Odszkodowania Dudley Uwaga!

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez ArkadiuszR » 4 mar 2014, 10:05 Odszkodowania Dudley Uwaga!

Pragnę ostrzec rodaków przed podjęciem decyzji korzystania z usług dwóch "panów" tej firmy i podzielić się doświadczeniami z firmą M...... A....... C..... LTD mieszczącą się w Dudley,reklamującą się w tym serwisie.
Od początku maja 2012r. trwają zmagania w uzyskaniu odszkodowania za prostą sprawę,wypadek drogowy w którym moja dziewczyna brała udział w drodze do pracy jako pasażerka pojazdu z udziałem karetki pogotowia oraz za zwrot wynagrodzenia nieobecności w pracy z tytułu wypadku .Wszystko było pięknie do momentu podpisania zlecenia,wszelkie zapewnienia, niesamowita charyzma p.Zbyszka ile to można ugrać na tej sprawie itd.
Tego samego dnia przekazaliśmy wszystkie niezbędne informacje,nawet pofatygowaliśmy się osobiście do miescowego posterunku Policji w celu uzyskania numeru referencyjnego wypadku by odciążyć prawników i przyspieszyć sprawę.
- oczekiwanie na komisje lekarską
Na komisji stawiliśmy się po dwóch miesiącach po uprzednim odebraniu telefonu od hinduskiego lekarza,brak jakiejkolwiek informacji o komisji lekarskiej ze strony tej że firmy,nie mówiąc o udziale przynajmniej jednego z ich przedstawiciela,który był niezbędny przy wypełnianiu aplikacji rzędu 12 stron i fachowych medycznych pytań oraz brak podpory językowej przy kontakcie z lekarzem.
Zgodnie z ustaleniami p.Zbyszka czas oczekiwania na ofertę przy tak prostej sprawie wynosi od 8-12miesięcy.
Oferta nadeszła po 15 miesiącach czyli w sierpniu 2013r od momentu zgłoszenia sprawy na kwotę 1700f-przy udziale karetki,wizyta w szpitalu,kilka wizyt u GP,nieobecność w pracy.Tak oto prężni i profesjonalni prawnicy tej firmy poprowadzili sprawę, bo przecież na swojej stronie internetowej tak siebie określają "profesjonalni"
Po zasięgnięciu opini innych firm a także znajomych którzy równierz brali udział w kolizji i otrzymywali odszkodowania za mniejsze obrażenia wypadkowe,spokojnie za tą sprawę można było uzyskać od 2800f wzwyż...niestety
Postanowiliśmy odrzucić ofertę,poinformowaliśmy o tym p.Zbyszka równierz o fakcie że oferta nie zawiera zwrotu utraty zarobku wskutek wypadku.Zgodnie z jego wytycznymi podaliśmy powód że niezgadzamy się z raportem medycznym na podstawie którego powstała wycena.(do dnia dzisiejszego wspomnianego raportu nie otrzymaliśmy) a także wyegzekwowaliśmy prośbę o wspomniany wcześniej zwrot wynagrodzenia.
Po kilku tygodniach otrzymaliśmy pismo od prawników że nie możemy się nie zgodzić z raportem medycznym który został podpisany przez poszkodowaną na komisji lekarskiej-logiczne,ale taki powód rewizji oferty zaproponował prowadzący sprawę p.Zbyszek.Druga część pisma zawierała zdziwienie prawników o jakimkolwiek roszczenie z tytułu nieobecności w pracy po zaistniałym wypadku,nigdy takiej informacji nie otrzymali pomimo zapewnień p.Zbyszka że wszystko zostało przekazane.
Na początku października 2013r dostarczyliśmy p.Zbyszkowi wszystkie payslipy a także kalkulacje utraty dochodu,zobligował się wysłać te materiały kolejnego dnia do soich prawników.
Po tygodniu kolejne pismo od prawników że wciąż czekają na wytyczne i proszą o odpowiedź na wcześniejsze pismo.Kolejny telefon,sms do p.Zbyszka z zapytaniem czy skontaktował się z prawnikami,twierdził że wysłał materiały czyli można zauważyć profesionalną współpracę z własnymi prawnikami śmiechu warte.
Zrezygnowani postanowiliśmy zasięgnąć porady drugiego pana tej że firmy p.Tomka a także skierowaliśmy prośbę żeby on zajął się tą sprawą.Umówiliśmy się z nim następnego dnia w siedzibie innej firmy na konkretną godzinie.Po przyjeździe na miejsce oczywiście pana nie zastaliśmy,dzwoniąc do niego otrzymaliśmy informacje że jest poza Birmingham,mógłby chociaż poinformować.Zapewnił że następnego dnia pojawi się u nas w domu i załatwi sprawę z prawnikami telefonicznie.Niestety,nie pojawił się.
Próba przeniesienia sprawy do innej firmy skończyła się fiaskiem,ponieważ prawnicy firmy M...... A....... C..... LTD zażądali zbyt wygurowaną kwotę za przekazanie zlecenia.Oferta wg oczekiwań p.Zbyszka i p.Tomka na kwotę 1700f podpisana i wysłana 4tyg temu do ich prawników.Do dnia dzisiejszego brak odpowiedzi, w zeszłym tygodniu kolejny telefon do p.Tomka,kolejne zapewnienie że w ciągu kilku godzin dowie się czy oferta dotarła i znów brak odpowiedzi..
Tak oto wygląda sprawne skuteczne działanie i profesjonalne podejście do klienta firmy M...... A...... C..... LTD.
W tej branży firma przyjmująca zleceniu na wejściu otrzymuje 50% wynagrodzenia za zlecenie.Także panowie albo już zarobili na sprawie 100% i nie zamierzają nic robić,albo 50% i nie wiem na co czekają.
Jeśli coś pominąłem lub podałem nieprawdziwe informacje to proszę panów niniejszej firmy do sprostowania tematu.
Także rodacy ostrzegam i nie promuje konkurencji,jestem klientem zrobionym na wała,przynajmniej tak sobie myślą obaj panowie......

