Szukam osoby z dzielnicy Quinton -miasto Birmingham

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez eisern » 17 sty 2012, 10:54 Szukam osoby z dzielnicy Quinton -miasto Birmingham

Witam serdecznie,
pilnie poszukuję osób z dzielnicy Quinton w mieście Birmingham. Jest ktoś ? :grin:

eisern
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 sty 2012, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mags » 17 sty 2012, 15:30 Re: Szukam osoby z dzielnicy Quinton -miasto Birmingham

Witam. Ja jestem z Harborne wiec calkiem niedaleko Quinton

mags
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 40
Dołączyła: 15 cze 2010, 11:20
Lokalizacja: harborne
Reputacja: 0
Neutralny

Sprawa jest nietypowa. W dzielnicy Quinton swoją siedzibę ma strona easyaupair.com, na którą kiedyś się zalogowałem, umieściłem zdjęcia, hasło mi uciekło, mail jest nieaktywny i nie mogę usunąć konta i co najważniejsze zdjęć. Kontakt z webmasterami strony przez mail i telefon jest poza zasięgiem (zero odpowiedzi) Być może dane zostały zmienione. Miałbym ogromną prośbę, z racji tego, że jestem w Polsce. Ulica, na której znajduję się siedziba strony to : 154 Ridgacre Lane, dzielnica Quinton. Chciałbym prosić o sprawdzenie czy podanym przeze mnie adresie jest siedzibya strony easyaupair.com. Zależy mi na kontakcie z nimi, usunięciu strony ze zdjęciami. Proszę o odpowiedź, czy mogę liczyć na pomoc z Pana/Pani strony. Bardzo proszę o pomoc.

pozdrawiam
eisern

eisern
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 sty 2012, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

zobacz sobie na google maps albo google earth.To jest normalny domek w którym mieszkają ludzie a nie budynek firmowy.Byłem parę domków dalej u pewnych moich znajomych w zeszłym roku.Tak mi coś ta nazwa ulicy brzmiała znajomo...
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

Normalny domek nie wyklucza siedziby firmy. Firma której główną działalnością jest strona internetowa lub jakieś usługi nie potrzebuje biura. Sam miałem w Polsce firmę zarejestrowaną w domu. Mój aktualny pracodawca w UK ma firmę zarejestrowaną w domu bo kiedy zaczynał rozkręcać biznes to nie miał biura.
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

Albiorix ma rację. Firmy pomagające znaleźć młodym ludziom rodziny goszczące w ramach programu aupair często zakładane są w domach. Wygooglowałem adres. Widzę ten dom. Nie mieszkam w Birmingham. Zależałoby mi żeby ktoś, kto jest na miejscu sprawdził po prostu ten adres podany na stronie: http://www.easyaupair.com/contact/
Kogoś, kto pomógł mi poprosić w moim imieniu o usunięcie konta, do którego przez swoją nieuwagę utraciłem możliwość logowania, usunięcie zdjęć lub całego konta, ewentualnie nowe namiary na siedzibę, mail, telefon. Pomóżcie!

zrozpaczony eisern

eisern
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 sty 2012, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 17 sty 2012, 23:57 Re: Szukam osoby z dzielnicy Quinton -miasto Birmingham

Witam

Moim zdaniem szanse że pod tym adresem znajdziesz osobę odpowiedzialną za stronę są bardzo małe. A jeśli nawet to szanse że na prośbę człowieka z ulicy administrator usunie Twoje konto są jeszcze mniejsze.

Właściciel domeny zastrzegł swoje dane kontaktowe, co jest usługą płatną, było by raczej nielogiczne aby płacić za zastrzeżenie danych kontaktowych i jednoczenie podawać je na stronie, zwłaszcza jeśli jest to adres pod którym się mieszka.

Gdy zmienisz język na niemiecki de.easyaupair.com/contact/ na stronie jest już inny adres(jest to adres firmy Tucows Inc, która chyba odpowiada za zastrzeżenie danych)

Możesz spróbować skontaktować się z właścicielem strony za pomocą formularza na Contactprivacy.com.

Lepszym pomysłem jednak będzie skontaktowanie się z firmą, do której nalezą serwery czyli fasthosts.co.uk.

Powiedz im ze na ich serwerach znajdują się Twoje zdjęcia umieszczone bez Twojej zgody i że autor strony ignoruje Twoje maile...... powinni ci jakoś pomóc.

Dodatkowo możesz usunąć stronę z wyników wyszukiwania google za pomocą tej strony:

https://accounts.google.com/ServiceLogi ... s/removals

(musisz mieć konto google)

Ps. Próbowałeś się kontaktować formularz na stronie czy przez podanego maila?

Pozdrawiam
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

Dziękuję Adam za odpowiedź. Próbowałem usunąć stronę przez narzedzia dla webmasterów jednak to nie pomaga, odrzucają usunięcie. Będę próbował skontaktować się podanymi przez Ciebie metodami.
Kontaktowałem się przez formularz i przez mail. Setki razy. Po angielsku, niemiecku, polsku- zero odpowiedzi :x

zrozpaczony eisern

eisern
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 sty 2012, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 18 sty 2012, 07:25 Re: Szukam osoby z dzielnicy Quinton -miasto Birmingham

Może spróbuj usunąć same zdjęcia http://support.google.com/webmasters/bi ... wer=181721.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

I tak trzeva do tego najpierw usunac zdjecia z serwera,
Avatar użytkownika
Albiorix
Stały Bywalec
 
 
Posty: 336
Wiek: 44
Dołączył: 6 gru 2011, 12:43
Lokalizacja: Bordesley Village
Reputacja: 68
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez Adam » 18 sty 2012, 10:20 Re: Szukam osoby z dzielnicy Quinton -miasto Birmingham

Albiorix napisał(a):I tak trzeva do tego najpierw usunac zdjecia z serwera,

raczej tak.
Avatar użytkownika
Adam
Administrator
 
 
Posty: 769
Dołączył: 12 mar 2006, 18:45
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 33
Pokojowy

eisern napisał(a):mail jest nieaktywny i nie mogę usunąć konta i co najważniejsze zdjęć


a nie mozesz jeszce raz zalozyc tego maila...dlaczego jest nieaktywny? miales ale usunales czy popelnbiles blad? mozesz dasz rade zalozyc nowy z tym bledem?

ja mialam podobna sytuacje i wlasnie tak lopatologicznie do tego podeszlam ;)
ciotka dorotka klotka :D
Avatar użytkownika
dorotajab
Zaangażowany
 
 
Posty: 1110
Wiek: 41
Dołączyła: 11 paź 2006, 15:09
Lokalizacja: Great Barr
Reputacja: 143
SzanowanySzanowany

Podczas zakładania konta nr 1 nie postąpiłem zgodnie z instrukcją(przeoczyłem jeden punkt), więc postanowiłem założyć konto nr 2 z tym samym mailem. Po usunięciu konta nr 2 okazało się, że to 1 konto już założone, do któego nie mogłem się zalogować nadal istnieje, a podając maila do przypomnienia hasła wyskakuje mi, że mail jet nieaktywny( pewnie z powodu takiego, że użyłem go podczas drugiej rejestracji i usunięciu konta) Sprawa jest zagmatwana a mi chodzi tylko o usunięcie tych zdjęć! :x

Dodano: -- 21 sty 2012, 11:42 --

administratorzy serwera fasthosts.co.uk. też milczą :x

eisern
Przyczajony
 
 
Posty: 5
Dołączył: 17 sty 2012, 10:27
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK