Wegetarianizm przepisy restauracje

Przepisy kulinarne, potrawy, gotowanie.

MężczyznaPostNapisane przez jarocin » 25 sty 2014, 14:38

Raczej była czysta ale możliwe ze że ja oblizalem :)

Zawsze kupuje miód w niekapkach bo się wygodnie go używa. Teraz kupilem w słoiczku i się skrystalizował momentalnie

jarocin
Rozeznany
 
 
Posty: 174
Dołączył: 11 lip 2012, 07:05
Reputacja: 22
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez zamioculcas7 » 25 sty 2014, 23:15 Re: Wegetarianizm przepisy restauracje

Kotlety z kaszy jaglanej:

http://ania-gotuje.blog.pl/2013/05/24/k ... -z-rukoli/

Kasza jaglana jest bardzo zdrowa, jednak nie zbyt doceniona ze wzgledu na goryczke. Aby sie jej pozbyc ponoc, przed ugotowaniem nalezy polac ja wrzatkiem. A potem zahartować w zimnej wodzie.

zamioculcas7
Początkujący
 
 
Posty: 18
Dołączyła: 10 lip 2012, 13:44
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez firma-arek » 25 sty 2014, 23:19 Re: Wegetarianizm przepisy restauracje

Ja też lubię sobie czasem zjeść coś bez mięsa, i uważam ze najlepsze przepisy to te najprostsze. Liczy się smak zapach i wyobraźnia i wtedy głupie pomidory czy cukinia staną się rarytasem.

W jedzeniu najlepsze jest dobre nastawienie i zabawa, wtedy nawet jak się coś nie uda to i tak warto szukać smaków.

firma-arek
Początkujący
 
 
Posty: 48
Dołączył: 14 gru 2012, 23:59
Reputacja: 12
Neutralny

KobietaPostNapisane przez vanilia » 25 sty 2014, 23:39 Re: Wegetarianizm przepisy restauracje

zamioculcas7, wyglądają obłędnie, ja uwielbiam kasze, więc napewno wypróbuje. Dzięki za przepis.

Dodano: -- 27 sty 2014, o 00:05 --

A co powiecie na taką wersję pizzy http://www.przepisy.pl/przepis/pelnozia ... u/przepisy ???
"Wielkie rzeczy nie powstają w wyniku impulsu, a w wyniku poskładania małych rzeczy w jedną całość."- Vincent Van Gogh
Avatar użytkownika
vanilia
Zadomowiony
 
 
Posty: 684
Dołączyła: 24 maja 2007, 12:04
Lokalizacja: Sheldon
Reputacja: 47
Pokojowy

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do KUCHNIA