ArkadiuszR
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 maja 2010, 18:33
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez krisbrumm » 5 mar 2014, 22:23 Re: Odszkodowania Dudley Uwaga!

Ja przeczytałem do połowy zanim się zniechęciłem, a wy?
Wszyscy patrzą, ale nie wszyscy widzą
Avatar użytkownika
krisbrumm
Stały Bywalec
 
 
Posty: 362
Wiek: 45
Dołączył: 27 wrz 2010, 22:34
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 75
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez Goosia » 5 mar 2014, 23:18 Re: Odszkodowania Dudley Uwaga!

I to rodak rodakowi :? Zeruja jak sempy aby funty im nie uciekly. Pewnie wzieli 100% dla siebie do kieszeni .....bo po co tracic skoro mozna oszukac :P tacy ludzie sumienie maja czyste, a ja sie boje mrowke zdeptac bo to male stworzenie tez chce zyc :wink:
Don't say 'up', before you have jumped

Goosia
Raczkujący
 
 
Posty: 57
Dołączyła: 11 gru 2010, 13:00
Lokalizacja: west bromwich
Reputacja: 4
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 6 mar 2014, 01:57 Re: Odszkodowania Dudley Uwaga!

Nawet do polowy nie doszlam , bez ladu i skladu troche to napisane
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez rad » 6 mar 2014, 09:40 Re: Odszkodowania Dudley Uwaga!

Miałem delikatna styczność z Ta firmą. To fakt, kombinatorzy niesamowici. Swego czasu, mieli w reklamie: "100% odszkodowania, brak opłat". Informacja sugerowała, iż robia To za free.
Po wymianie sms'ów, dowiedziałem się o kosztach, a informacja w ogłoszeniu, to taki bajer dla klienta. O dziwo, po naszej wymiania, treść ogłoszenia uległa zmianie, i dowiedziałem się, iz nie zajmą się moją sprawą.
Na moje szczęście.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez ArkadiuszR » 6 mar 2014, 14:50 Re: Odszkodowania Dudley Uwaga!

Rad szczęście Tobie dopisało,nam troszke mniej.
Mam nadzieje że ktoś kto znajdzie sie w podobnej sytuacji i stanie przed wyborem firmy, trafi na ten wątek i zastanowi się,czy warto brnąć w problemy.
Gosia ja też nie depcze mrówek ;)

ArkadiuszR
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 27 maja 2010, 18:33
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK