bagaż podręczny dla 3latki

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 cze 2010, 19:50 bagaż podręczny dla 3latki

Za 9 dni lecę do Polski na wakacje, bagaże główne z ciuchami i prezentami posyłam kurierem, a w samolocie będziemy mieć tylko bagaże podręczne. Moja córka ma już prawie 3 lata za bilet zapłaciłam normalnie więc należy jej się zapewne 10kg bagażu podręcznego niech dźwiga a co :)
Tylko teraz jaką walizke jej kupić? Macie jakieś ciekawe propozycje, linki, zdjęcia itd ja dziś oglądałam tylko w argosie i w tkmaxie i nic ciekawego nie było. A jeszcze 2 lata temu na lotnisku zazdrościłam innym mamom jak ich pociechy miały takie fajne walizeczki na kólkach z przeźroczystą folią z przodu i było widać jakie skarby tam ma w środku czyli wiadomo ulubiona zabawka i jakieś jedzonko. Ja nie wiem gdzie kupić coś fajnego , widziałam super ale były za duże jak na bagaż podręczny. Jak macie propozycje to proszę mi tu doradzić :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 16 cze 2010, 20:03 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Ja jestem zakochana w takich walizkach;
http://www.kiddicare.com/webapp/wcs/sto ... 219_10001_

Corcia moze siedziec na bagazu a Ty ja bedziesz ciagnac :-D .

Juz sie doczekac nie moge az moj synek bedzie w odpowiednim wieku i bede mu mogla takie cudo kupic :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 16 cze 2010, 21:17 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Kitty, dokładnie taka mi sie w argosie rzuciła w oczy ale niestety jak na podręczny jest zbyt duża , dopuszczalny bagaz to 55x40x20 :cry:
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez AdamBoltryk » 16 cze 2010, 21:43 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Dla dziecka w każdym wieku polecam bardziej plecaczek niż walizkę.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez karmelek » 16 cze 2010, 21:59 Re: bagaż podręczny dla 3latki

fajna ta walizka już widziałam kilka dzieciaczków z takim czymś:)
Maloraksi jak przekracza jak podane wymiary na stronie tej alizki to Size: (L) 46cm x (W) 21cm x (H) 32cm to moim zdaniem idealnie pasuje:)

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez adamirus » 17 cze 2010, 05:26 Re: bagaż podręczny dla 3latki

malaroksi napisał(a):, dokładnie taka mi sie w argosie rzuciła w oczy ale niestety jak na podręczny jest zbyt duża , dopuszczalny bagaz to 55x40x20 :cry:


nie wydaje mi się żeby stali z centymetrem i mierzyli ;-)
naprawdę coraz częściej te walizeczki rzucają się w oczy na lotniskach i ludzie przechodzą odprawe bez problemu ;-)
sama w maju byłam w Polsce ( walizka była z nami ) i na wycieczce w Turcji również ;-)


też jestem zachwycona tym wynalazkiem ,mój 3letni synek również ;-)
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 17 cze 2010, 07:04 Re: bagaż podręczny dla 3latki

kitty, karmelek adamirus, no w sumie jakby tak pokombinować to tylko 1cm sie nie zgadza , może faktycznie przymrużają oczy na to tym bardziej ze dla dziecka :)
Ale mi sie humor z rana poprawił :) dzisiejszy cel ARGOS i kupno tej walizki :)
dzięki Wam za pomoc zaraz otrzymacie tytuł pomogła :)

[ Dodano: Czw Cze 17, 2010 08:11 ]
Ps. kupię jej ale różową albo zieloną a za 2 lata młodemu kupię niebieską :)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 17 cze 2010, 16:02 Re: bagaż podręczny dla 3latki

wlasnie co do wymiarow, to ja widzialam dzieciaczki juz po odprawie na takich walizkach wiec na pewno sie nadaje ;) Ale corcia bedzie miala frajde :-D :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 17 cze 2010, 16:27 Re: bagaż podręczny dla 3latki

malaroksi,

bez obrazy, ale moim zdaniem 3-latka to jest bagaz podreczny :-)

pozdr

(nadal chichoczacy po opisie zepsutej skrzyni biegow) pe

KA i PE
 
 

KobietaPostNapisane przez Kitty » 17 cze 2010, 16:35 Re: bagaż podręczny dla 3latki

KA i PE napisał(a):
(nadal chichoczacy po opisie zepsutej skrzyni biegow) pe


:one: jak dla mnie opis suuuper :-D :-D :-D
jak to sie mawia, usmialam sie po pachy :-D :-D
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 17 cze 2010, 19:37 Re: bagaż podręczny dla 3latki

KA i PE napisał(a):bez obrazy, ale moim zdaniem 3-latka to jest bagaz podreczny :-)
Pe no racja , mam nadzieję że nie policzą mi walizki jako nadbagażu bo będę musiała zrezygnować z cięższego i młoda zostanie ;)
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez agg » 17 cze 2010, 20:16 Re: bagaż podręczny dla 3latki

adamirus napisał(a):nie wydaje mi się żeby stali z centymetrem i mierzyli ;-)
naprawdę coraz częściej te walizeczki rzucają się w oczy na lotniskach i ludzie przechodzą odprawe bez problemu ;-)
sama w maju byłam w Polsce ( walizka była z nami ) i na wycieczce w Turcji również ;-)



to teraz czytajcie...

lecialam 2 dni temu Ryanairem do Gdanska. i to co sie teraz dzieje na lotnisku to jakis obled :!: i tak, mierza walizki :!: tzn sprawdzaja czy miesci sie w tym czyms co stoi na lotnisku, i to przed sama bramka :!: takze jak sie okaze, ze sie nie zmiesci to masz 2 opcje: albo placisz 35Ł i bagaz do luku albo zostawiasz bagaz... i wlasnie spotkalo to jedna pasazerke, w dodatku nie miala kasy zeby zaplacic. normalnie prawie sie rozryczalam, tak mi jej szkoda bylo. tym bardziej, ze do uk przepuscili jej ta walizke :!: zaplacilam jej za ten bagaz, bo moglo to spotkac kazdego z nas...
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez adamirus » 17 cze 2010, 20:42 Re: bagaż podręczny dla 3latki

agg napisał(a):lecialam 2 dni temu Ryanairem do Gdanska. i to co sie teraz dzieje na lotnisku to jakis obled :!: i tak, mierza walizki :!: tzn sprawdzaja czy miesci sie w tym czyms co stoi na lotnisku, i to przed sama bramka :!: takze jak sie okaze, ze sie nie zmiesci to masz 2 opcje: albo placisz 35Ł i bagaz do luku albo zostawiasz bagaz... i wlasnie spotkalo to jedna pasazerke, w dodatku nie miala kasy zeby zaplacic. normalnie prawie sie rozryczalam, tak mi jej szkoda bylo. tym bardziej, ze do uk przepuscili jej ta walizke :!: zaplacilam jej za ten bagaz, bo moglo to spotkac kazdego z nas...


no przyznam że jestem w szoku :shock:

ale jak widać,Ryanair nieźle już kombinuje ( byleby wyciągnąć więcej kasy :roll: )

bo naprawdę,w wizzair czy też te linie wycieczkowe w jakich widziałam dzieciaczki z tymi walizeczkami nie robiły żadnych problemów ,i mój też przejechał na niej bez problemu

szkoda że tak utrudniają :roll:
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 17 cze 2010, 20:50 Re: bagaż podręczny dla 3latki

pisze na raty, hehe...

a jakie kontrole sa :!: przetrzepali mi bagaze podreczne, a laptop sprawdzali na obecnosc (kontakt) z narkotykami :!: i nie wazne, ze lot i tak juz byl opozniony :neutral:
a przy odprawie kolejki... jedna kolejna na jeden lot. w pewnym momencie pan skonczyl zmiane i zostalismy bez obslugi :!: przejela nas Pani ze stanowiska obok, a swoja odprawe do Malagi wstrzymala (tez byli juz opoznieni), wyobrazacie sobie ich oburzenie...
jednym slowem CYRK :!: :twisted:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 17 cze 2010, 20:57 Re: bagaż podręczny dla 3latki

O kurde agg, ty mnie nie strasz bo ja lece Ryanairem :(
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO