Agencja Apple. Opłata za przedłuzenie umowy?

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...
Witam.
Mam takie pytanie czy ktos z was wynajmował, albo wynajmuje mieszkanie w agencji Apple. Sprawa wyglada tak, dostalem umowe na 6 miesiecy i w kwietniu ona wygasa i za przedłużenie umowy własciciel agencji zaspiewal sobie 75funtow za przedłuzenie co wy na to ?? czy to nie wydaje sie dla was smieszne 75 funtow za wydrukowanie drugiej umowy??

nowybirmingham
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 6 mar 2013, 19:54
Reputacja: 0
Neutralny

Tak to normalne. Niekiedy krzycza nawet £150.
The main stumbling block in the way of any progress is and always has been unimpeachable tradition.

pinsleepe
Rozeznany
 
 
Posty: 204
Wiek: 40
Dołączyła: 6 lis 2007, 19:55
Lokalizacja: Manchester
Reputacja: 7
Neutralny

no nie wiem czy to normalne. W mojej agencji nie zaśpiewali nic a nawet nie przypomnieli się. Nie słyszałem o takim przypadku. Sprawdź w umowie i sprawa załatwiona :)
Nikt nie mówił że będzie łatwo :)
Avatar użytkownika
Hunteros30
Stały Bywalec
 
 
Posty: 451
Wiek: 44
Dołączył: 10 lis 2011, 00:38
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 42
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez Gaba76 » 6 mar 2013, 22:08 Re: Agencja Apple. Opłata za przedłuzenie umowy?

moze nie to ze normalne, ale zdarza sie.. my za przedluzenie umowy placilismy Ł40 ale najlepiej (jak pisze Hunteros30 ) sprawdzic w warunkach umowy.. my to mielismy w umowie i bylo tez o tym wspomniane w momencie jej zawierania
Gaba i czasami Rafii ;)

"Hate something? Change something... Make something better."
Avatar użytkownika
Gaba76
Stały Bywalec
 
 
Posty: 339
Wiek: 47
Dołączyła: 1 wrz 2011, 21:33
Lokalizacja: Tipton
Reputacja: 49
Pokojowy

potwierdzam, u mnie biora 50f. za przedluzenie umowy...
Avatar użytkownika
LadyHekate
Rozeznany
 
 
Posty: 160
Wiek: 34
Dołączyła: 27 kwi 2011, 18:22
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez anirad » 6 mar 2013, 22:15 Re: Agencja Apple. Opłata za przedłuzenie umowy?

a moja firma za przedluzenie mojej umowy zaplacic musiala agencji az 175 funtow...
Ma magiczna rozdzka wie czego od niej chce,
Wysmienicie zna moj gust - oczy, buzka, biust....
Avatar użytkownika
anirad
Stały Bywalec
 
 
Posty: 483
Wiek: 51
Dołączył: 14 paź 2006, 18:39
Lokalizacja: Ha'il Saudi Arabia
Reputacja: 76
Poczciwy

To chyba jestem największą szczęściarą, bo my płacimy za przedłużenie jedynie 25 funtów :)
nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radze :)
Avatar użytkownika
StepByStep
Rozeznany
 
 
Posty: 159
Wiek: 37
Dołączyła: 6 sty 2008, 14:18
Reputacja: 20
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez n0rbi » 7 mar 2013, 00:01 Re: Agencja Apple. Opłata za przedłuzenie umowy?

Town & Country kasuje £150.

n0rbi
Przyczajony
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 mar 2013, 02:24
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez mahol » 7 mar 2013, 00:21 Re: Agencja Apple. Opłata za przedłuzenie umowy?

u mnie wygląda to tak, że za przedłużenie umowy płaci się chyba 50 funtów, ale nie trzeba jej przedłużać, my mieszkamy z miesiąca na miesiąc, w tym, że w razie wyprowadzki musimy dać jednomiesięczne wypowiedzenie, natomiast agencja musi nam dać trzymiesięczne wypowiedzenie... minus jest taki, że z miesiąca na miesiąc mogą podnieść nam czynsz, ale raczej do tego nie dojdzie... ogólnie takie rozwiązanie mi bardzo pasuje, nie płacę za przedłużenie umowy, a w razie W mogę się wyprowadzić z miesięcznym wypowiedzeniem, pozdrawiam
"Wierze, ze jest takie miejsce, gdzie zamiast stresow, wszystko co najlepsze"
Avatar użytkownika
mahol
Stały Bywalec
 
 
Posty: 319
Wiek: 39
Dołączył: 10 paź 2007, 12:01
Lokalizacja: 52°41′00″N 1°49′20″W
Reputacja: 44
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez karina78 » 7 mar 2013, 12:09 Re: Agencja Apple. Opłata za przedłuzenie umowy?

czesc ja tez wynajmuje przez agencje Apple i zawsze sie tyle placilo za odnowienie kontraktu...nie wazne czy podpisujesz na rok czy 6 m-cy zawsze placi sie 75 funtow...i jest to wyszczegolnione w umowie:-)

karina78
Początkujący
 
 
Posty: 32
Wiek: 45
Dołączyła: 16 lip 2009, 20:19
Reputacja: 0
Neutralny

Goodchilds 148 funtów....
To ja..ta co Was tak wqrwia poprawiajac Wasze błędy ortograficzne...i juz zawsze będę to robiła;)

Ivoneczka23
Stały Bywalec
 
 
Posty: 583
Wiek: 40
Dołączyła: 17 lip 2009, 17:42
Reputacja: 40
Pokojowy

zgadza sie nie kazde agencje pobieraja oplaty za przedluzenie kontraktu..niestety teraz od ktorej wynajmujemy musimy placic co rok 60f.a wynajmowalismy z innej agencjii to nie bylo zadnych oplat.. to zalezy od agencjii niestety..

Czarna123
Rozeznany
 
 
Posty: 191
Dołączyła: 31 maja 2012, 17:52
Reputacja: 9
Neutralny

Tak, oplata zalezy od agencji. Llewellen kasuje £50.
Rownouprawnienie konczy sie wraz z pierwsza ciaza.
Prawdziwe rownouprawnienie bedzie, kiedy ciaze bedzie mogl sobie zaaplikowac mezczyzna.

ewanowakowska
Raczkujący
 
 
Posty: 61
Dołączyła: 3 lut 2012, 17:33
Lokalizacja: Walsall
Reputacja: 7
Neutralny

Hmmmm chyba założycielowi wątku (1 post na forum) nie zależy na odpowiedziach, tylko chciał włożyc kij w mrowisko, jak to go okradli, oszukali i co tam mu jeszcze zrobili na o....
A tu ni huhu...

Życie.

Pozdrawiam

AdamBoltryk
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2527
Dołączył: 6 gru 2008, 12:19
Reputacja: 183
SzanowanySzanowany

AdamBoltryk, a moze poprostu dostal odpowiedz na pytanie i teraz w pracy bierze nadgodziny zeby dorobic na ta oplate i czasu na forum nie ma :P
Avatar użytkownika
AngelinaJ
Rozeznany
 
 
Posty: 130
Wiek: 39
Dołączyła: 19 lis 2007, 15:39
Lokalizacja: Birmingham
Reputacja: 7
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE