Polacy LGBT

Luźniejsze tematy, ogólne dyskusje, rozmowy o wszystkim i o niczym

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 10 sie 2011, 22:45 Re: Polacy LGBT

,,Skutki uboczne krótkotrwałe (mogą, ale nie muszą występować): ból, gazy, uczucie rozdęcia brzucha, bóle jelit, biegunka lub zaparcia, przebicie ściany jelita.
Skutki długotrwałe: hemoroidy, szczelina odbytu, rozluźnienie zwieracza, wypadanie odbytu, nietrzymanie stolca i gazów.

Jako ginekolog stwierdzam, że zdecydowanie niewielka liczba osób uprawiających sex analny jest w pełni świadoma konsekwencji. I niestety muszę z żalem przyznać, iż mężczyźni zdecydowanie częściej ignorują owe skutki, skupiając się jedynie na własnej przyjemności. Więc drodzy panowie i panie, zanim zaczniecie uprawiać seks analny miejcie również na względzie zdrowie własne i swoich partnerek,, opinia lekarza
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 10 sie 2011, 22:45 Re: Polacy LGBT

hahahahahahahahahahahahahahahahahahahah xd

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 10 sie 2011, 22:47 Re: Polacy LGBT

kentstreet, nie bede prowadzil dyskusji z osoba o inteligencji stonki .,,--- milo ze sie nam wkoncu przedstawiles... zachowujesz sie jak rozkapryszony smarkacz...i jakjuz nie znajdujesz argumentow to zaczynasz obrazac.,,zegnam
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 10 sie 2011, 22:54 Re: Polacy LGBT


kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 10 sie 2011, 23:01 Re: Polacy LGBT

kentstreet, nie potrzebne mi bzdurne poradniki w tym temacie...wystarcza mi fakty i wrazenia kobiet, bo wiekszosc ktore znam jest stanowczo na nie...a nawet wystarczy wejsc na fora i strony internetowe i poczytac...tu oczywiscie jest napisane ze sa same korzysci po seksie analnym...natomiast w praktyce wychodzi zupelnie co innego...anatomi nie oszukasz.
pozdrawiam

Dodano: -- 10 sie 2011, o 23:03 --

kentstreet, The risk of injury to the receptive partner due to anal intercourse is many times higher than that due to vaginal sex.[34] Also, the risk for transmission of HIV is higher for anal sex than for vaginal sex moze sam to poczytaj wpierw...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 10 sie 2011, 23:05 Re: Polacy LGBT

jasne zgadzam się z tym :)

Dodano: -- 11 sie 2011, 00:06 --

czemu obracasz to w taki sposob ze ja chce cie namowic czy cos.. nie chesz to nie..ja tylko mowie ze to nie jest nie-zdrowe tylko tak jak kazdy sex wymaga ostroznosci itp.

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 10 sie 2011, 23:06 Re: Polacy LGBT

Anal sex exposes participants to two principal dangers: infections, due to the high number of infectious microorganisms not found elsewhere on the body, and physical damage to the anus and the rectum due to their vulnerability. [1] Frequent anal sex is associated with hemorrhoids, anal prolapse, leakage, ano-rectal pain and ulcers and fissures.[5][ itak dalej i tak dalej.. same pozytywy co?? ze strony ktora podales...nie kompromituj sie juz...
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 10 sie 2011, 23:08 Re: Polacy LGBT

z tym (co po angielsku )tez się zgadzam :)

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 10 sie 2011, 23:11 Re: Polacy LGBT

kentstreet napisał(a):czemu obracasz to w taki sposob ze ja chce cie namowic czy cos.. nie chesz to nie..ja tylko mowie ze to nie jest nie-zdrowe tylko tak jak kazdy sex wymaga ostroznosci
nie nie tak jak kazdy seks... znowu porownujesz to do kazdego seksu... normalny seks jest normalna rzecza... analny seks nie jest normalny... i wymaga bycia 1000razy baardziej ostroznym , gdyz tylko w tej czesci ciala sa takgrozne bakterie, gdyz jest tam bardzo delikatna blona sluzowa i gdyz te miejsce z natury nie jest przystsowane do czegos zeby tam wchodzilo tylko wychodzilo! i nie jest anatomicznieprzystosowane do seksu. tego nigdy nie pojmiesz i to jak gadnie do slupa a slup jak dupa...:D
wiec niemow ze to jest normalne i zdrowe bo nei jest nie bylo i nie bedzie....a ty ciagle porownujesz nrmalne zwiazki do zwiazkwo gejow , normalne wspolzycie do wspolzycaia gejow...to jest innaliga tego sie nie porownuje ze soba. bo jedne jest naturalne a drugie sprzeczne z natura i jest wynaturzeniem.wiec skoncz juz naprawde zanim zrazisz wszystkich do waszej spolecznosci....
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez kentstreet » 10 sie 2011, 23:13 Re: Polacy LGBT

a ty znow swoje ..

Dodano: -- 11 sie 2011, 00:17 --

Mnie sie chce spaaaać! :)
więc dobranoc

kentstreet
Rozeznany
 
 
Posty: 124
Dołączyła: 28 cze 2011, 23:13
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 10 sie 2011, 23:21 Re: Polacy LGBT

Zaraz sie okaze ze wagina jest kompletnie zbednym narzadem, tak samo jak macica i cala reszta "damskiego wyposazenia" bo najnaturalniejszy jest seks analny a dzieci to sie biora z adopcji. I pewnie nawet znajdzie sie jakis uczony ktory to potwierdzi
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

KobietaPostNapisane przez erka » 10 sie 2011, 23:59 Re: Polacy LGBT

bogini8 napisał(a):no i co w zwiazku z tym? to moze wszyscy maja byc gejami.??co to niby wnosi? pokazanie ze geje sa wspaniali? i tez moga do czegos dojsc? nie rozumiem tego przekazu...

Sama odpowiedzialas sobie na to pytanie... dokladnie moga i dochodza do czegos.

pozatym jakos dwie kobiety mnie nie raza tak w oczy....dla a.jolie,m.beluci, czym.fox sama moglabym jedna zostac:D ;)


Chcialabys XD
faber est quisque suae fortunae

erka
Rozeznany
 
 
Posty: 121
Dołączyła: 13 cze 2010, 12:29
Reputacja: -7
Wyśmiewca

KobietaPostNapisane przez bogini8 » 11 sie 2011, 12:15 Re: Polacy LGBT

erka napisał(a):pozatym jakos dwie kobiety mnie nie raza tak w oczy....dla a.jolie,m.beluci, czym.fox sama moglabym jedna zostac:D

Chcialabys XD

no jasne ze tak :P
"Krytyka jest jak lekarstwo, paskudne, ale trzeba ja przełknąć by zadziałała.."....
Avatar użytkownika
bogini8
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2785
Wiek: 38
Dołączyła: 21 lis 2007, 23:55
Lokalizacja: Solihull
Reputacja: 100
SzanowanySzanowany

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 11 sie 2011, 21:41 Re: Polacy LGBT

ewela119 napisał(a):Zaraz sie okaze ze wagina jest kompletnie zbednym narzadem, tak samo jak macica i cala reszta "damskiego wyposazenia" bo najnaturalniejszy jest seks analny a dzieci to sie biora z adopcji. I pewnie nawet znajdzie sie jakis uczony ktory to potwierdzi


I tutaj nasunal mi sie kawal.
Czym jest kobieta?...

Zlosliwym dodatkiem do cipki:-)

Apropo naszej globalnej glupoty to powiem wam dlaczego.
Bo my stare wygi uczylismy sie z podrecznikow w szkole a kolega kochajacy inaczej uczy sie z wikipedii...uznawana przez niego za zrodlo madrosci jak kiedys biblia.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez ewela119 » 11 sie 2011, 22:03 Re: Polacy LGBT

Thomas napisał(a):I tutaj nasunal mi sie kawal.
Czym jest kobieta?...

Zlosliwym dodatkiem do cipki:-)


Jestes okropny :P :P
Uważasz, że to co mówię jest chamskie? Ciesz się, że nie wiesz co myślę... :D
Avatar użytkownika
ewela119
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2132
Wiek: 36
Dołączyła: 12 mar 2009, 17:58
Lokalizacja: Coventry
Reputacja: 109
SzanowanySzanowany

Poprzednia stronaNastępna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do HYDE PARK