czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

Dyskusje na temat wszystkiego, co ma kółka. Samochody, motory, rowery; sprawy techniczne ;

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 15 lip 2010, 18:48 czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

tj w temacie zadaje Wam pytanie ,,,,w wtorek zawizłam auto do mechanika ,zapłaciłam 100 funtow ,a nastepnego dnia na Mot -okazalo sie, ze musze naprawic to, za co zapłaciłam.

!!!!!!!!!!

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez anarek7 » 15 lip 2010, 19:39 Re: czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

tak juz niestety jest ,ale mysle ze jednym ze sposobow na tępienie tego towazystwa jest przekazywanie opini dalej tzn znajomym lub własnie na takich forach trzeba nagłasniac ,ktorzy z nich to oszusci .

anarek7
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 3 paź 2009, 08:24
Reputacja: 4
Neutralny

Siemka!
Gdzie naprawiałeś??
Żebym przypadkiem ja tam nie pojechał :roll: :roll:
Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Maciej 25
Rozeznany
 
 
Posty: 117
Wiek: 38
Dołączyła: 9 mar 2010, 12:38
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 2
Neutralny

KobietaPostNapisane przez agg » 15 lip 2010, 21:46 Re: czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

na szczescie moj mechanik jest ok :-D
Obrazek
CATCH ME... IF YOU CAN!!! :D
Avatar użytkownika
agg
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2154
Wiek: 41
Dołączyła: 13 lut 2007, 18:32
Lokalizacja: Gdansk/Birmingham
Reputacja: 146
SzanowanySzanowany

kwiatek, to od razu wracaj do nich i im powiedz zeby nie kradli tylko pracowali !!!
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 16 lip 2010, 04:18 Re: czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

Chyba masz jakis kwitek za co placilas? Wez wydruk z motu i powiedz, ze naprawa nie przeszla, niech na swoj koszt naprawiaja.

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez VA » 16 lip 2010, 07:58 Re: czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

kwiatek napisał(a):tj w temacie zadaje Wam pytanie ,,,,w wtorek zawizłam auto do mechanika ,zapłaciłam 100 funtow ,a nastepnego dnia na Mot -okazalo sie, ze musze naprawic to, za co zapłaciłam.

!!!!!!!!!!

Może nam przybliżysz co było naprawiane, a jaką usterkę podali na MOT.
VA
Avatar użytkownika
VA
Zaangażowany
 
 
Posty: 1148
Dołączył: 26 sie 2006, 12:49
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 112
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez wili » 17 lip 2010, 07:07 Re: czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

KWIATEK: no napisz ludziom gdzie jest ten warsztat? przy okazji ja dodam ze na small heath kolo asdy naprawialem auto w zeszlym roku i szczerze ODRADZAM !!

wili
 
 

świetny temat ja właśnie poszukuję dobrego uczciwego (i nie drogiego)mechanika możecie kogoś polecić? żebym nie musiała pisać podobnego posta do kwiatka:)

babeczka
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 11 lis 2009, 22:47
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez olivka » 17 lip 2010, 22:14 Re: czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

Draco napisał(a):Wez wydruk z motu i powiedz, ze naprawa nie przeszla, niech na swoj koszt naprawiaja.
dokladnie
przeciez to jakas paranoja
nienawidze takich kretaczy i cwaniakow :evil:
Celuj w księżyc, bo nawet jeśli nie trafisz, będziesz między gwiazdami.....
Avatar użytkownika
olivka
Zadomowiony
 
 
Posty: 804
Wiek: 114
Dołączyła: 25 lip 2007, 09:08
Lokalizacja: z Ksiezyca...
Reputacja: 6
Neutralny

KobietaPostNapisane przez kwiatek » 18 lip 2010, 09:36 cd

OD 5 lat jezdze po angli autkiem i szczerze mowiac nie ma w Birmingham zadnego normalnego warsztatu ,jak wyczuja ze moge Cie przekrecic to juz koniec,,,,pomagał mi znajomy polonus i jakis czas jezdiłam do angola, ktory sam naprawial i on chyba byl najlepszy ,ale jakos nie zawsze sama umialam sie dogadac , {a moglam probowac }. teraz kupuje nowe autko i ide na szybki angielski z obslugi samochodu -hi hi

kwiatek
Raczkujący
 
 
Posty: 53
Dołączyła: 2 cze 2006, 19:41
Lokalizacja: Gdansk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez xao » 18 lip 2010, 13:58 Re: czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

Sadze, ze przesadzacie twierdzac, iz nie ma tutaj dobrych mechanikow, ze tylko oszusci, ktorzy czekaja na kazdego by go do ostatniego pensa obrabowac :-)

Po pierwsze - bez sensu jest pisac post bez konkretow, czyli co bylo zepsute, co zrobili, co podali jako wadliwe na MOT.
Marudzenie, ze ten zly, a tamten jeszcze gorszy = bzdura.

Po drugie - sa dobrzy mechanicy, takze polskiego pochodzenia, trzeba dobrze poszukac, popytac.
Sam naprawialem auto w ostatnia sobote. Niestety nie mialem potrezbnych kluczy,a kupowanie zestawu, ktorego uzyje raz mijalo sie z celem, oddalem mechanikowi, wydalem
bardzo malo pieniedzy, auto zostalo fachowo sprawdzone, usterka usunieta oraz dostalem porade co bede musial niedlugo wymienic, z podaniem przyczyny oczywiscie.

Moja ostatnia rada - zanim zakupisz auto, pomysl jakie chcesz, poczytaj o nim, o najczestszych klopotach z takim autem, statystyki itp. , a takze czy jest latwy dostep do czesci chociazby. To, ze kupisz ufo i nikt takiego nie bedzie mial, to tylko wprowadzi Cie w klopoty finansowe pozniej bo kazda czesc sie zuzywa,a wymiana pozniej moze byc kosmicznie droga, wlasnie na miare ufo.

Jesli ktos potrzebuje, moge dac namiary na mechanika, ktorego ostatnio uzywam.
War...war never changes
Avatar użytkownika
xao
Raczkujący
 
 
Posty: 58
Wiek: 44
Dołączył: 29 lis 2006, 08:09
Reputacja: 3
Neutralny

xao, Ja poproszę namiar na dobrego mechanika.

babeczka
Początkujący
 
 
Posty: 14
Dołączyła: 11 lis 2009, 22:47
Reputacja: 0
Neutralny

.mam bardzo dobrego i taniego mechanika i nawet dojezdza do klienta ....skontaktuj sie ze mna to podam namiary ..pozdrawiam

Beata_birmingha
Przyczajony
 
 
Posty: 7
Dołączyła: 29 wrz 2007, 18:15
Lokalizacja: birmingham
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 20 lip 2010, 20:23 Re: czy to juz norma ze polscy mechanicy to oszusci?!

Piszcie faktycznie konkrety ,bo z tego to nic nie wynika kogo omijac szerokim lukiem i gdzie jezdzic.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MOTORYZACJA