Zabawa przed świąteczna w szkole :/

Rodzina, dzieci i ich wychowanie, sprawy związane z codziennym życiem rodziców.

KobietaPostNapisane przez AP-K000 » 6 gru 2011, 22:33 Zabawa przed świąteczna w szkole :/

Witam wszystkich :)
Mój syn chodzi do reception class i przyniósł dzisiaj kartkę że w przyszły poniedziałek mają w jego klasie imprezę przed świąteczną i chcą by przyniósł coś do jedzenia ale nie wiem co :shock: czy ma to być jakieś danie (jak tak to jakie, zaznaczam że w jego klasie są sami anglicy) czy przekąski ( chrupki,ciasta itd.) ? Jeśli ktoś z Was już to przerabiał ze swoją pociechą to proszę o odpowiedź :)

AP-K000
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 28 sie 2011, 13:40
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez adamirus » 7 gru 2011, 07:27 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

jeśli nie wyszczególnili co dziecko ma przynieść to możesz dać cokolwiek :)
ciastka,lizaki,czekoladki,czipsy :lol: bo przecież oni to uwielbiają i dla dzieci to żadna nowość ;)
dań raczej nie,oni bardziej na słodko - w formie przekąski :)
ObrazekObrazekObrazek

adamirus
Stały Bywalec
 
 
Posty: 591
Wiek: 42
Dołączyła: 8 sie 2006, 20:54
Lokalizacja: B-ham/Acocks Green
Reputacja: 21
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 7 gru 2011, 09:52 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

Tylko pewnie jest zaznaczone żeby nie zawierało orzechów ( u nas tak jest) i zazwyczaj chodzi o jakieś ciastka chipsy tak jak piszesz

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posty: 203
Dołączył: 3 cze 2007, 21:09
Reputacja: 25
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 7 gru 2011, 11:05 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

U nas na szczescie szkola rozegrala to tak ze bedzie taka zabawa i mozna bylo albo zaplacic 1.90f na swiateczny lunch albo nie zaplacic i dac dzieciom to co zwykle
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez papuzkaara » 8 gru 2011, 01:39 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

chodzi tylko i wylacznie o przekaski gotowe (kupione) zadna szkola nie pozwala przynosic jedzenia robionego w domu (oprocz kanapek dla dziecka)
Czasem trzeba powiedziec Nie , Aby uslyszec wielkie TAK

papuzkaara
Raczkujący
 
 
Posty: 90
Wiek: 39
Dołączyła: 21 sty 2009, 09:37
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez yummybrummiemummy » 8 gru 2011, 09:05 Re: Zabawa przed świąteczna w szkole :/

Ja kupilam paluszki, Zozolki...
Chcialam po polsku troche :)
Stay Drunk! Avoid Hungover!!!
:D
Avatar użytkownika
yummybrummiemummy
Początkujący
 
 
Posty: 45
Wiek: 40
Dołączyła: 19 lip 2011, 20:40
Reputacja: 7
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do RODZINA I DZIECKO