Straż miejska skatowała 20latka za brak dokumentów

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym
https://www.youtube.com/watch?v=mTO2Isw-Gqg

Przykładów, że Straż miejska powinna być zlikwidowana jest mnóstwo... ten dosadnie pokazuje jaka ta służba jest...

Rozdmuchajcie to jak najbardziej.
Avatar użytkownika
nettmanek
Raczkujący
 
 
Posty: 95
Wiek: 35
Dołączył: 8 cze 2013, 12:07
Lokalizacja: Wolverhampton
Reputacja: 0
Neutralny

Chciałbym szmaciaża spotkać po służbie ;)

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez rad » 21 paź 2014, 07:57 Re: Straż miejska skatowała 20latka za brak dokumentów

Teoretycznie, z nagraniem powinien iść do prokuratury. Tylko, praktycznie czy coś to da?

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

Interweniowali ci "szmaciarze" 40 razy do tego 17 letniego dziecka pijącego piwo i zaczepiającego ludzi to im mogły w końcu nerwy puścić? A dziecko wiedział że kolega nagrywa to udawał grzeczniutkie niewiniątko.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

W Polsce 90% ludzi, którzy idą pracować do służb mundurowych to frustraci, prostacy, ludzie pozbawieni jakiej kolwiek kultury osobistej, bez pomysłu na życie potrafiący tylko słuchać rozkazów innych. Przykłady:

1) Kontrola drogowa: Nie usłyszałem co mówi do mnie policjant i grzecznie powiedziałem proszę na co usłyszałem krzyk: DOKUMETY K.....A

2) Na stacji paliw tankowalem samochód, a kolega wyszedł poza obszar stacji i palił papierosa gdy zobaczył jadący droga samochód policyjny wyrzucił papierosa i uciekł do samochodu oczywiście policja wjechała na stacje paliw i cytuje słowa policjanta do mnie: "e zawolaj go" odpowiedziałem, ze nie jestem pańskim kolega i proszę sie do mnie odnosić z szacunkiem po krótkiej wymianie zdań zostałem przez pana policjanta pozdrowiony środkowym palcem ale miał pecha bo udało mi sie sfotografować ta sytuacje i dopilnowalem tego żeby zostały wobec niego wyciągnięte konsekwencje.

3) Lotnisko stoję w kolejce i nagle od przedstawicielki służby granicznej usłyszałem przechodz oczywiście była podobna wymiana zdań jak na stacji paliw aż wkoncu pojawił sie dowódca placówki oficer i to był człowiek na poziomie swojej podwladnej kazał mnie przeprosić i sam tez przeprosił za cała sytuacje.

Z opisanych sytuacji i tych, których tutaj nie opisałem, a przeżyłem wnioskuje, ze służby mundurowe w naszym kraju zostały w poprzednim ustroju politycznym.

Plazer jeśli było tak jak piszesz to oczywiście powinni wobec niego wyciągnąć konsekwencje, ale czy przedstawiciele prawa powinni sie zachowywać jak stadionowi bandyci? Takim ludzia poprostu nie maja prawa puścić nerwy.

Guest
 
 

Konsekwencje zostały wyciągnięte, koleś wyleciał z pracy.
Ale tych procentów prosiłbym żebyś z tyłka nie wyciągał, bo mam w rodzinie i wśród znajomych wielu mundurowych i obrażasz ich takim gadaniem.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Troche mnie nie zrozumiales ja mówiłem o tym 17-latku jeśli zachowywał sie niewłaściwie to wobec niego powinny zostać wyciągnięte konsekwencje ale nie w taki sposób.
Ja procentów nie wyciągam z tylka tylko z własnych odczuć. Tez znam ludzi, którzy pracują w służbach mundurowych i niestety w większości to frustraci. Cześć z nich to ludzie, którzy w szkole zawsze byli "kopani po tyłkach" dzisiaj w mundurach odragowuja sie za swoją młodość.
Moj kolega jest psychiatra ma podpisany kontrakt z wojskiem leczy "szeregowych zawodowych" wprost mówi o tym, ze wiekszosc z tych ludzi nie powinna mieć dostępu do broni.

Guest
 
 

Ja pracowałem w supporcie technicznym komputerowym i mam wrażenie że wszystkie kompy, serwery i routery to szmelc, bo 50 razy dziennie do mnie ktoś dzwonił i te rzeczy się psuły.
Z własnych odczuć to mamy religie i jest ich 3 tysiące (w tym 30 000 odłamów tylko katolickich sekt) i każda kłóci się z inną, a naukowe fakty są weryfikowalne i powtarzalne i jakoś nie widzę żeby się trzeba było w takich sprawach kłócić. Bo to można łatwo udowodnić. Także odczucia nazywaj odczuciami a nie faktami. Przy okazji polecam obczaić różnicę między skutkiem a przyczyną. Mechanik przychodzi ufefłany z pracy smarami a mundurowy zfrustrowany. Taka praca. Jakbyś miał codziennie trupy z aut wyciągać rozsmarowane to też by Ci na psychice z czasem siadło. A kolega psycholog powinien wiedzieć że mundurowi przechodza okresowe badania sprawności i psychotesty wszelakie, równiez na broń. Jeśli jest za to odpowiedzialny i "ma wrażenie" to powinien cofnąć takiej osobie uprawnienia.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

MężczyznaPostNapisane przez rad » 21 paź 2014, 12:15 Re: Straż miejska skatowała 20latka za brak dokumentów

Może nie na temat, lecz kiedyś obiło mi się o uszy, iż psychiatra z latami praktyki, nie może być w pełni normalny. Specyfika zawodu.

rad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 325
Dołączył: 28 sty 2008, 21:07
Reputacja: 25
Pokojowy

rad, gdyby tak było, to nałożono by limit lat jaki można przepracować w tym zawodzie. Ludzie dużo rzeczy gadają. Trzeba być trochę sceptycznym. Taka logika.
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

Ok tylko co mnie to interesuje, ze mundurowy jest sfrustrowany swoją praca i dlaczego ma swoją frustracje wyladowywac na mnie? Bo taki zawód sobie wybrał? Poza tym te wszystkie trupy wyciąga straż pożarna i zespół pogotowia ratunkowego akuratnie policja ma tam najmniej do roboty (nie neguje tego, ze policjanci swoje tez muszą oglądać) lekarze na szpitalnych oddziałach ratunkowych tez swoje oglądają, a w większości są to ludzie na poziomie. Tak naprawdę każda praca jest w jakimś stopniu stresująca ja w pracy tez obrabiam części warte 15k£, 10k£ itd... i w jakiś sposób mnie to stresuje ale nie uważam tego za wystarczający powód żeby być chamskim w stosunku do innych. Tak samo mundur nie usprawiedliwia chamstwa w stosunku do ludzi i co najlepsze ludzi dzięki, którym taki delikwent ma prace.

Guest
 
 

Jeżeli jest sfrustrowany swoją pracą to powinien ją zmienić. A nie jeszcze legalnie dostęp do broni mieć.

Krzysiek2099
Rozeznany
 
 
Posty: 151
Dołączył: 2 cze 2013, 23:02
Reputacja: 12
Neutralny

No przecież zmienił :)
Avatar użytkownika
plazermen
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2075
Wiek: 44
Dołączył: 10 cze 2006, 20:52
Lokalizacja: że znowu
Reputacja: 92
Poczciwy

plazmen napisal "Ja pracowałem w supporcie technicznym komputerowym i mam wrażenie że wszystkie kompy, serwery i routery to szmelc, bo 50 razy dziennie do mnie ktoś dzwonił i te rzeczy się psuły.
Z własnych odczuć to mamy religie i jest ich 3 tysiące (w tym 30 000 odłamów tylko katolickich sekt) i każda kłóci się z inną, a naukowe fakty są weryfikowalne i powtarzalne i jakoś nie widzę żeby się trzeba było w takich sprawach kłócić. Bo to można łatwo udowodnić. Także odczucia nazywaj odczuciami a nie faktami. Przy okazji polecam obczaić różnicę między skutkiem a przyczyną. Mechanik przychodzi ufefłany z pracy smarami a mundurowy zfrustrowany. Taka praca. Jakbyś miał codziennie trupy z aut wyciągać rozsmarowane to też by Ci na psychice z czasem siadło. A kolega psycholog powinien wiedzieć że mundurowi przechodza okresowe badania sprawności i psychotesty wszelakie, równiez na broń. Jeśli jest za to odpowiedzialny i "ma wrażenie" to powinien cofnąć takiej osobie uprawnienia"

z kontekstu wnioskuje, ze masz racje, ale skoro krytykujesz 'odczucia' innych osob to nie wypisuj bzdur jak nadymany studencio filozofii na pierwszym semestrze; jakie 30 tys. odlamow katolickich sekt? w ogole co masz na mysli piszac katolicka sekta? fakty sa weryfikowalne, ale czy powtarzalne? co to za bzdety?! i jaka jest roznica miedzy skutkiem i przyczyna? :))) teoria ekwiwalencji? w tym przypadku chodzi raczej o zwiazek przyczynowo-skutkowy; mechanik tez moze byc frustratem, co nie znaczy, ze kazdy mundurowy musi miec na bani; jak ma slaba konstrukcje psychiczna to powinien sobie znalezc inne zajecie, a jak mu juz siadlo na deklu to won do cywila, aby komus krzywdy nie zrobil; nie twierdze, ze jestes glupi, ale zauwazam, ze masz innych za durni;
ps
z moich doswiadczen, tez mam wrazenie, czy tez odczucia, ze wiekszosc mundurowych to zwykle prostaki i niedouczone debile; powinni najpierw robic im testy na inteligencje, a potem dopiero inne testy :))) pozdrawiam

MarcinAdam
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 29 paź 2014, 09:19
Reputacja: 0
Neutralny

Pomiatano tobą od dzieciństwa? Twoje życie ssie? Nienawidzisz ludzi i życzysz im jak najgorzej? Straż miejska rozpoczyna rekrutację! :D

eric27
Stały Bywalec
 
 
Posty: 434
Dołączył: 14 wrz 2008, 12:54
Reputacja: 18
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK