wybor okolicy

Rozmowy na temat mieszkań o tym jak mieszkacie, jakie dzielnice polecacie itd...
witam! Mieszkam na pograniczu Castle Vale z Pype Hayes i jestem zadowolona z okolicy-w porównaniu z innymi dzielnicami (a mieszkałam wcześniej na Aston, Edgbaston i na Erdingtonie więc mam swoje zdanie o nich, a nie skopiowane od innych) przeważają biali Anglicy. Place zabaw, kilka parków, basen, korty tenisowe, pole golfowe, puby też są(nie wiem czy warte uwagi, bo nie mam czasu na to), supermarkety pod nosem, bardzo dobry dojazd do centrum (express way) plus w drugą stronę do Sutton Coldfield, gdzie pełno miejsc do rekreacji. Polecam również Walmley i Minworth, ale to tylko jak masz samochód. Pozdrawiam:)

martizzoo88
Początkujący
 
 
Posty: 12
Dołączyła: 28 lis 2013, 16:23
Reputacja: 4
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Piotr95 » 21 gru 2014, 13:51 Re: wybor okolicy

ok dzieki za odp :-)

Piotr95
Początkujący
 
 
Posty: 12
Wiek: 29
Dołączył: 2 gru 2014, 19:53
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gofer85 » 21 gru 2014, 14:48 Re: wybor okolicy

Witam.
To wszystko zalezy czy jestes zmotoryzowany I gdzie bedziesz pracowal oraz czy preferujesz spokoj ale blisko centrum czy moze byc troszke dalej.
Ja osobiscie polecam Dickens Heath(Solihull) spokojna dzielnica, tylko tam juz trzeba posiadac samochod,
jesli chodzi blisko centrum polecam pogranicze Edgbadton I City Centre, dokladnie Park Central, ladne apartamenty, park, nowoczesny plac zabaw, spokojnia, a zarazem blisko centrum.
Oczywiscie wazne jest to ile jestes w stanie placic miesiecznie za wynajecie/rate.

Pozdrawiam

gofer85
Początkujący
 
 
Posty: 42
Wiek: 38
Dołączył: 2 sty 2008, 14:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 17 lut 2015, 23:15 Re: wybor okolicy

Tak zachwalaliscie Sheldon i faktycznie fajnie sie tu mieszka :) Cisza i spokój no i tansze ubezpieczenia w porównaniu z Acocks green. Tam znowu plus dla kogos bez auta , bo wszystko na miejscu w tym 3 polskie sklepy. Ktos tam pytal o Yardley wood hmm pewnie zalezy gdzie , ale ogolnie nie polecam chyba , ze jakies boczne uliczki.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez gofer85 » 18 mar 2015, 16:05 Re: wybor okolicy

Witam,
Mam pytanko odnosnie dzielnicy West Bromwich, wiem ze jest tam dosc duza spolecznosc Polakow, moze ktos by podpowiedzial cos na temat dzielnicy? Czy warto kupic dom w tej okolicy? Szczegolnie chodzi o okolice Devereux Road, Barrat Homes buduje tam nowe domki zastanawiamy sie z zona czy warto. Prosze o ewentualne podpowiedzi, z gory dziekuje.

gofer85
Początkujący
 
 
Posty: 42
Wiek: 38
Dołączył: 2 sty 2008, 14:04
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Thomas » 18 mar 2015, 19:11

Wszystko zależy od twojego budżetu. Jesli szukasz tani dom no to west brom jest lepszy niz jakies inne tanie dzielnie jak smietnik czy aston.
Jesli możesz masz odrobine więcej kasy to great barr jest nie daleko od west brom.
Ostatecznie jesli masz konkretna sumke na depozyt no to szukalbym sutton, walmley itp.
...
Avatar użytkownika
Thomas
Zaangażowany
 
 
Posty: 1369
Wiek: 41
Dołączył: 2 wrz 2006, 19:42
Lokalizacja: Hill Top, W brom
Reputacja: 67
Poczciwy

KobietaPostNapisane przez diego123 » 28 mar 2015, 09:39 Re: wybor okolicy

Zastanawiam sie nad wyborem okolicy , chodzi mi po głowie zakup domu/mieszkania. Pracuje w przemyśle metalowym a w west midlands jest dużo firm z tego zakresu. Jakie rejony polecacie ? Szukam raczej spokojnej dzielnicy, aktualnei mieszkam w Sutton Coldfield i okolica świetna ale ceny domów onieśmielają.

diego123
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 30 sty 2015, 18:00
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez denim24 » 29 mar 2015, 11:22 Re: wybor okolicy

hmmm w Birmingham ciezko o fajna okolice :( wolalabym kupic dom/flat poza Birmingham i dojezdzac do pracy.niz pakowac sie w kredyt w tym paskudnym miescie... Tamworth ma super dzielnice cisza, spokoj,zielono i angielsko.a to zaledwie do Bham 20min autem

denim24
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 20 mar 2015, 22:05
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez andrzejj » 4 kwi 2015, 07:43 Re: wybor okolicy

Wioski od jakiegos czasu omijam z daleka, mieszkam w bham i jest suuper :D
Avatar użytkownika
andrzejj
Raczkujący
 
 
Posty: 63
Dołączył: 8 lip 2012, 19:45
Reputacja: 6
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 7 kwi 2015, 13:11 Re: wybor okolicy

andrzejj napisał(a):Wioski od jakiegos czasu omijam z daleka, mieszkam w bham i jest suuper

Dziwne... długo bywałeś w miasteczkach dookoła? Pierwszy raz spotykam się z opinią że bham jest super, kiedy jest to jednak jedno z najbardziej odrzucających miejsc do mieszkania w Wielkiej Brytanii.
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

MężczyznaPostNapisane przez Damian19840 » 30 wrz 2015, 18:33 Re: wybor okolicy

Ja polecam cannock blisko wszędzie i nie jest kolorowo

Damian19840
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 10 sie 2012, 21:56
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez edmun » 1 paź 2015, 06:43 Re: wybor okolicy

Cannock blisko? chyba do manchester :-P
Avatar użytkownika
edmun
Stały Bywalec
 
 
Posty: 444
Dołączył: 27 paź 2011, 19:06
Reputacja: 48
Pokojowy

KobietaPostNapisane przez martuska03 » 3 paź 2015, 21:01 Re: wybor okolicy

gofer85, witam. Ją mieszkam w West Bromwich. Radzie Ci nie kupuj tu domu. Mieszkam tu rok teraz szukamy domu w Walsall a przez ten rok ukradli nam samochód ( żeby było śmiesznie pod oknem) po 3 miesiącach mieszkania tu, następnie miesiąc później 2 rowery górskie, potem probowali do drugiego samochodu się wlamac ale się nie udało i po pół roku włamali się nam do domu przez okno w łazience ( lufcik) koszmar.
w ogóle tu się nie da mieszkać, dobrze ci radzie tylko nie tu, sami recydywisci tu mieszkają, wieczorem strach z pracy wracać a na nocke jak ktoś pracuje to chyba 10 dobermanow do domu kupić lub ochronę całodobowa wynająć. I to nie żart ::stop::

martuska03
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączyła: 25 sie 2014, 13:32
Reputacja: 0
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Eryk1 » 12 paź 2015, 11:54 Re: wybor okolicy

Na kazdej dzielnicy sa gorsze I lepsze miejsca co rowniez potwierdzaja policyjne statystyki. Mam znajomych co mieszkaja na West bromie pare lat I nienarzekaja.

Eryk1
Stały Bywalec
 
 
Posty: 333
Dołączył: 27 kwi 2007, 20:40
Reputacja: 16
Neutralny

MężczyznaPostNapisane przez Bartek555 » 22 lis 2016, 21:59 Re: wybor okolicy

Co sądzicie o dzielnicy Wednesbury ?

Bartek555
Przyczajony
 
 
Posty: 3
Dołączył: 22 lis 2016, 21:46
Reputacja: 0
Neutralny

Poprzednia strona

  • Podobne tematy
    Odpowiedzi
    Ostatni post
Powrót do MIESZKANIE

cron