Gdzie mieszkać z dziećmi w Walsall

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 14 gru 2014, 12:35 Gdzie mieszkać z dziećmi w Walsall

Witam wszystkichod wczoraj moge wybierac domy w walsall od miasta i moje pytanie brzmi gdzie jest w miare bezpiecznie , ja teraz mieszkam ws1 i jest ok nie narzekam a jakie sa wasze opinie o innych rejonaach walsall? :) Dziękuję :)

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

PostNapisane przez Guest » 23 gru 2014, 19:33 Re: Gdzie mieszkać z dziećmi w Walsall

ws1 a gdzie dokladniej? ja mieszkalem kolo beskotu bylo ok. teraz okolice policji i tez jest ok. unikaj rejonu szpitala.

Guest
 
 

KobietaPostNapisane przez Patrycja11 » 25 gru 2014, 19:49 Re: Gdzie mieszkać z dziećmi w Walsall

adam806 napisał(a):ws1 a gdzie dokladniej? ja mieszkalem kolo beskotu bylo ok. teraz okolice policji i tez jest ok. unikaj rejonu szpitala.

Ja mieszkam blisko żabki.A wcześniej miałam mieszakć właśnie nie daleko szpitala :/

Patrycja11
Początkujący
 
 
Posty: 35
Dołączyła: 24 wrz 2014, 09:37
Reputacja: -6
Wyśmiewca

MężczyznaPostNapisane przez dario23 » 10 sty 2015, 23:20 Re: Gdzie mieszkać z dziećmi w Walsall

ogolnie ws1 jest spoko ja sam mieszkam na ws1 niedaleko toby carvery i to uwazam jest dobra okolica, jesli ktos pisze ze obok policji albo bescot jest spoto to niewiem wedle jakich kryerii i niech lepiej sprawdzi jak duza na walsall jest red light area co wiaze sie narkotykami i prostytucja a w takich rejonach chyba nikt niechce mieszkac

dario23
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 16 sty 2012, 23:54
Reputacja: 2
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez derdziu » 22 paź 2015, 15:09 Re: Gdzie mieszkać z dziećmi w Walsall

Na ws1 mieszkam juz ponad rok i jak na razie jest spoko, chociaż widzialem parę akcji z interwencja duzej grupy policji.
Avatar użytkownika
derdziu
Przyczajony
 
 
Posty: 9
Dołączył: 8 wrz 2013, 19:48
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 0
Neutralny


  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE