Podpalenie w Kidderminster.

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 3 gru 2014, 12:35 Podpalenie w Kidderminster.

Cześć.

Postanowiłem napisać ten wątek ponieważ nurtuje mnie jedno pytanie.
Co dziennie przejeżdżam przez horsefair i widzę miejsce pożaru w którym zginęła Sandra Nowocinska.

Na temat tego tragicznego zdarzenia krąży wiele historii a z komentarzy pod newsem " Podpalenie w Kidderminster, Zmarła Polka, jej syn jest w ciężkim stanie" wynika że są tu osoby które znały tą dziewczynę.

Zastanawiam się czy ŚP Sandra znała tą osobę którą zatrzymała policja i czy to podpalenie mogło mieć coś wspólnego z jej narodowością ?

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez progo9 » 3 gru 2014, 13:53 Re: Podpalenie w Kidderminster.

Nie mieszkam w UK ale wiele razy tam byłem. W newsie pojawiły się różne opinie na ten temat. Że to niby jej facet, który widać, że ma jebla w głowie, że może ktoś inny. Jeżeli okazałoby sie, że za podpalenie odpowiada np. Brytyjczyk to na pewno kierował się pochodzeniem ofiary. Za tak stan rzeczy odpowiedzialność ponosi obecny premier W. Brytanii popaprany Cameron, który z dupy sobie ubzdurał, że Polacy to najgorszy naród i trzeba ich wytępić. Nie mam zamiaru więcej wyjeżdżać na wyspy skoro i tak chca się nas pozbyć. Wolę żyć skromniej ale w Polsce. Jeżeli już ktoś ma mnie zgnoić to niech to będzie w Polsce. Chociaż czuję się jak u siebie.

progo9
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 cze 2013, 16:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 3 gru 2014, 14:57 Re: Podpalenie w Kidderminster.

progo9 napisał(a):Jeżeli okazałoby sie, że za podpalenie odpowiada np. Brytyjczyk to na pewno kierował się pochodzeniem ofiary.


Mocno to naciągana teoria, przynajmniej jak na ta wiedzę która posiadam z mediów.

A jeżeli np. byli przyjaciółmi itp i itd. ?

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 gru 2014, 15:23 Re: Podpalenie w Kidderminster.

progo9 napisał(a):Nie mieszkam w UK ale wiele razy tam byłem. W newsie pojawiły się różne opinie na ten temat. Że to niby jej facet, który widać, że ma jebla w głowie, że może ktoś inny. Jeżeli okazałoby sie, że za podpalenie odpowiada np. Brytyjczyk to na pewno kierował się pochodzeniem ofiary. Za tak stan rzeczy odpowiedzialność ponosi obecny premier W. Brytanii popaprany Cameron, który z dupy sobie ubzdurał, że Polacy to najgorszy naród i trzeba ich wytępić. Nie mam zamiaru więcej wyjeżdżać na wyspy skoro i tak chca się nas pozbyć. Wolę żyć skromniej ale w Polsce. Jeżeli już ktoś ma mnie zgnoić to niech to będzie w Polsce. Chociaż czuję się jak u siebie.



gdzie ty k*rwa mac widzisz ze on ma jebla w glowie ?!

powiedzialam nie znasz nie oceniaj , ja znalam ja i znam jego od dziecka wiec zamilcz zanim kogos ocenisz
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 3 gru 2014, 15:25 Re: Podpalenie w Kidderminster.

malenkagdz napisał(a):powiedzialam nie znasz nie oceniaj , ja znalam ja i znam jego od dziecka wiec zamilcz zanim kogos ocenisz


A ten podpalacz kim był dla ofiary ?

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 gru 2014, 15:35 Re: Podpalenie w Kidderminster.

n0rb napisał(a):
malenkagdz napisał(a):powiedzialam nie znasz nie oceniaj , ja znalam ja i znam jego od dziecka wiec zamilcz zanim kogos ocenisz


A ten podpalacz kim był dla ofiary ?



niewiadomo kto to byl , widziales w mediach by cos pisali ?! nie ! ale najlepiej spekulowac ze to byl napewno jej partner bo przeciez wyglada inaczej bo ma kolczyki tatuaze itd albo ktos z jej znajomych . poczekajcie az policja cos ustali a nie gadacie nie znajac faktow
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 3 gru 2014, 16:26 Re: Podpalenie w Kidderminster.

Ja nie spekuluje tylko zadaje pytania.
Tej pary nie znałem i nie wiem jak wyglądali i mało mnie to interesuje.

Kupiłem dom w Kidderminster i interesuje mnie to czy to był atak na tle narodowościowym czy nie.

Ps
Z biuletynu West Mercia Police, Autumn 2014 który obejmuje Horsefair wynika że wszystkie poważne przestępstwa popełniały osoby które znały się wcześniej.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 gru 2014, 16:50 Re: Podpalenie w Kidderminster.

Odnosnie komentarza co do wygladu to nie bylo zwiazane z tym co ty napisales a osoba druga wg ktorej ktos wyglada inaczej to musi miec problem z prawem itd, nie mowie tez ze ty spekulujesz ale ludzie sieja plotki nie wiedzac nic
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 3 gru 2014, 18:12 Re: Podpalenie w Kidderminster.

Najlepszym rozwiązanie jest powiedzenie nam co tam się stało i tyle.

Utnie to wszystkie plotki i spekulacje.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez progo9 » 3 gru 2014, 18:22 Re: Podpalenie w Kidderminster.

malenkagdz napisał(a):Odnosnie komentarza co do wygladu to nie bylo zwiazane z tym co ty napisales a osoba druga wg ktorej ktos wyglada inaczej to musi miec problem z prawem itd, nie mowie tez ze ty spekulujesz ale ludzie sieja plotki nie wiedzac nic




Za dużo razy byłem w Anglii, praktycznie przez trzy miesiące każdego roku przez 6 lat. Wiem kto się pląta i jakie typy tam wyjeżdżają. Nie twierdze, że akurat ten taki jest ale sądząc po wyglądzie to raczej do końca normalny nie jest. Zresztą zgodnie z konstytucją (dokłądnie art 54) panuje wolność wypowiedzi, więc wolno mi twierdzić, że ktoś wygląda na takiego czy owego.

progo9
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 cze 2013, 16:17
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 3 gru 2014, 20:05 Re: Podpalenie w Kidderminster.

co to jest 3 miesiace co roku ?

bo co bo kolczyki w twarzy ma, bo ma farbowane wlosy i tatuaze to odrazu nie normalny musi byc ?

pokaz swoja buzke a z checia powiem ci jaki normalny ty jestes

i tak w woli scislosci :

wolnosc slowa konczy sie tam, gdzie zaczyna się zwyczajne chamstwo. Pozniej to juz jest obraza. a nazywajac kogos pojebem bo wyglada inaczej obraziles dana osobe
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez dzieciak » 3 gru 2014, 22:38 Re: Podpalenie w Kidderminster.

A ja mam pytanie czy ktoś coś wie na temat dziecka czy można mu jakoś pomóc czy coś mu potrzeba można by zorganizować jakaś paczkę dla malca...

dzieciak
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączyła: 24 maja 2013, 13:49
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez progo9 » 4 gru 2014, 08:28 Re: Podpalenie w Kidderminster.

Po pierwsze nie nazwałem nikogo "pojebem" tylko jeblem a to jest zasadnicza różnica. Po drugie piszesz, że "bo co bo kolczyki w twarzy ma, bo ma farbowane wlosy". Z całym szacunkiem, ale normalni ludzie tak się nie obchodzą. Więc nie pisz, że nie mam podstaw do tego aby tak twierdzić. Uwierz, że wystarczy w jeden weekend wyjść na zakupy i da się zauważyć jacy ludzie w większości tam wyjeżdżają. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo znam też normalne osoby, które nie są w żaden sposób problemowe.

progo9
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 cze 2013, 16:17
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez n0rb » 4 gru 2014, 14:55 Re: Podpalenie w Kidderminster.

progo9 odpuść sobie, z całym szacunkiem oczywiście.
progo9 napisał(a):Po pierwsze nie nazwałem nikogo "pojebem" tylko jeblem a to jest zasadnicza różnica
gdyby nie tragizm z jakim wiąże się ten wątek to..., z całym szacunkiem co to znaczy być "jeblem" :rozwalkompa:

Ps
malenkagdz napisał(a):niewiadomo kto to byl


Kurcze jakaś obca osoba wpada do przypadkowego flatu(zakładam że napastnik nie znał ofiary) i go podpala.

Czegoś w tej historii brakuje.

n0rb
Rozeznany
 
 
Posty: 149
Dołączył: 3 mar 2010, 09:23
Reputacja: 19
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malenkagdz » 4 gru 2014, 19:45 Re: Podpalenie w Kidderminster.

progo9 napisał(a):Po pierwsze nie nazwałem nikogo "pojebem" tylko jeblem a to jest zasadnicza różnica. Po drugie piszesz, że "bo co bo kolczyki w twarzy ma, bo ma farbowane wlosy". Z całym szacunkiem, ale normalni ludzie tak się nie obchodzą. Więc nie pisz, że nie mam podstaw do tego aby tak twierdzić. Uwierz, że wystarczy w jeden weekend wyjść na zakupy i da się zauważyć jacy ludzie w większości tam wyjeżdżają. Oczywiście nie wrzucam wszystkich do jednego wora bo znam też normalne osoby, które nie są w żaden sposób problemowe.




tez mam kolczyki w twarzy i farbowane wlosy i duzo tatuazy , to tez nazwiesz mnie nienormalna ?

Dodano: -- 4 gru 2014, o 19:47 --

n0rb napisał(a):progo9 odpuść sobie, z całym szacunkiem oczywiście.
progo9 napisał(a):Po pierwsze nie nazwałem nikogo "pojebem" tylko jeblem a to jest zasadnicza różnica
gdyby nie tragizm z jakim wiąże się ten wątek to..., z całym szacunkiem co to znaczy być "jeblem" :rozwalkompa:

Ps
malenkagdz napisał(a):niewiadomo kto to byl


Kurcze jakaś obca osoba wpada do przypadkowego flatu(zakładam że napastnik nie znał ofiary) i go podpala.

Czegoś w tej historii brakuje.



poczekajmy na to co policja ma do powiedzenia ,
flat byl podpalony z zewnatrz nikt do mieszkania nie wpadl
Class. Get some.

Life is much more beautiful to me when looking through the camera lens.

malenkagdz
Zaangażowany
 
 
Posty: 1178
Wiek: 32
Dołączyła: 8 lis 2008, 15:32
Lokalizacja: Perry Barr
Reputacja: 47
Pokojowy

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK