nie ma Angielskiego na wyższym poziomie, bo ten mi się nie przyda.
Ale w rosyjskim są błędy :evil: W 2 unitach były co najmniej 2.
Na niemiecki zajrzałam, ale się przeraziłam :shock: :grin: . Ale może się kiedyś nauczę. Najbardziej na niemieckim mi zależy.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 18 paź 2011, 22:52 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Luiza, wciaga jak cholera , wlasnie musze sie odkleic od kompa i isc spac :)
ja angielski to w ramach przypomnienia bardziej i sprawdzenia sie niz nauki od podstaw ;) ,aczkolwiek jest pare slowek ktorych nie znalam :shock:
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 19 paź 2011, 10:14 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Ja tez sobie patrzę na angielski. Jakieś ćwiczonka z gramatyki, bardzo przydatne dla przypomnienia.
Ale jak się logowałam to wybrałam poziom zaawansowany, a tam nie ma zaawansowanego. Jest tylko intermediate B2 czyli raczej średnio zaawansowany :cry:

Wczoraj zrobiłam 11 unitów z angielskiego, 3 z rosyjskiego i 1 z niemieckiego :D
Nie mogłam się oderwać od kompa :D .


Bogini, a Ty gadasz z tymi ludźmi jak dzwonią?
Ja dziki człowiek jestem i gadanie omijam. A do mnie wczoraj wydzwaniali uczniowie polskiego i angielskiego. O i znów ktoś dzwoni. :D
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 19 paź 2011, 12:17 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Luiza, nie jeszcze nie gadalam bo ogolnie nie lubie gadac w innych jezykach przez tel... wole na zywo... ale chatuje z innymi ludzmi sobie :).
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez dorotajab » 20 paź 2011, 08:55 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

moze zaawansowany jest jak sie kupi pelen pakiet
mi tez sie stronka podoba

wprawdzie tez wolabym zaawansowny ale ten intermidiate B2 nie jest taki zly ;)

tez mi sie chce hiszpanskiego :D

na szczescie zima idzie to bedzie duzo czasu zeby sie uczyc- zwlaszcza ze moj romeo pracuje na przeciwna zmiane :(
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 20 paź 2011, 09:42 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Ja kiedys marzylam o hiszpanskim, a teraz patrze na to bardziej realistycznie. Hiszpanski w zyciu przyda mi sie jeszcze mniej niz rosyjski, wiec zrezygnowalam. Do hiszpanii sie nie wybieram. Chyba ze na krotkie wakacje, ale do tego nie potrzebuje znac hiszpanskiego.
Na razie niemiecki i moze potem francuski, albo ktorys z jezykow skandynawskich.
No i moze dzieki tej stronce odratuje jeszcze swoj rosyjski.

Na tym B2 trafilo mi sie dopiero jedno slowko, ktorego nie zanlam, a przerobilam 16 unitow. Ciekawe ile nowych slówek znajde do konca.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 20 paź 2011, 12:10 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

kurde probowalam z francuskim, ale ciezki jak diabli, rosyjskiegi i niemieckoego ze szkoly wogole nie pamietam, a Hiszpanski zasze mi sie podobal i marzy misie pojechac do Hiszpani na zalegly miesiac miodowy heheeh;)
a moze lepiej chinski?:) chinczykow jak mrowkow :))) i wszystko chinskie :P

Dodano: -- 20 paź 2011, o 12:15 --

kurde probowalam z francuskim, ale ciezki jak diabli, rosyjskiegi i niemieckoego ze szkoly wogole nie pamietam, a Hiszpanski zasze mi sie podobal i marzy misie pojechac do Hiszpani na zalegly miesiac miodowy heheeh;)
a moze lepiej chinski?:) chinczykow jak mrowkow :))) i wszystko chinskie :P
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Luiza » 20 paź 2011, 16:45 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Hehe, mój facet na japoński się napalił.
Być szczerym to wypowiadać się zgodnie z tym, co się myśli. A nie wszystko, co się myśli wypowiadać na głos.
Avatar użytkownika
Luiza
Wtajemniczony
 
 
Posty: 1911
Wiek: 42
Dołączyła: 14 mar 2008, 23:27
Reputacja: 71
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 24 lis 2011, 13:37 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

http://www.engvid.com/ swietna strona do nauki jezyka z filmami wideo.gramatyka,slang, akcenty,wymowa itd.. warta zajrzenia:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Manitou » 10 mar 2012, 21:09 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Też mam konto na Busuu :) Nie pamiętam dobrze ,ale na angielskim były chyba błedy w tłumaczeniu . Przy powitaniu było What are you doing. a powinno być How are you doing. Tak mi się wydaje. Kilka "kwiatków" chyba tam jeszcze widziałem.
Avatar użytkownika
Manitou
Rozeznany
 
 
Posty: 299
Dołączył: 19 maja 2007, 15:00
Lokalizacja: Wyspa Dr.Moroue
Reputacja: 8
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez darek79w » 22 mar 2012, 01:17 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

http://www.youtube.com/user/Linguaspectrum http://www.youtube.com/user/EnglishMeeting

Dodano: -- 22 mar 2012, 17:21 --

Polecam także lekcje na wesoło z Misterduncan http://www.youtube.com/watch?v=ohJCdihP ... ature=plcp

Dodano: -- 22 mar 2012, 17:21 --

Polecam także lekcje na wesoło z Misterduncan http://www.youtube.com/watch?v=ohJCdihP ... ature=plcp

darek79w
Początkujący
 
 
Posty: 17
Dołączył: 11 mar 2012, 13:52
Lokalizacja: Tyseley
Reputacja: 4
Neutralny

ale macie racje! wciaga, jest troche bledow w tlumaczeniu ale w sumie to nie dramat. Szkoda ze nie ma wyzszego poziomu ang, ale te co sa i tak warto "przeleciec" chyba dla przypomnienia. No to czas na rosyjski od podstaw i powrot do francuskiego :D JUPIIIIII
dzieki za linka :)

Dodano: -- 28 mar 2012, o 11:39 --

Wiecie co ale beka, zrobilam sobie logowanie automatyczne na busa i zalogowalo mnie jako jakiegos kolesia z francji, mialam podglad czyjegos profilu... srednia impreza cos. Zdarzylo sie wam tak?
'czas zmarnowany nie istnieje we wspomnieniach'
Avatar użytkownika
Thesignerka
Rozeznany
 
 
Posty: 232
Dołączyła: 19 lut 2011, 12:39
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 14 kwi 2012, 21:14 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Thesignerka napisał(a):Wiecie co ale beka, zrobilam sobie logowanie automatyczne na busa i zalogowalo mnie jako jakiegos kolesia z francji, mialam podglad czyjegos profilu... srednia impreza cos. Zdarzylo sie wam tak?
siedze tam dosc dlugo ale nie mialam takich przebojow...
angielski przerobilam tam caly , przydalby sie jeszcze z jeden , dwa poziomy.
Teraz zaczelam hiszpanski:))

Dodano: -- 14 kwi 2012, o 21:15 --

darek79w napisał(a):Polecam także lekcje na wesoło z Misterduncan http://www.youtube.com/watch?v=ohJCdihP ... ature=plcp
tez przerobilam pare lekcji, w pracy sluchawki na uszach i jazda:)) smieszny koles, dobrze sie go slucha, nie przynudza:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez mio » 10 cze 2012, 10:09 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Spanish, English, Chinese, Korean
http://wordsgalore.com/
Avatar użytkownika
mio
Stały Bywalec
 
 
Posty: 494
Dołączył: 1 paź 2006, 22:10
Lokalizacja: Mars
Reputacja: 9
Neutralny

KobietaPostNapisane przez OkiDoki » 3 lip 2012, 08:09 Re: Materialy do nauki jezyka angielskiego w necie

Thesignerka napisał(a):ale macie racje! wciaga, jest troche bledow w tlumaczeniu ale w sumie to nie dramat. Szkoda ze nie ma wyzszego poziomu ang, ale te co sa i tak warto "przeleciec" chyba dla przypomnienia. No to czas na rosyjski od podstaw i powrot do francuskiego :D JUPIIIIII
dzieki za linka :)

Dodano: -- 28 mar 2012, o 11:39 --

Wiecie co ale beka, zrobilam sobie logowanie automatyczne na busa i zalogowalo mnie jako jakiegos kolesia z francji, mialam podglad czyjegos profilu... srednia impreza cos. Zdarzylo sie wam tak?


aleco wciąga dajcie jakiegoś linka czy co ;)
Avatar użytkownika
OkiDoki
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączyła: 25 cze 2012, 08:38
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do SŁOWNIK