Oceanarium w birmingham

Jesli znasz jakieś ciekawe miejsca w Birmingham i okolicach możesz sie nimi podzielić na tym forum

KobietaPostNapisane przez julita1801 » 21 lut 2013, 08:49 Oceanarium w birmingham

Witam,w weekend bardzo chcialabym wybrac sie do Sea Life Centre z moja rodzinka :grin: Szukalam postow,ale znalazlam jakies stare.Chcialam sie dowiedziec kto z Was byl teraz jakos niedawno,czy jest warte obejrzenia?Ile kosztuje bilet na doroslego i dziecka?,z tego co patrzalam na ich stronie to dzieci ponizej 5 lat maja za darmo..i jak najszybciej dojsc z bus station(moor street lub new street)?No i ostatnie pytanie,czy mozna gdzies tam zostawic wozek dla dziecka?Z gory dziekuje za wszystkie odpowiedzi:)

julita1801
Początkujący
 
 
Posty: 15
Dołączyła: 9 lut 2012, 22:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 21 lut 2013, 09:27 Re: Oceanarium w birmingham

Hej. Jeżeli chodzi o bilety to są od 10 funtów. Cena zależy od godziny wejścia. Wszystko znajdziesz na ich stronie. Na pewno warto kupić online - dużo taniej. Często można natknąć się na jakieś vouchery. Ja np zaparkowałem samochód w centrum, kupiłem bilet a z tyłu na bilecie było kup jeden bilet sea life drugi dostaniesz gratis :) Jeżeli robisz zakupy w tesco i masz vouchery to możesz je wymienić na bilet wstępu - jeden bilet = 4 funty z vouchera, czyli bardzo tanio.

Na pewno warto się tam udać, fajne nie tylko dla dzieci ale i dorosłych. Jak najszybciej dość najlepiej sprawdzisz na maps.google.co.uk
Pozdrawiam
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez marzencia2333 » 21 lut 2013, 10:54 Re: Oceanarium w birmingham

http://www.visitsealife.com/Birmingham/

Dodano: -- 21 lut 2013, o 10:56 --

moj syn ( 5 lat) byl tam z klasa na wycieczce i mu sie bardzo podobalo.
Zyj szybko, kochaj mocno i nie umieraj :P
Avatar użytkownika
marzencia2333
Stały Bywalec
 
 
Posty: 463
Wiek: 39
Dołączyła: 11 paź 2007, 17:55
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 8
Neutralny

KobietaPostNapisane przez karmelek » 21 lut 2013, 13:47 Re: Oceanarium w birmingham

Ja byłam kilka razy w oceanarium, bilety najlepiej kupić online tak jak pisali powyżej. Jeśłi będziesz jechać autobusem to najlepiej przesiąść się w 21,22,23 czy 9 lub cokolwiek innego co jedzie na broad street i wysiąść przy "złotych ludziach". Co do wózka to ja byłam z moja małą, wtedy miała ze 3 tygodnie i wszędzie się dostałam wózkiem i nie było potrzeby zostawiania go.
♥ ♥ ♥ Bycie mamą to najcięższa praca i największa radość ♥ ♥ ♥

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 11 cze 2013, 14:51 Re: Oceanarium w birmingham

Byłem gdzieś z miesiąc temu. Trzeba się nie śpieszyć, bo może się okazać że wycieczka skończy się po prostu za szybko. Co do voucherów 2za1 to jest to ważne tylko przy zakupie biletów w kasie. A kupująć online jest 2x taniej niż w kasie więc wychodzi na to samo. Żadna promocja tak właściwie.
Tunel podwodny robi niezłe wrażenie, choc zdenerwowalem sie ze niektore atrakcje byly nieczynne i widac ze obsluga i zainteresowanie klientem odbywa sie glownie w weekendy bo w tygodniu jakos tak slabo.
Kino 5d nie zaskoczylo mnie niczym szczegolnym, zdziwilem sie ze siedzenia maja tylko wibracje a nie ze cale rzedy sie wyginaja pneumatycznie, jak to bywa w lepszych kinach 4/5/6D. Ogolnie warto zwiedzic, ale dla naprawde pelnej przyjemnosci to bez dzieci, ktore po prostu nudza sie ogladajac cos dluzej niz 20sekund.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez caroline2512 » 16 cze 2013, 16:10 Re: Oceanarium w birmingham

Z wozkiem jak najbardziej, wszedzie wjedziesz. Ale czy warto? Moj syn ma 2 lata i srednio byl zainteresowany, chyba bardziej my sie bawilismy z tatusiem niz on :)
To raczej dla starszych dzieci. Najlepiej zamawiac blety przez internet na ich stronie, jest duzo taniej.
Avatar użytkownika
caroline2512
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączyła: 1 lut 2013, 18:57
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ann11281 » 29 cze 2013, 15:07 Re: Oceanarium w birmingham

moja corka sie bala ciemnosci:) bo tam w wielu miejsach jest ciemno, bo sa ladnie podswietlone akwaria
u nas tez, my lepiej sie bawilismy niz ona
miala 4 lata :D
Avatar użytkownika
ann11281
Rozeznany
 
 
Posty: 270
Dołączyła: 14 lis 2007, 16:12
Lokalizacja: Oldbury
Reputacja: 10
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez lubiefutbol » 10 sty 2014, 13:55 Re: Oceanarium w birmingham

Niebawem pojawię się w Birmingham odwiedzając brata. Jak oceniacie Oceanarium? Musiałbym czymś dzieci zainteresować;)

lubiefutbol
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 sty 2014, 13:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Czarna123 » 10 sty 2014, 14:51 Re: Oceanarium w birmingham

lubiefutbol napisał(a):Niebawem pojawię się w Birmingham odwiedzając brata. Jak oceniacie Oceanarium? Musiałbym czymś dzieci zainteresować;)

dla dzieci faajne :)

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 10 sty 2014, 15:38 Re: Oceanarium w birmingham

możesz śmiało brać dzieciaki, polecam wcześniej sprawdzić rozkład dnia aby sobie zaplanować dodatkowe atrakcje. największy tłum oczywiście jest w weekendy a w tygodniu można trafić na wycieczki szkolne, jednakże w tygodniu niektóre punkty są bez obsługi (np. nie zrobisz sobie zdjęcia pamiątkowego)
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy


Powrót do CO WARTO ZOBACZYĆ

cron