bagaż podręczny dla 3latki

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez Kitty » 18 cze 2010, 09:32 Re: bagaż podręczny dla 3latki

takie cyrki sa juz od jakiegos czasu. Po raz pierwszy lecielismy ryanairem w wielkanoc i juz nigdy wiecej z nimi nie polecimy :evil: . Nawet nie chce sobie psuc nerwow wracajac do tego i opisujac co sie dzialo :-| . No nic, juz postanowilismy, ze znowu z Liverpoolu easy jetem bedziemy latac ;) .

agg, bardzo milo z Twojej strony,ze pomoglas :-) , oby takich ludzi jak Ty bylo wiecej :-D

malaroksi, i jak trunki sie sprawuje :-D ?!
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 18 cze 2010, 09:47 Re: bagaż podręczny dla 3latki

To samo dzieje sie z Wizzairem. Lecialam 9 czerwca . Balagan przy odprawie koszmarny, podreczne oczywiscie w ten koszyk, na szczescie przy odprawie walizy wiec jakby co mozna cos przelozyc. Kontrol bezpieczenstwa graniczaca z absurdem, kazali japonki zdejmowac i przeswietlali i corke wzeli na osobista bo pipczalo jak przeszla przez bramke, okazalo sie ze to przez plaster na plecach. Opoznienie odlotu to standart, juz nawet przestalam sie ludzic ze kiedykolwiek odleci o czasie. No i na dworze 30 stopni a oni nas scisneli w autobusie i wiezli nas z 10 min na drugi koniec lotniska pod samolot a jak nas juz tam dowiezli to trzymali wszystkich scisnietych w tym autobusie z kolejnych 10 min. Lecialam z Wawy do Luton i tu na mnie czekalo najgorsze. Przemila czarnoskora pani zarzadala ode mnie jakis innych dokumentow oprocz paszportu zeby potwierdzic ze moja corka faktycznie jest moja bo ma inne nazwisko, prawie dostalam zawalu bo powiedziala ze ona nie ma pewnosci czy naprawde jest tak jak mowie i nie moze mnie wpuscic, zawolala druga pania i mowily do mnie jakies 20 min, nic nie rozumialam o czym powiedzialam ale nadal do mnie mowily. Po jakis 20 min wreczyly mi jakas kartke i pozwolily isc, co sie strachu najadlam to moje :roll:
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 18 cze 2010, 09:56 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Do kotroli i przeswietlen wszystkich czesci ciala i garderoby ( :-D ) nie mam nic, bo w sumie nie wiadomo kto jakos ladunek wybuchowy za uchem moze miec ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 18 cze 2010, 11:02 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Ja tez bym nie miala nic gdyby nie fakt ze na dworze bylo 30 stopni i mloda miala krotkie spodenki i obcisla bluzeczke na ramiaczkach wiec bylo widac ze nic nie moze miec na sobie pod ubraniem no i podeszla do niej obca baba w gumowych niebieskich rekawiczkach i zaczela ja dotykac i jeszcze miala pretensje ze dziecko krzyczy i sie szarpie
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitty » 18 cze 2010, 12:09 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Bidusia :sad: !
W sumie jak ja bym zobaczyla kobiete w gumowich niebieskich rekawiczkach idaca w moim kierunku to pewnie tez bym krzyczala ;)
Avatar użytkownika
Kitty
Zadomowiony
 
 
Posty: 803
Dołączyła: 7 sty 2010, 16:01
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez Kitka » 20 cze 2010, 22:40 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Po tym co przeczytałam to już wogóle mam stracha przed lotem :roll: Zawsze jestem poddenerwowana, ale teraz to chyba sobie coś na sr...e wezmę :oops:
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 21 cze 2010, 06:11 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Kitka, he he he dobre, ja juz mam od tygodnia a za pare dni lecę do tego wyczytałam że mają być burze w katowicach a my lądujemy o 15tej więc to chyba ta pora :-| plus to taki ze schudłam przez ten czas 4kg ze strachu , walizki jednak nie kupiłam małej bo akurat nie było a po przeczytaniu reszty wole dmuchać na zimne kto wie do czego oni są zdolni by wydrzeć jeszcze funta od klienta.
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Kitka » 21 cze 2010, 08:51 Re: bagaż podręczny dla 3latki

malaroksi Ja lecę za niecałe 3 tygodnie :wink: Mam nadzieję, że wulkan nadal uśpiony będzie i syfu w niebo nie puści :roll: Co najlepsze wczoraj sobie uświadomiłam, że lecimy jeszcze raz w sierpniu tego roku a nie 2011! :shock: Debil roku ze mnie :roll: Na szybcika bilety wczoraj kupiliśmy :-|
Miłość zaczyna się wtedy, kiedy szczęście drugiej osoby staje się ważniejsze niż twoje.
Avatar użytkownika
Kitka
Zadomowiony
 
 
Posty: 702
Dołączyła: 6 gru 2006, 23:12
Lokalizacja: Birmingham/Sheldon
Reputacja: 41
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 21 cze 2010, 10:01 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Kitka napisał(a):wczoraj sobie uświadomiłam, że lecimy jeszcze raz w sierpniu tego roku a nie 2011! :shock: Debil roku ze mnie :roll:


dobre :576: :053: :shock:
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez hanoka77 » 21 cze 2010, 10:04 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Kitka napisał(a):Mam nadzieję, że wulkan nadal uśpiony będzie i syfu w niebo nie puści

tez mam taka nadzieje :-) choc ogladalam niedawno reportaz o Islandii i tam wiecej takich gagatkow tylko czeka zeby wybuchnac(jeden z nich chyba nazywa sie Katla)

My niedawno lecielismy z bmibaby i tez skrupulatnie sprawdzaja.Moj bagaz byl wymiarowy tylko dopchany i nie chcial za bardzo wejsc do tej ich metalowej klatki :mrgreen: musialam sie mocno postarac zeby sie udalo :mrgreen:
Avatar użytkownika
hanoka77
Stały Bywalec
 
 
Posty: 314
Wiek: 46
Dołączyła: 5 lut 2009, 15:23
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 20
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karmelek » 22 cze 2010, 21:38 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Ja powiem tak ostatnio latałam 2 weekendy z rzędu i jeżeli ktoś idzie z torba która nie ma wymiarów a 3/4 ludzi właśnie z taka idzie i widać ze nie może udźwignąć tych swoich "10 kg" to takich sprawdzają my latamy z wymiarowymi podręcznymi i nigdy nie sprawdzili. Co do trzepania laptopów to 1-raz mi się zdarzyło, sadze ze to wybiorcze jest i "na kogo trafi na tego bęc".

karmelek
Rozeznany
 
 
Posty: 189
Wiek: 39
Dołączyła: 30 paź 2007, 08:47
Reputacja: 27
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 23 cze 2010, 09:40 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Mojego laptopa tez sprawdzaja za kazdym razem. Mysle ze bardziej ma znaczenie to skad sie leci, w Wawie np jest przerypane pod tym wzgledem bo nawet sluchawki od tel czy mp3 kaza wyciagac z torby, a w Rzeszowie jest spoko bo to male lotnisko i tak sie nie wczuwaja
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez Steinik » 16 sty 2011, 10:09 Re: bagaż podręczny dla 3latki

witam.ja lece z córką 10 lutego...bedzie to nasz pierwszy lot....mam stresa....denerwuje sie czy wszystko wezme....lecimy z Bydgoszcy do birmingham....potem juz tylko kawałeczek do walsall...mam pytanko do mam lecacych z maluszkami....jak maluszki znosza lot?czy to prawda ze ''krzycza''przez roznice cisnien???na jakims forum wyczytalam wlasnie takie dziwne rzeczy...
serdecznie pozdrawiam.....
Avatar użytkownika
Steinik
Stały Bywalec
 
 
Posty: 456
Wiek: 40
Dołączyła: 16 sty 2011, 09:50
Lokalizacja: Walsall/Bydgoszcz
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez agg » 16 sty 2011, 10:59 Re: bagaż podręczny dla 3latki

steinik, nie czytaj onetu!!! :mrgreen:
kazde dziecko reaguje inaczej na lot. ja latam od prawie 6 lat, Corka od 3 i ze tak powiem/napisze - "bez przesady" :wink:
nic sie nie stresuj (aczkolwiek wiek, ze tak do konca sie nie da).
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 16 sty 2011, 11:48 Re: bagaż podręczny dla 3latki

Steinik, zachowanie podczas lotu zalezy od dziecka..kazde jest inne,
jesli chodzi o roznice cisnien to dobrze przy starcie czy ladowaniu maluszkowi podawac piers, a starszemu dziecku cos do picia zeby przelykalo.
ja lecialam z moim maluchem jak mial 4 miesiace, pol lotu przespal a pol sie bawil i nie wiedzialam zeby cos odczuwal negatywnego:))
jak pisze agg
agg napisał(a):steinik, nie czytaj onetu!!!
:)
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO