Policja konfiskuje europejskie auta

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez wielkimar » 1 gru 2014, 23:26 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

No i cała twoja elokwencja prysła wraz z emotikonką .
Łamiesz większość z zasad netykiety, atakując użytkowników którzy mają do powiedzenia coś innego niż Ty chciałbyś usłyszeć.

wielkimar
Rozeznany
 
 
Posty: 203
Dołączył: 3 cze 2007, 21:09
Reputacja: 25
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 2 gru 2014, 07:38 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Ale ja rozumiem że masz opłacone ubezpieczenie w Polsce, tylko że nie jest ono ważne z dwóch powodów: auto zgodnie z prawem powinno być przerejestrowane, oraz fakt że standardowo można się poruszać za granicą do 90 dni na zwykłym ubezpieczeniu.
Cena ubezpieczenia w UK zależy od wielu czynników. W wyszukiwarce zawsze pytają o criminal convictions i motoring offences. Jeśli skończy się twoje szczęście i trafisz na policję a potem do sądu, twoje przyszłe ubezpieczenia będą większe niż to co znajdujesz teraz.
Możesz tymczasem zaparkować auto gdzieś na podjeździe, żeby nie stało na publicznej drodze.
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny
Góra
-2

MężczyznaPostNapisane przez kruper86 » 2 gru 2014, 09:27 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Zgadza się, auto jest parkowane na prywatnym podjeździe także to o tyle plus.
Masz rację jeśli chodzi o ubezpieczenie dlatego tak jak wspominałem wcześniej auta pozbędę się w styczniu i mam nadzieje, że wszystko będzie OK.

kruper86
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 18 lut 2014, 18:06
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez -eMPe- » 2 gru 2014, 12:35 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Zawsze możesz wynająć lawete do Dover. Kilka lat temu wysłałem auto (anglika) do Polski za 350 £. Do portu nie powinno być więcej niż 200.
Obrazek

-eMPe-
Rozeznany
 
 
Posty: 156
Dołączył: 23 sty 2008, 20:09
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez mam37 » 2 gru 2014, 14:01 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

przeciez wiadomo iz chodzi o kase a nie o bezpieczenstwo na drodze prosze was
podatki owszem i co najwazniejsze ubezpieczenie
osobiscie jestem za tym aby zostawiac nasze ukochane polskie autka w polsce a tu jezdzic angielskimi . Jedyny problem dla Polaka ze sie sprzweciwia to ten ze niby drozej ubezpieczenie i to ze nie bedzie placil mandatow ot co bo jaki inny powod

mam37
Stały Bywalec
 
 
Posty: 493
Dołączyła: 23 sie 2012, 10:54
Reputacja: 45
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 2 gru 2014, 14:15 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

W tym całym zamieszaniu chodzi o :
1. M.O.T - ludzie maja prace i płaca podatki
2. Ubezpieczenia - ludzie maja prace i płaca podatki + łatwiej jest dochodzić roszczeń.
3. Road Tax - ludzie maja prace i płaca podatki

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kruper86 » 21 cze 2015, 17:40 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

Odkopuje delikatnie temacik...
Nie wiem czy ktoś z Was widział, http://www.birminghammail.co.uk/news/mi ... -Birm-main
Od jutra znowu wraca operacja Trivium.

kruper86
Raczkujący
 
 
Posty: 59
Dołączył: 18 lut 2014, 18:06
Reputacja: 5
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez marcus711 » 22 cze 2015, 13:54 Re: Policja konfiskuje europejskie auta

ja swoj zaprowadziłem wiec głowa spokojna :)

marcus711
Przyczajony
 
 
Posty: 6
Dołączył: 27 lis 2014, 03:46
Reputacja: 2
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK