Szukam polskich rówieśników dla mojej 9-letniej Córeczki

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.
Jak w temacie. Chętnie nawiążemy kontakt z rodzicami 9-latków.
Moja pociecha chodzi do klasy z samymi Anglikami i mimo tego że ma koleżanki to jednak istnieje jakaś bariera. Dobrze wiemy że dziewczynki w tym wieku potrzebują przyjaciółek "od serca".

Mieszkamy w okolicach Aston, ale jesteśmy mobilni.
Jesteśmy otwarci zarówno na wspólne wypady w plener jak i chętnie zaprosimy w nasze skromne progi: rodziców na kawę i ciacho a dzieciaki do wspólnej zabawy.
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

hej

mamy 4 dziewczyny 7 , 10 . 12 i 3 lata odezwij sie na gg zawsze mozna cos pomyslec

ka

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Dzidzia » 21 sty 2008, 21:12 Moje ma 8 lat

No hej....

Moje male ma 8 lat i mieszkamy na
Erdington, podejrzewam ze nasze dzieciaki chodza nawet do tej samej szkoly, jak cos to daj znac jestem otwarta na propozycje...
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Dzidzia
Początkujący
 
 
Posty: 26
Dołączyła: 9 paź 2007, 22:03
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

No proszę:)
Powoli zaczyna nam się zbierać mały klub:)
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

a to pech, juz tam nie mieszkam. mialam niedaleczko do parku kolo spagettii :mrgreen:
Avatar użytkownika
kik1976
Zadomowiony
 
 
Posty: 970
Dołączyła: 2 wrz 2006, 07:43
Reputacja: 5
Neutralny

Witam. Ja mam 9-letniego syna i rowniez chodzi do szkoly z samymi anglikami.Bardzo mu brakuje polskich kolegow-kolezanek :smile: .Mieszkamy na Bearwood.Zapraszamy w odwiedzinki. :grin:
Avatar użytkownika
Agadz27
Rozeznany
 
 
Posty: 134
Wiek: 46
Dołączyła: 27 cze 2007, 14:29
Lokalizacja: Ustroń/Bearwood
Reputacja: 0
Neutralny

Dziękujemy za odpowiedz... i pewnie skorzystamy z zaproszenia :) Niedlugo ferie:)
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

;) witam tak fajnie sie czyta wasze posty,,no a ja za miesiac dolanczam do męża ktory jest w WISBECH no i moja coreczka bedzie chodzic tam do szkoly powiedzcie jak to jest?ona sie strasznie boi..ze nie bedzie nikogo znala ani nie potrafila sie porozumiec..

anetka28
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 3 lut 2008, 17:50
Reputacja: 0
Neutralny

Coż... powiem Ci: ODWAGI. Strach ma wielkie oczy. Baliśmy się chyba z moją żoneczką bardziej od Oliwii. Okazalo się że szkoła jest bardzo przyjazna, nauczyciele mili i pomocni a Oliwia stosunkowo szybko odnalazła się w nowym środowisku. Owszem zdarzają się czasem jakieś problemy - jak to w szkole...
Po prostu musisz przez to przejść. Jedne dzieci przystosowują się szybciej inne potrzebują troche więcej czasu...
Pomogła Ci moja odpowiedź? Nie żałuj i wciśnij Obrazek :)
Avatar użytkownika
Amigo_uk
Rozeznany
 
 
Posty: 246
Wiek: 49
Dołączył: 10 maja 2007, 18:10
Lokalizacja: Sandwell
Reputacja: 13
Neutralny

Witam. Ja również szukam kolegów dla mojego 4letniego synka, jesteśmy tu od niedawna i widzę jak brakuje mu zabaw w towarzystwie dzieci. mieszkam na Kingstanding, jestem otwarta na propozycje. odezwijcie się.

monikaR
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączyła: 13 lut 2008, 21:24
Reputacja: 0
Neutralny

Czesc Dziewczyny, mieszkam w Hamstead - to jest niedaleko Kingstanding i mam 4-letniego synka. Bardzo chętnie sie spotkamy z Wami! Dajcie znać, jesli mieszkacie w okolicy.
Pozdrawiam serdecznie
Ania

Grzesiek70
Początkujący
 
 
Posty: 11
Dołączył: 2 sty 2008, 21:26
Reputacja: 0
Neutralny

Witam wszystkich. Ja przyjechałam tu miesiąc temu do chłopaka z 3,5 letnim synkiem. Bardzo nam tu smutno i chętnie spotkamy się z innymi mamusiami i ich pociechami. Mieszkamy na Handsworth a konkretnie na Wellington Rd. Pozdrawiam wszystkich

Guest
 
 

Witam, ja tez jestem tu od niedawna,narazie siedze cale dnie w domu ze swoim 3letnim synkiem i potwornie nam sie nudzi, mieszkamy na erdingtonie i szukamy rodzicow z naszych okolic ktorych pociechy tak jak moj syn potrzebuja kontaktow z innymi dziecmi, ja takze chetnie bym spotkala sie pogadala a nasze dzieci by milo spedzily ze soba czas, czekam na jakies odpowiedzi.Pozdrawiam forumowiczow.

Aisha18j
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Wiek: 36
Dołączyła: 15 sty 2009, 13:04
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

POZDRAWIAM SERDECZNIE wszystkie znudzione mamusie pragnace towarzystwa dla swoich pociech zapraszam do domu polskiego w centrum miasta .Co srode odbywaja sie tam spotkania Krasnalkow-(wraz z rodzicami,) podczas ktorych spiewamy , malujemy , rysujemy..jest czas na soczek i ciaseczko dla dzieci a dla nas kawusia ;-)=w godzinach od 10-12.30 koszt 2f ZAPRASZAMY
Pisalam o tym w innym temacie, ale sadze ze warto przypomniec.Kiedy przyjechalam tutaj 2 lata temu,strasznie brakowalo mi kontaktu z innymi mamusiami i od razu trafilam do krasnalkow, dzieki temu poznalam wielu wspanialych ludzi, a przyjaznie i znajomosci zawarte tam trwaja do dzis pomimo tego, ze juz sie tam nie spotykamy-dzieci zaczely edukacje szkolna i przedszkolna...i dlatego mysle ze chociazby dlatego WARTO :-)

gosiulek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączyła: 6 maja 2008, 12:28
Lokalizacja: bIRMINGHAM-BYDGOSZCZ
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO