Przeprowadzka do Walsall

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...

MężczyznaPostNapisane przez czynnikx » 21 sie 2007, 08:25 Przeprowadzka do Walsall

Witam wszystkich mam zamiar przeprowadzic sie do Walsall czy ktosmoglby mi powiedziec ktore dzielnice sa dobre ktorych nalezy sie wystrzegac? I co sadzicie o Tame Bridge? Dzieki
Avatar użytkownika
czynnikx
Przyczajony
 
 
Posty: 4
Dołączył: 21 sie 2007, 08:20
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dakaraa » 30 lis 2007, 13:10 Re: Przeprowadzka do Walsall

wallsall z tego co wiem jest calkiem niezla dzielnica, dosc dobrze rozwiniete sa arterie komunikacyjne, no i nie jest relatywnie daleko do centrum. Pozatym blisko do west bromu czy wednesbury, gdzie jest duzo sklepow. Odradzilabym ci Handsworth, Smethwick. Te dwie dzielnice są zdeka niebezpieczne, jednak czynsz jest tam ciut nizszy niz na Walsall. :razz:

dakaraa
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 29 lis 2007, 10:09
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez alexandra » 30 lis 2007, 13:32 Re: Przeprowadzka do Walsall

Ja radzę do Londynu.... Zresztą jak wszystkim :mrgreen:
[you]Podczas przerwy obiadowej siadaj w swoim samochodzie z suszarka do włosów skierowana na przejeżdżające samochody i sprawdzaj czy zwalniają.

alexandra
Rozeznany
 
 
Posty: 123
Dołączyła: 27 lis 2007, 08:15
Lokalizacja: Wrocław
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Daglas » 30 lis 2007, 20:32 Polecam Walsall

Kurczę Sam Mieszkam W ci..a [czyt.B-ham;P] Ale To Miacho Jest OK ...Co Do Walsall? To Spokojny Rejon Sporo Polaczków [Pozdro Dla Kilku Przebrzydłych Pijaków ;P] :-D
Chroń To Co Masz,
Gdy Trzeba Walcz
I Kochaj Jak Najmocniej
[P.T.A.K.Y]

Daglas
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 23 lis 2007, 13:56
Lokalizacja: Głogów/Dolny Sląsk
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Kaliszanin81 » 30 lis 2007, 21:09 Re: Przeprowadzka do Walsall

dakaraa napisał(a):wallsall z tego co wiem jest calkiem niezla dzielnica,


TO BARDZO ZLE WIESZ
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 42
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez dakaraa » 1 gru 2007, 13:51 Re: Przeprowadzka do Walsall

Kaliszanin81 napisał(a):
dakaraa napisał(a):wallsall z tego co wiem jest calkiem niezla dzielnica,


TO BARDZO ZLE WIESZ


słuchaj porownujac do handsworth to to chyba lepsza, nie oszukujmy sie nie znam poki co zadnej bezpiecznej dzielnicy w brmghm, mozemy rozmawiac tylko o umiarowanie lepszych i gorszych. pozatym rozpatrujemy tylko te dzielnie na obrzezach - ktore sa tansze, a co za tym idzie jest tam przewaznie wieksze stezenie ZŁA

dakaraa
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 29 lis 2007, 10:09
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez KA i PE » 1 gru 2007, 18:12 Re: Przeprowadzka do Walsall

dakaraa napisał(a):Kaliszanin81 napisał/a:
dakaraa napisał/a:
wallsall z tego co wiem jest calkiem niezla dzielnica,


TO BARDZO ZLE WIESZ


słuchaj porownujac do handsworth to to chyba lepsza, nie oszukujmy sie nie znam poki co zadnej bezpiecznej dzielnicy w brmghm, mozemy rozmawiac tylko o umiarowanie lepszych i gorszych. pozatym rozpatrujemy tylko te dzielnie na obrzezach - ktore sa tansze, a co za tym idzie jest tam przewaznie wieksze stezenie ZŁA


hmmm, jezdzilem do pracy pzrez pol roku z sedgley do lichfield przez walsall, czesto w nocy, albo nad ranem w sobote. raczej zamykalem drzwi od srodka...... w walsall jest realizowany ogromny 'regeneration project', ale moim zdaniem nie ma wielkiej szansy na przywrocenie tego miasta do 'zycia'. te czesci polnocne, wlasnie w strone A38, juz za arboretum, wygladaja na nieco bezpieczniejsze i zamozniejsze....... a co do obrzezy.... hm, kupilismy chate calkiem na obrzezach i raczej drozej niz w centrum, a troche bezpieczniej, wiec roznie z tym bywa.

pozdr

pe

KA i PE
 
 

MężczyznaPostNapisane przez Kaliszanin81 » 1 gru 2007, 23:31 Re: Przeprowadzka do Walsall

dakaraa napisał(a):nie znam poki co zadnej bezpiecznej dzielnicy w brmghm


Wygląda na to że za mało znasz miasto...Ja mieszkam na bardzo bezpiecznej i sobie to bardzo chwalę(Selly Park) a to nie jedyna..


dakaraa napisał(a):pozatym rozpatrujemy tylko te dzielnie na obrzezach - ktore sa tansze, a co za tym idzie jest tam przewaznie wieksze stezenie ZŁA


I tu się znów mylisz bo tak się składa ze Birmingham jest klasycznym przykładem miasta gdzie nastąpiło zjawisko ''WHITE FLIGHT''(nie będę się rozpisywał na temat definicji tego), i akurat 2najbardziej zamożne dzielnice(Solihull i Sutton Coldfield) znajdują się właśnie z dala od centrum miasta.

KA i PE napisał(a):w walsall jest realizowany ogromny 'regeneration project', ale moim zdaniem nie ma wielkiej szansy na przywrocenie tego miasta do 'zycia'


Powiedziałbym wręcz ze nie ma najmniejszej...Regeneration=>DEVASTATION
Avatar użytkownika
Kaliszanin81
Rozeznany
 
 
Posty: 131
Wiek: 42
Dołączył: 2 lut 2007, 14:45
Lokalizacja: Birmingham/Kalisz
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez kisiel » 16 gru 2007, 22:18 Re: Przeprowadzka do Walsall

dakaraa napisał(a):wallsall z tego co wiem jest calkiem niezla dzielnica, dosc dobrze rozwiniete sa arterie komunikacyjne, no i nie jest relatywnie daleko do centrum. Pozatym blisko do west bromu czy wednesbury, gdzie jest duzo sklepow. Odradzilabym ci Handsworth, Smethwick. Te dwie dzielnice są zdeka niebezpieczne, jednak czynsz jest tam ciut nizszy niz na Walsall. :razz:



Walsall nie jest dzielnicą Birmingam!!! i nie było.. Jest osobną metropolią(miastem), które wolę 300 razy od Birmingham gdzie miałem nieprzyjemność mieszkać na początku swojego pobytu. Nie jest wielki (ma około 250 000 mieszkańców), ale w częściach nieopanowanych przez azję mieszka się bardzo dobrze.:) Siedzę tu ponad 3 lata i nie narzekam, zwłaszcza, że centrum (walsallowskie tym razem omijam z daleka)

Pozdrawiam ludność WALSALL:)
Avatar użytkownika
kisiel
Przyczajony
 
 
Posty: 10
Wiek: 47
Dołączył: 14 gru 2006, 20:35
Lokalizacja: walsall
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez hellboy-27 » 9 sie 2008, 19:09 Re: Przeprowadzka do Walsall

dakaraa napisał(a):wallsall z tego co wiem jest calkiem niezla dzielnica, dosc dobrze rozwiniete sa arterie komunikacyjne, no i nie jest relatywnie daleko do centrum. Pozatym blisko do west bromu czy wednesbury, gdzie jest duzo sklepow. Odradzilabym ci Handsworth, Smethwick. Te dwie dzielnice są zdeka niebezpieczne, jednak czynsz jest tam ciut nizszy niz na Walsall. :razz:

tak walsall jest dzielnica :mrgreen:
od kiedy i czego lonynu?? :o

hellboy-27
Początkujący
 
 
Posty: 23
Dołączył: 28 lip 2008, 10:49
Reputacja: 0
Neutralny

KobietaPostNapisane przez malaroksi » 9 sie 2008, 22:50 Re: Przeprowadzka do Walsall

Walsall to Miasto, mieszka sie tam pewnie tak jak wszędzie czyli są miejsca przyjazne i dużo mniej np.w częsci nazywanej" kurdystan" ostatnio zastrzelili tam słowaczke :-|
:)
Avatar użytkownika
malaroksi
Wtajemniczony
 
 
Posty: 2759
Wiek: 44
Dołączyła: 6 lip 2008, 13:53
Lokalizacja: West Bromwich
Reputacja: 170
SzanowanySzanowany

PostNapisane przez Guest » 10 sie 2008, 07:57 Re: Przeprowadzka do Walsall

Ja mieszkam w Walsall 2 lata i jest OK :grin:

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez A113 » 11 sie 2008, 16:44 Re: Przeprowadzka do Walsall

A ja mieszkam w Wednesbury..juz 3 lata i nigdy nie zdarzyło mi się nic "nieprzyjemnego"... A nieraz wracało się dość późno pieszo z pubu czy z "niepełnej nocki" z pracy..ok 1-2 am... Cicho, spokojnie jak to na wsi.... ;-)))) Polecam :)

A113
Przyczajony
 
 
Posty: 2
Wiek: 50
Dołączył: 22 gru 2007, 01:40
Lokalizacja: Tomaszów Lubelski
Reputacja: 0
Neutralny

PostNapisane przez Guest » 11 gru 2015, 18:01 Re: Przeprowadzka do Walsall

Witam,
Prosze o pomoc gdyz za 2 mce przeprowadzam sie do Blakenall - Bloxwich? slyszalem ze to koszmarna dzielnica. Prosze o porady, Dzieki

Guest
 
 

MężczyznaPostNapisane przez bigspot2 » 12 gru 2015, 09:19 Re: Przeprowadzka do Walsall

ja mieszkam w Birchills blisko centrum, multikulti ale jest ok. wszystko zależy od sasiadów. Nie mam problemów żeby wyjść z domu nocą tylko strasznie brudno

bigspot2
Początkujący
 
 
Posty: 34
Dołączył: 22 gru 2014, 11:58
Reputacja: 4
Neutralny

Następna strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE